Dyskusja o balancing patchu

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
WitchHunter
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 147

Re: Dyskusja o balancing patchu

Post autor: WitchHunter »

quas pisze: pytanie teraz czy WE/WoCh potrzebuja dzialko na <2k?
na dzień dzisiejszy tak :wink:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Pasiak już odpowiedział na to pytanie : ]
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Popieram w pełni pomysł kudłatego :) !

I swoją drogą - czemu skoro było tyle narzekań na skaveny to czemu nie ma ich ograniczeń ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Ogry na pierwszy rzut oka są ok. ale ograniczenia DoW są do dupy. Patrząc z perspektywy amii która w TOP5 nie jest (WE) widzę że nie mam możliwości grać przeciw Imperium, Smokom, Hydrom, Wielkim Demonom, Abominacjom. Nawet jak będę koncentrował się na tych celach i uda mi się je usunąć to nie mam szans wygrać bitwy dużym wynikiem, żadnych. Armia taka jak moja, która i tak nie była topowa, teraz tym bardziej będzie osiągała gorsze wyniki – czy to jest BALANCING patch???????????????????

Z całym szacunkiem – głosowania LS w tej sprawie są jawne? Bo chciałbym swoim głosem wyrazić dezaprobatę dla takiego balansowania…

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Dziw bierze, iż jeszcze nowego BP nie skomentowałem.
Wraz z ograniczeniem DoW winno pojawić się ograniczenie paru mocniejszych LT. Zobaczmy...Szczurki bez problemu teraz zasuwają z dwoma Dominacjami, De z dwoma Hydrantami trzymają się mocno.
Jak narazie ścięliście DoW-okej.
Jednak każda akcja ma swoją reakcję. Niektóre Lt zaszaleją, i to bardzo.

symek
Chuck Norris
Posty: 523

Post autor: symek »

takie pytanie, skoro ogry teraz mają imiona za darmo to czy można wykupić im drugie imię już po normalnych zasadach??

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Zbanować całkowicie doW, będę to powtarzał dopóki takiego zapisu nie będzie. Nieważne czy się na śmierć zagadam. WE z takim strzelaniem jak mają, a i naprawdę mocnymi rare, nie potrzebują działa. Tylko jest jeden warunek - nauczcie się bez niego grać, wtenczas na pewno nie będzie wam potrzebne. Tak samo z każdą armią. Te działa i mengile to jakaś kpina jest. Się standardy cholera wyrobiły i nikt nie chce grać inaczej. To już są szachy - z góry wiem co przeciwnik ma w rozpisce.
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Buchacha !
Tak te ich zajeb..e łuki ściągają abomki,smoki, hydry a tank to nawet 5 GR potrafi społowić.
A co !
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2010, o 17:24 przez eliah91, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

no tak mam przecież celne heleny i zabójcze toporki : ]
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

nindza77 pisze:WE z takim strzelaniem jak mają, a i naprawdę mocnymi rare, nie potrzebują działa. Tylko jest jeden warunek - nauczcie się bez niego grać, wtenczas na pewno nie będzie wam potrzebne. Tak samo z każdą armią. Te działa i mengile to jakaś kpina jest. Się standardy cholera wyrobiły i nikt nie chce grać inaczej. To już są szachy - z góry wiem co przeciwnik ma w rozpisce.
Znowu jesteś mądrzejszy od telewizora.
Naród polski jest wspaniały! Tylko ludzie kur...

