Pierwszy Turniej Legionu Kraków

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Re: Pierwszy Turniej Legionu Kraków

Post autor: hypnotic »

PiotrB pisze:hehe...dobre... tyle było pierdzielenia jak to piszemy reguły pod siebie w efekcie - nikt nie chce mojego przegiętego Imperium ani Dydowych WE... spoko ! Jesteście the beast... ! :mrgreen: Brygada trolli :)
Ja tam uważam, że jeśli tymi armiami zagrają osoby z przypadku to też do ustalania balansu niewiele wniesie. Pytanie czy chodzi o wypracowanie obiektywnych ograniczeń , czy o przerzucanie się inwektywami.

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Gremlin pisze:Próbuje namowic Garga by grał... bo tak kto wygra turniej?
Ja! ;)

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Maciek P. pisze:
Gremlin pisze:Próbuje namowic Garga by grał... bo tak kto wygra turniej?
Ja! ;)
Statystycznie największe szanse ma jeden z 5ciu VC, ktore winny sie pojawić w drugiej kolejności są OG, póxniej TY ^^, wraz z OK, DE WoC... zaklładając że to armia gra :P
xYz

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Gremlin pisze:
Statystycznie największe szanse ma jeden z 5ciu VC, ktore winny sie pojawić w drugiej kolejności są OG, póxniej TY ^^, wraz z OK, DE WoC... zaklładając że to armia gra :P

milion procent racji... zacząłem składać rozpy na 1400 do VC - i co ? Wchodzi klepacz z 7 siły i dodatkowymi atakami - wchodzi mag z książką ,3 x zombi,3xpsy,kostka BK , potem mogą być Xexy i Vatgulf albo Crypty i mortis albo hosty i BlK..do tego swarmy lub baty ,albo prozaicznie Vargiesty... no kosmos to jest :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Trza przyznać że czuć moc w 2x10 trolls. Odnośnie OG jako 2 potencjalny zwycięsca. Choć sam raczej tego nie widzę.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

trole to potęga.... ciekawe kiedy gracze nowego Wochu to pojmą :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Maciek wygra, a ja będę drugi :)

Ogrza siła!!
Wisła Kraków.

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Trolle to poega dopóki nie zejdzie general ze snajperki bądź cokolwiek z kopem nie ma ognia.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Precz z trollami! Mam nadzieję ,że wystawisz ich dużo- mniam :)

Obrazek
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Btw, ktoś uprzejmy użyczy bretoński trebusz na turniej? Byłbym wdzięczny ;)
Vae victis!

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Ma ktoś pożyczyć Saurusa na coldzie? :)
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

moge ci przynieś jakiegoś dark elfa na coldzie..
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

napisz mi esa jutro do 12 to Ci wezmę
xYz

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Legion pisze:Btw, ktoś uprzejmy użyczy bretoński trebusz na turniej? Byłbym wdzięczny ;)
A jak Ci wysłałem linka do taniutkiego na allegro to nie chciałeś ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

Jak juz sie zacząl koncert życzeń... potrzebuje 5 marudów na konikach i 2 rydwany :mrgreen: kto ma ?

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

robi sie ostro... z tym nowym wochem
xYz

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

bo? Spytaj Catafractusa jakie maski chwyta tym wochem..
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Nie dawajcie mu chariotów bo są imba, co najwyżej maruderów :mrgreen:

Dziwne bo większość plasuje EMP i WoCh w top 5. Z tym drugim to jeszcze nie sprawdzone ale przewidywania prawdopodobne, moim zdaniem.

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

Woch nie jest słaby, rozpy są na jedno kopyto prawie. A gniecie bo ludzie nie umieją z nim grać, nie składają rozp z jego uwzględnieniem po drugiej stronie stołu i wystawiają to co zawsze. Trzeba po prostu pokombinować i jest do ogrania ;)
Ne obawiajcie sie, euro na pewno go jeszcze przytnie..

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

hypnotic pisze:Nie dawajcie mu chariotów bo są imba, co najwyżej maruderów :mrgreen:

Dziwne bo większość plasuje EMP i WoCh w top 5. Z tym drugim to jeszcze nie sprawdzone ale przewidywania prawdopodobne, moim zdaniem.

jeśli na kujawiaku imperium będzie top 10 to uznam ,że w wygranej na Bazyliszku przez Duka było coś więcej niż szczęście...
Co do wochu - ja się cieszę - będzie popularny a ja mam zajebisty z tym paring...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