Empire VII ed.

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

karl1299 pisze:
Sa!nt pisze:karl bądź tak uprzejmy i fluffowo wytłumacz mi:
waraltar, 3x mag, 2x5 knigtów, 4 cannony 2 steam tanki ;)
Nie gram tak, ale na chama dało by sie to wytłumaczyć, chociaz jako punkt zborny wojsk i wyruszenie do walki. :wink:
full klimatyczny poczatek :lol2:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

dla mnie wystawianie steam tanka poznizej 2 tys. pktow to totalny brak klimatu. dwa w armii na conajmniej 4 tys.

tak jak bylo w 6 edycji ;)
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

Sa!nt pisze:
Cord pisze:Wymyśliłem ten opis starając sie uchwycić prawdziwy charakter imperialnej armii bo armii imperialna to nie chordy magów, wymyślne wynalazki inżynierów czy legiony szarżujących rycerzy zakonnych tylko prości żołnierze z miast miasteczek i wsi starający sie bronić swojego raju na ile im starcza siły i odwagi składającą swój los w ręce wodza armii.
Zależy od prowincji.[
Wtpie zeby nawet nuln w swojej armi mialo glownie mechaniczne konie czolgi i eksperymentalna bron, w armi karzdej prowincji dominuja zwykli zolnierze i raczej jest to oczywiste, wiadomo roznice sa, ale nie az takie kolosalne.
Sa!nt pisze:Generał jest dobry jaki jest
Skoro jest taki dobry to dalczego jest tak zadko urzywany? W parze z gryfem cos to jest ale samemu to nie oszukujmy sie to bardzo marny lord.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Cord pisze:
Sa!nt pisze:
Cord pisze:Wymyśliłem ten opis starając sie uchwycić prawdziwy charakter imperialnej armii bo armii imperialna to nie chordy magów, wymyślne wynalazki inżynierów czy legiony szarżujących rycerzy zakonnych tylko prości żołnierze z miast miasteczek i wsi starający sie bronić swojego raju na ile im starcza siły i odwagi składającą swój los w ręce wodza armii.
Zależy od prowincji.[
Wtpie zeby nawet nuln w swojej armi mialo glownie mechaniczne konie czolgi i eksperymentalna bron, w armi karzdej prowincji dominuja zwykli zolnierze i raczej jest to oczywiste, wiadomo roznice sa, ale nie az takie kolosalne.
odwołuj ac się do 6ed to tam masz w armi Nuln maszyny w core ale 1:1 z innym odziałem
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

karl1299 pisze:odwołuj ac się do 6ed to tam masz w armi Nuln maszyny w core ale 1:1 z innym odziałem
taa... combo z dziesiatkami milicji :?
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Szaman pisze:
karl1299 pisze:odwołuj ac się do 6ed to tam masz w armi Nuln maszyny w core ale 1:1 z innym odziałem
taa... combo z dziesiatkami milicji :?
Oj Szaman :wink: chodzi o fluff ze jednak ta piechota musi być
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Cord pisze:Wtpie zeby nawet nuln w swojej armi mialo glownie mechaniczne konie czolgi i eksperymentalna bron, w armi karzdej prowincji dominuja zwykli zolnierze i raczej jest to oczywiste, wiadomo roznice sa, ale nie az takie kolosalne.
W Nulnie są zwykli żołnierze, strzelcy i obsługa dział ;)
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

Tak ale wyczytałem że szkołę inżynierii Nuln też ma (miało przynajmniej bo sie zchajcowała) ale to nie zmienia faktu że podstawową siłą militarna każdej prowincji jest piechota (ale nie w AB nowym niestety).

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Pragnę jedynie zauważyć że siedziba gildi inżynierów jest w Altdorfie a w nuln szkoła Altylerii.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

To imperium ma tylko jedną szkołę inżynierii i artylerii? Najsłynniejsza szkoła inżynierii mieści sie w Altdorfie a artylerii w Nuln co nie oznacza że gdzie indziej nie mam mniej znanych obiektów tego typu.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

lektor był na pielgrzymce w nuln i za dobre modły dali bu tego czego najbardziej potrzebował - swoja straz z zakonu który zabija heretyków itd., machiny które niszczą wrogie sprzety które mu rozwalją mu ołtarz który ma tylko jeden a budowa nowego duzo kosztuje, wiec za to ciska na nich wroga czołgi i baterie dział

Awatar użytkownika
szkodnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: szkodnik »

tedzio pisze: (...) machiny które niszczą wrogie sprzety które mu rozwalją mu ołtarz który ma tylko jeden a budowa nowego duzo kosztuje, wiec za to ciska na nich wroga czołgi i baterie dział
Po pijaku pisałeś? :lol2:

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

byłem w podobnym bardzo stanie ale moze byc jako historyjka armii ;)

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

widzę, że imperialiści dobrze się bawią
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Bo my fajne chłopaki jesteśmy.

Steel,Fate,Gunpowder......and liquor:P
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Reyki pisze:Bo my fajne chłopaki jesteśmy.

Steel,Fate,Gunpowder......and liquor:P
Jak tak to zapraszam do Gliwic po "złote majtki" http://wfb-pol.org/forum/viewtopic.php?t=7951
Wbijajcie jedyny turniej z dostawą tostów i soczków na stół
(a pod stołem :wink: )
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Arte
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arte »

karl1299 pisze:
Reyki pisze:Bo my fajne chłopaki jesteśmy.

Steel,Fate,Gunpowder......and liquor:P
Jak tak to zapraszam do Gliwic po "złote majtki" http://wfb-pol.org/forum/viewtopic.php?t=7951
Wbijajcie jedyny turniej z dostawą tostów i soczków na stół
(a pod stołem :wink: )
a pod stolem siedzi karl :)
:D:D

Steel,Fate,Gunpowder,liquor and ladies (chociaz o dobra w imperium rzadko :))

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

hmm, to może co do kobiet kislev, i bretonia, jestem za kislevem bo to w koncu polska i rosja, a tu wiadomo kobiety nie są takie złe, no przynajmniej ja tak myśle ;)

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Nasze kobiety są najpiękniejsze.Szkoda że tak mało ich gra w WFB.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

ODPOWIEDZ