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

nindza77 pisze:Zbanować całkowicie doW, będę to powtarzał dopóki takiego zapisu nie będzie. Nieważne czy się na śmierć zagadam. WE z takim strzelaniem jak mają, a i naprawdę mocnymi rare, nie potrzebują działa. Tylko jest jeden warunek - nauczcie się bez niego grać, wtenczas na pewno nie będzie wam potrzebne. Tak samo z każdą armią. Te działa i mengile to jakaś kpina jest. Się standardy cholera wyrobiły i nikt nie chce grać inaczej. To już są szachy - z góry wiem co przeciwnik ma w rozpisce.
Sugerujesz że grać nie potrafię? [-X
Pomyśl co piszesz dwa razy i zobacz rary w mojej armi.
Są fajne ale chyba zbyt dobrze wyważone pkt względem innych armii [ hydra, abomka... ] lub niedograne kompozycyjnie [ mój orzeł vs orzeł w HE 1 do 2 ]
...
quas pisze:pytanie teraz czy WE/WoCh potrzebuja dzialko na <2k?
Wg mnie nie.
Da się ogarnąć w miarę sensownie bez niego na mniej niż 2k.
Powyżej tego limitu zaczyna się naprawdę nieprzyjemnie za sprawą lordów i dodatkowego rara.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Szemkel - Przepraszam Boże, więcej nie będę.

Ja już widze, że tu swojego zdania to wypowiedzieć nie można ;/ I mogę Ci powiedzieć, że widziałem WE bez dział ani mengili i... wygrywały! Niewiarygodne nie?! #-o

Ogarnijcie się już z tymi działami, to nie dość że zero klimatu, to jeszcze łapanie się w sidła standardów. Bless chłopaczki.
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2167
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

Ja już widze, że tu swojego zdania to wypowiedzieć nie można ;/ I mogę Ci powiedzieć, że widziałem WE bez dział ani mengili i... wygrywały! Niewiarygodne nie?! #-o
men, nindza77, załóż lepiej własne forum z klimato-ultrasami. wybacz, ale to tak jak byś chciał hokeistom wcisnąć cekinki, rajstopki, tipsy, kije w kutasiki i figurówki. nie możesz zdzierżyć armat w WE? myślę że je polubisz. ale pod jednym warunkiem - naucz się je cisnąć. niewiarygodne, nie?!

albo najlepiej zacznij grać.

kiss kiss bang bang

Awatar użytkownika
Dziekan
Chuck Norris
Posty: 536
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Dziekan »

symek pisze:takie pytanie, skoro ogry teraz mają imiona za darmo to czy można wykupić im drugie imię już po normalnych zasadach??
Nie, nie mogą. Odpowiedź znajduje się w drugie zdaniu w kratce "Big Names", na trzeciej stronie BP:
All Ogre characters (including butchers) can take one Big Name for free.
A character can only have one big name.
Mam wrażenie, że czytasz mało książek. :-k

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Aron_Banalny pisze:
Ja już widze, że tu swojego zdania to wypowiedzieć nie można ;/ I mogę Ci powiedzieć, że widziałem WE bez dział ani mengili i... wygrywały! Niewiarygodne nie?! #-o
men, nindza77, załóż lepiej własne forum z klimato-ultrasami. wybacz, ale to tak jak byś chciał hokeistom wcisnąć cekinki, rajstopki, tipsy, kije w kutasiki i figurówki. nie możesz zdzierżyć armat w WE? myślę że je polubisz. ale pod jednym warunkiem - naucz się je cisnąć. niewiarygodne, nie?!

albo najlepiej zacznij grać.

kiss kiss bang bang
Aron jesteś Lame.

Niech się chłopak wypowie.

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Klimat, klimatem ale każdy chciałby mieć w MIARĘ wyrównane szanse.
Sam nie lubię dział i mend ale narzucanie komuś mojej woli jest trochę be, prawda?
Spójrz na to z innej strony, grasz w młotka kilka lat, idziesz na turniej i dostajesz noob'a.
Tylko że to dziecko wystawia monster traka który urywa ci jajka, miażdży i mieli wszystko.
Kompletny brak skilla, tylko przesuwanie w twoim kierunku modeli.
Dostajesz maskę, ale masz za to klimatyczną armie.
Spoko, tylko jak zacznie się coś takiego w kółko powtarzać, to chyba trochę zaczyna cię ponosić.
nindza77 pisze: Ja już widze, że tu swojego zdania to wypowiedzieć nie można ;/ I mogę Ci powiedzieć, że widziałem WE bez dział ani mengili i... wygrywały! Niewiarygodne nie?! #-o
Świetnie!
Ja widziałem krasnale masakrujące vc.
Sam zmasakrowałem raz demony, wampirami.
Ale czy to coś zmienia?
Czy krasnale miażdżą wampiry?
Nie jest wiele czynników na to wpływających.
-Swoje szczęście
-Pech przeciwnika
-Umiejętności
-Tereny

