Galeria Rastiego (16.10.11) HE spearman - ulepki

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Re: Galeria Rastiego (20.05.11) Spearelf GS sculpting

Post autor: Kefas »

Ja odnośnie sculptingu... zajebiście Ci wyszła ta figurka! Wiadomo początkujący więc nie ma się do czego przyczepiać bo i po co jak lepienie wygląda dobrze. Jak zrobisz taki cały unit z FCG to stawiam Ci flaszkę ;) Ja osobiście wyostrzyłbym krawędzie naramienników hełmu i sukienki żeby wyglądał bardziej zadziornie ;) A tak to wielkie brawa i tylko życzyć więcej pomysłów tak dobrych jak ten i cierpliwości w dłubaniu w gs :D
I pozdrowienie dla Włoszczowej włóczyłem się po tamtych rejonach nie jeden raz.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Dzięki i zapraszam do Włoszczowy :D
Jak zrobię więcej wzorków i dorobię form to wezmę się za odlewanie i składanie. Niedługo może jakiś pierwszy wojak już poprawnie złożony się ukaże :)

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Wygląda fantastycznie! Jestem pod wielkim wrażeniem! Takie odlewy mógłbyś za grubą kasę sprzedawać na ebay ;)

pzdr!
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

A więc w końcu posklejałem pierwszych pięciu spearelfów. Zdjęcia w skali szarości. Jednak i tak przez to, że żywica jest bardzo jasna nie widać szczegółów. Komentujcie i oceniajcie!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

fajni :)
tylko trochę te puste powierzchnie (naramienniki i napierśnik) wyglądają smutnie - jakiś wzorek by się tam przydał. Obecnie są trochę bezpłciowi i mało groźnie wyglądający, ale to chyba da rade nadrobić malowaniem.

pozdrawiam


ps. ile byś chciał za takich 40 tylko przerobionych bardziej na HE? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Dzięki. Wzory są proste, gdyż wychodzę z założenia, że to jest trzon armii, z prostymi pancerzami produkowanymi masowo w kuźniach Naggaroth :)

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Wyglądają całkiem spoko, są fajni :) Myślę że gdybyś położył na nich podkład to na zdjęciach lepiej by wyszli ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Jacobs
Falubaz
Posty: 1127

Post autor: Jacobs »

Ja tam bym radził pomalować jedna piętka, żeby było widać wszystkie szczegóły ;)
wenanty pisze: Anioł zagłady przerzuca się na budżetową kawę? Koniec świata (sic!).
Turniejowo nowe WE

12/4/5

Awatar użytkownika
Bestialski_Brokuł
Oszukista
Posty: 800

Post autor: Bestialski_Brokuł »

Wyszli bardzo fajnie. Moim zdaniem dobrze ze nie mają za wiele szczegółów. Niektóre modele są zbyt przeładowane- tu kokardka tam szlaczek albo ornament, a potem jak trzeba pomalowac klocek 30 takich to się człowiekowi słabo robi :wink:

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Rasti gratki za taka robotę =D>
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Bardzo fajne figurki. No, może trochę zbyt przepakowane jak na corową jednostkę - wyglądają, jakby byli w specjalach :)
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Damik
Chuck Norris
Posty: 419

Post autor: Damik »

Jak nałożysz na nich czarnego washa, to od razu będzie więcej widać ;)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Może i bym pomalował pierwszą piątkę, ale trochę to zajmie w NMMie itp. Pod koniec wakacji spodziewajcie się 20 BG odpicowanych w nowych klimatach mojej armii. No, może nie koniec wakacji, ale coś z początkiem września ;)

BAAGRRAA
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: BAAGRRAA »

Elfy wyglądają całkiem fajnie. Nie jestem w stanie ocenić dokładnie szczegółów. Odnoszę wrażenie, że krawędzie i ozdóbki na tarczach są za bardzo wygładzone.

Najlepiej będzie, jak je pomalujesz. Wtedy wypowiem się więcej na ich temat.
Zapraszam do komentowania
Savage Orc Armybook - http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=37&t=31550

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Hey
Teraz kolejne spearelfy - tym razem jednak HE. Lepione na zamówienie i sprzedaż.
Co o nich sądzicie? Jeszcze zobaczymy, czy coś się nie zmieni. Wersja posklejana jest bardzo prowizoryczna, włócznia włożona luźno w rękę, a same ręce nie dopasowane to korpusu. Po dobrym przypasowaniu powinno wszystko ładnie się prezentować.

Jakby ktoś chciał takowych zwerbować do siebie do armii, PW.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Podobają mi się, zresztą tak, jak poprzedni. Przydałoby się, żeby ktoś jednak dobrze je pomalował...

Awatar użytkownika
Nadel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 126
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nadel »

No właśnie! Niech ktoś je pomaluje (= Czekam czekam :P

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Z tym będzie ciężko, chyba, że zleceniodawca, jak już mu odleję :)

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Lepsze od poprzednich :) , buty trochę za duże.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Buty wiem, że za duże. To samo stwierdziłem już przy poprzednich ulepach, jednak postanowiłem zostawić takowe. Jakoś tragicznie chyba nie wyglądają.
Tak w ogóle przepraszam za zdjęcia - wiem, że są fatalne, jednak z aparatu, który jako jedyny mam do dyspozycji więcej nie wycisnę.
Ulepek miejscami wygląda na niechlujny, no ale cóż, tak to jest z ulepkami po piłowaniu itp.

ODPOWIEDZ