Gorąca parówka w Enklawie 24.04.2010 Wrocław

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Re: Gorąca parówka w Enklawie 24.04.2010 Wrocław

Post autor: cobra651 »

Morrok pmka poszła z danymi

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

numery potworzone i wyniki wyslane. pzdr ;)

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

nie moja liga nie moje pkt., tego nie chciałem a ten co chciał latał i spełniałem jego wszystkie prośby jak mogłem...

cieszę się że się udało :)

jeszcze raz przepraszam za całe zamieszanie... następnym razem sam pozbieram wyniki ( albo Morrok bo on się na tym zna )

pozdrawiam i zapraszam na zapowiedziane powyżej turnieje :)

ps.: w maju raczej nie dam rady zrobić jakiś turniej... kilka osobistych problemów

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

Dwa turnieje to optymalna ilośc na jeden miesiąc. Trzy, to już b. dużo i trzeba się liczyc z tym, ze nie każdemu się chce.

Jak patrzę to wfb we Wrocławiu powoli "powstaje z popiołu", to może czas założycie ligę?
Morrok?
Maryś?

W sumie coś by sie znowu działo. Jeszcze pamietam jak zaczynałem przygodę z wfb, to liga była i było fajnie.

Pomyślcie o tym.

(tak wiem mało ludzi, ale moze to by ich przyciągnęło)

I co z tym Waszym klubem?

Pozdrawiam

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

2turnieje to rzeczywiście optymalnie ale od przybytku głowa nie boli,dlatego można robić więcej,właściwie mamy 3 sklepy zdolne turniej zrobić więc 3 turnieje/miesiąc będą w sam raz,a jeżeli komuś się nie chce na jakiś turniej przyjść jego sprawa,3osoby w te czy na zad nie robią różnicy,więc nie stoi to na przeszkodzie większej ilości turnieju we Wrocławiu
ale oczywiście jeżeli pasuje organizatorom :wink:
pozdro :mrgreen:

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Co do ligi to muszę pogadać z Morrokiem. Problem jest jeden. Trochę nam się z Morrokiem dorosło i doszły nowe obowiązki (praca itp.) i czasu lekko brak. Ale jeśli naszemu szczurowi uda się wykrzesać trochę czasu to i ja się postaram.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
krejzihed
Chuck Norris
Posty: 443
Lokalizacja: tychy-wroclaw

Post autor: krejzihed »

zaczynac teraz lige? ale jakas taka zsybka coby do wakacjii sie zdazylo, bo w wakacje mnie tu raczej nie bedzie, watpie bym tu znalazl fajna robote. czy moze juz zrobimy od wrzesnia ?

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

od wzesnia jako bezrobotny :shock: czyli po studiach (oby) bede mial duuzo czasu:) jak bedzie za duzo imprez to wszystko sie rozmydli 2 to i tak w pizdu wg mnie. to troche dziwne porownanie ale zobaczcie jak bylo z patrolami - jak ich przybylo to ludzi ubyło. ale jak beda 2 to moze by tak jedna na duze a jedna na małe pkt tj <2k? osobiscie wole rozegrac wiecej gier ale krotkich niz np 2 duugie.

acha , jakies ustalenia padly na spotkaniu potrniejowym na ktore nie dotarłem? czy tylko opiliscie sie piwska? :lol2:
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

patrole skończyły się wraz z końcem wakacji, frekwencja wówczas zmalała o jakieś 90%.niedługo wakacje ludzie będą mieli wolne. wtedy patrole zapewne ruszą z miejsca :wink:

Awatar użytkownika
Thomas
Falubaz
Posty: 1207

Post autor: Thomas »

w sumie qba przyda się na patrolach "farmer" na którym łatwo będzie można komplet za maskę zdobyć ;) na spotkaniu z tego co wiem sporo rzeczy zostało zaplanowane i mam nadzieję że wszystko będzie zmierzać w dobrym kierunku

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

no trochę roboty mam, ale można spróbować wskrzesić ligę (taka co działała rok i 2 lata temu...)

coś się zalatwi jak tak chcecie ;)

Pogadam z Marysiem przy najbliższej sposobności i zobaczymy czy uda się coś sensownego załatwić.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

8) Warszawa ma, to Wrocław ma nie miec? Spokojnie można znalezc co najmniej z 15 graczy. Do tego Wołów może bądź Legnica.

Życzę powodzenia i trzymam kciuki.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Myślę, że jest to kolejny wart uwagi pomysł...8 maja po turnieju w Bolterze jest kolejne zebranie klubu. Szykujcie pomysły na nazwy, żeby było ciekawiej:D
ponadto chciałbym poruszyć na spotkaniu kilka kluczowych kwestii, jak i mały autorski projekt
Kumek, turniej byłby fajny...jedna rzecz mi się jednak nie podobała
CZAS
2:30 na bitwę to jakaś bzdura (3000 punktów)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 364

Post autor: Proch »

Dmtrij pisze: CZAS
2:30 na bitwę to jakaś bzdura (3000 punktów)
true... zwłaszcza że przy stole jest 4 gienków co się wspólnie naradzają a przy kłótni były min 4 osoby co jeszcze wydłuża czas gry...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

wnioski na przyszłość:

- ograniczenia dać na początku ale dobrze że mogłem je potajemnie przetestować 8)

- 12 par + bey to max jako można tam wcisnąć w środku ( ludzie grający w 40k tak robią ) :)

- max 2500pkt. ( pary bądź solo ) na 2.30min na turę bo sklep otwierany od 10 chyba że wpłynie się na otwierającego sklep :twisted:

- i uśmiech na twarzy :mrgreen:

co do klubu też mam kilka propozycji, myślę że to wypali, chodzi o klub raczej niż me pomysły, ale chciałbym się jakoś włączyć w ów działalność.

liga dalej nie jestem przekonany ale jak tak bardzo chcecie :D

pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

po pierwsze primo:
jak chodzi o miejsce to jak sa te krótkie ciepłe chwile roku ja nie mam nic przeciwko graniu na dworze, wiec miejsca sporo
po drugie primo:
kumek 8. maja dogadujemy klub, przyjdz ty i twoje pomysły przynies
po trzecie primo
bey
poprawnie pisze sie bye
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

Latem tego typu turnieje w enklawie to samobójstwo. I tak się dziwię, że udało Wam się zagrac w tyle osób w tym sklepie.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Dmtrij pisze:
bey
poprawnie pisze sie bye
oj tam oj tam :)
Karczmarz pisze:Latem tego typu turnieje w enklawie to samobójstwo. I tak się dziwię, że udało Wam się zagrac w tyle osób w tym sklepie.

Pozdrawiam
2 stoły były po za sklepem, tylko nie wiem czemu sądzisz że to samobójstwo, przecie jest to dobrze wietrzony sklep przeciwieństwie od dołu barda ;)

ODPOWIEDZ