Gallery by SexRocket

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Re: Gallery by SexRocket

Post autor: bem »

Ajć. Imho nie ma płynnych przejść z tyłu płaszcza. Wygląda jak dwie warstwy. Reszta b. ładnie, zwłaszcza lage.

Wargulf jest b. fajnie pomalowany i obrzydliwy ^^ Jak dodasz te rozjaśnienia będzie jeszcze lepiej. Oko świetne =D>
Tylko ten śnieg na podstawce... Wygląda jak wata cukrowa... Chyba za dużo się czepiam :P

Dobra robota.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

bem pisze:Chyba za dużo się czepiam :P
Lubie jak sie czepiaja, bo to motywuje ;)
snieg to wymog klienta, pod schemat calej armii musialo byc, ale fakt dziwny jest. Osobiscie jakos nie przepadam za sniegiem GW.
Co do plaszcza to nie to zebym sie tlumaczyl :P ale on na fotkach jakos dziwnie wyszedl, jak z reszta cala figsa (przeklamane kolory). tak na prawde jest czarny w najglebszych cieniach a na najjasniejszych red gore z bialym :roll:
ObrazekObrazek

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

kolejna porcja fotek :)
dwa oddzialy pegazow oba lvl 1
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i drugi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
panna wampirzyca mialo byc lvl 2 wyszlo chyba ciut lepiej ale ocencie sami
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
i lord wampir lvl 3
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

pamietajcie ze na fotce herosi sa 3 razy wieksi niz w zeczywistosci wiec wszystko 3 razy lepiej widac :P
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Wampirzyca - bardzo śmieszny model :D Najbardziej podobają mi się pazury i cieniowanie szatki z pomarańczu do bieli - oryginalne i pasuje. Natomiast przy włosach mogłeś się bardziej postarać ;)

Natomiast Vlad to chyba mój ulubiony model z wampirów. Podoba mi się czerwony płaszcz, miecz jest świetny, chociaż do końca nie jestem pewna, czy ten kolor tu pasuje. Tak samo niebieski kamień na pierścieniu i na koralach w kroku :P Najmniej jestem przekonana do odcienia zbroi. Chyba za bardzo cytrynowy, ale fajnie, że taki jasny.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Na Vladzie strasznie futro slabo wyszlo - chyba , ze wina zdjecia.
Reszta na poziomie.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Pegazy ok, wampiry bardzo fajnie pomalowane, czystko, ładne przejścia. =D> =D>

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Ziemko pisze:Na Vladzie strasznie futro slabo wyszlo
Imho futro jest to najgorszy element na jakiejkolwiek figurce. Jest trudne do dobrego pomalowania i nieważne, ile czasu na nie poświęcisz i tak nie będzie efektowne.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

nie jest to wina fotki wyglada idealnie tak samo jak na zywo. Fakt nie jest rewelacyjne (baza wash z devlan mud + 2-3 drybrushe :P) ale w odpowiednim rozmiarze wydaje mi sie ze nie odstaje zbyt poziomem od reszty figsy. (fotka w rozmierze figurki)
Obrazek
Za to miecz wyszedl slabo na zdjeciu, za pewnie przez biale tlo, bo wogole nie widac kontrastu miedzy niebieskim a bialym. W realu wyglada o niebo lepiej.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

bem pisze:
Imho futro jest to najgorszy element na jakiejkolwiek figurce. Jest trudne do dobrego pomalowania i nieważne, ile czasu na nie poświęcisz i tak nie będzie efektowne.
Z tym się nie zgodzę.

Pegazy jak na lvl1 spoko, brak podstawek troche kole w oczy ale ze zrobionymi na pewno będą się przyzwoicie prezentowac.

Wampirzyca mi się nie podoba zupełnie. Raz że model jest moim zdaniem szpetny dwa, że niestety malowanie go nie poprawia tutaj. Twarz i usta wyglądają... hmm... zostańmy przy tym, że słabo. Mieczy wygląda na nie zrobiony, cała kolorystyka mi niezbyt pasuje i chyba jedyny element który mi sie w sumie podoba to opancerzona noga.

Władek już natomiast spoko, poza futerkiem można się czepić złotego nmm bo mi jakoś nie przypomina złota. Skoro miecz w realu wygląda lepiej to ok.
Obrazek

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

na zlocie miejscami dalem zbyt duzo bieli a miejscami jest za malo czystego/przyciemnionego snakebite przez co nie "blyszczy" sie
ogolnie zawsze uwazalem ze male elementy sa latwiejsze do zrobienia nmm ale tu troszke nie wyszlo, jedynie z miecza jestem zadowolony (i to na maxa :P) ale znow nie udalo sie go uchwycic na fotce. Jak na zlosc wszystko idealnie odwzorowuje prawdziwa figse tylko nie miecz :P
Wogole jakis czas temu juz wydawalo mi sie ze sie dogadalem z aparatem ale ostatnio pokazuje mi kto rzadzi w naszym duecie :P
ObrazekObrazek

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

bardzo spoko

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

dziop pisze:bardzo spoko

Hahahahah :D To ja się staram jakiś konstruktywny komentarz napisać... :D

Mi się miecz nawet na tych zdjęciach podoba. Może trzeba mu było zrobić oddzielne zdjęcie?
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

dziop
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 191

Post autor: dziop »

nie mogę go zbytnio rozpieszczać :D poz tym wampirzyca miała być na lew3

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

i wychodzi szydło z worka :-.

;)
Obrazek

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

A mi wpadły w oko skrzydła u latających koni
]arrrr

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

wampirzyca obleśni model, nawet dobre malowanie tego nie poprawi

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

zielonatrawa pisze:wampirzyca obleśni model, nawet dobre malowanie tego nie poprawi
Oj tak. Na jaki poziom byś nie pomalował, modelu nie naprawisz. Zwłaszcza z twarzy wygląda jak "zdziwiona pani" z sex shopu ;) Współczuję w sumie, bo malowanie porządne.

U pegazów podobają mi się najbardziej skrzydła. Czerwień też ładna.

Vlad na koniec klasa, zwłaszcza miecz. Futro nie jest złe, pewnie po prostu jak większość futer, traci połowę uroku na zdjęciach.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Latacze najbardziej mi pasują,wampirzyca-model koszmarny ale malowanie git,lord za jasny jak na nocnego marka,mieczyk najlepszy.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

dziop pisze:nie mogę go zbytnio rozpieszczać :D poz tym wampirzyca miała być na lew3
to ja wykapie w nitro a potem policze wedlug cennika :D wchodzisz w to? :twisted:
tez uwazam ze ten model jest totalnie nieudany dlatego szczeze nie spuszczalem sie nad nia tak jak nad pozostalymi herosami. Zeby ta figsa wygladala na prawde git to musial by byc minimum poziom first-cut golden demona a to za wysokie progi jak na moje nogi (przynajmniej na razie jeszcze) :P
jamakot pisze:A mi wpadły w oko skrzydła u latających koni
banalnie proste a efekt bardzo lubie i czesto uzywam
baza z astronomican grey + wash devlan mud + drybrush z model color 128 i 124
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Nie wiem.... może jestem jakiś dziwny... ale wampirka wg. mnie lepiej wyszła niż Vlad. Nie biorąc pd uwagę miecza u Vlada którego fotki oszpeciły i bardzo płynnych przejść na płaszczu które bardzo pasują do konceptu i mi się bardzo podobają.


Możliwe, że to kwestia futra... wampirka nie ma futerka przez co można więcej pokazać ;)
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