Wcześniej napisałeś że welfy nie mają problemów z LT.
W takim razie jak zniszczyć dwa tanki i altara?
żeby wbić tankowi 4 rany musisz walnąć w niego 168 razy na bliskim.
Co z drugim czołgiem, altarem i kawą?
Proszę wytłumacz mi jak to zrobić.
Przecież widziałeś to na własne oczy.
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

nindza77 pisze:mogę Ci powiedzieć, że widziałem WE bez dział ani mengili i... wygrywały!
:shock:
Powiem Ci że jeśli widziałeś WE z Mengilami to jestem zdumiony tym faktem.
nindza77 pisze:Ogarnijcie się już z tymi działami, to nie dość że zero klimatu, to jeszcze łapanie się w sidła standardów. Bless chłopaczki.
Co Ty mi o klimacie pierniczysz jak VC lord ma bloodline z różnych "domów" a w jednej armii DoCH biegnie sobie obok siebie czincz i korn...?
Pokaż mi standardową rozpiskę WE.
Poproszę.
Nie dość że każdy ma swoją wizję to rozpiski jak w żadnej innej armii różnią się naprawdę od siebie i to nie w kwestii detali.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

"Klimat, klimatem ale każdy chciałby mieć w MIARĘ wyrównane szanse.
Sam nie lubię dział i mend ale narzucanie komuś mojej woli jest trochę be, prawda?
Spójrz na to z innej strony, grasz w młotka kilka lat, idziesz na turniej i dostajesz noob'a.
Tylko że to dziecko wystawia monster traka który urywa ci jajka, miażdży i mieli wszystko.
Kompletny brak skilla, tylko przesuwanie w twoim kierunku modeli.
Dostajesz maskę, ale masz za to klimatyczną armie.
Spoko, tylko jak zacznie się coś takiego w kółko powtarzać, to chyba trochę zaczyna cię ponosić."

No tak, powinna być równowaga, ale nie lepiej ją zrobić osłabiając(jeszcze bardziej, bo obecne ograniczenia widocznie za dużo nie dają) armie z top 5, zamiast polepszać te słabe dając im działa i mengile? To może damy każdemu po adominacji, czy flamerach i też byłby lepszy balans, co tam klimat...

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

obok siebie czincz i korn...?
ci dwaj akurat nie pałają do siebie nienawiścią : ] ale nvm

Tandor , DoW mają restrykcje od Co może w jakiej armi wystawić po to żeby był klimat,
ja pierdymam czy nikt z was nie grał w dark omena czy shadow of the hornet rat ? : ]

ale jest to dyskusja bez sensu z ludźmi którym przeszkadzają mengile w WE heh nie ma się co nad tym dłużej rozwodzić - zobaczmy czy LS zmieni jakoś ten zapisek czy nie
Obrazek
T

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

No owszem DoW są klimatyczne ale tylko w niektórych armiach, nie mów że działo w lizardach/WoChu/WE jest klimatyczne. Nie mówiąc o mengilach, którzy IMHO pasują tylko do DE(no ew. WoCh).

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Buahaha chcieliście nowego BP? To macie! Mysleliście chłopaki że WoCh połączy się z bestiami? Że treemany będą mieć działa w garści? Nie!
No a teraz który plewa głosował za BP buahahaha.
Dobra już niedługo rozpoczną się prawdziwe wybory na LS!

A na marginesie chłopaczki. Macie swoich przedstawicieli w LL - podobno szefów klubu!!!! Idź więc, zgromadź się z paroma typkami i załatw sprawę.
Nie dla mastera dla kolesia z LS (w mieście skąd jest),
Nie dla tego Pana w LS
Ustalacie że nie gracie na BP 1.6. a robicie BP1.6. Wrocek dolny, Poznańgórny, Gdańsk coś tam coś tam....
BP jest opcjonalny!!!!!!!

ODPOWIEDZ