WoCh Grześka - up 2014.06.24 chaos ogryns captain

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: WoCh Grześka - up 2013.08.04. nurglici

Post autor: smiejagreg »

Fuxiorr pisze:Tacy sa fajni:) chyba ze chce sie bawic w rozno kolorwe klocki to inne kolory pancerzy to must have :P
Kiedys zrobisz cos do krasi ?
Do krasi niedługo będą jakieś fotki.
Co do nurglitów, to zastanawiam sie, czy cały zielony regiment nie będzie zbyt jednostajny. Może dwa kolory pancerzy - zieleń i ochra trochę by urozmaiciły taki regiment. Docelowo ok. 30 chłopa...

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

smiejagreg pisze:
Fuxiorr pisze:Tacy sa fajni:) chyba ze chce sie bawic w rozno kolorwe klocki to inne kolory pancerzy to must have :P
Kiedys zrobisz cos do krasi ?
Do krasi niedługo będą jakieś fotki.
Co do nurglitów, to zastanawiam sie, czy cały zielony regiment nie będzie zbyt jednostajny. Może dwa kolory pancerzy - zieleń i ochra trochę by urozmaiciły taki regiment. Docelowo ok. 30 chłopa...
Jak chcesz urozmaicic to spoko :)
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

Imo słabo wygladają takie pstrokate oddziały, tej zieleni nie ma przesadnie dużo i jest jeszcze sporo metalu, nie dodawałbym innych pancerzy, te są spoko.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Jest spoko, ja bym dodał im taki kolor jak ma sukienke ten mag (? (ten ze zgniła ręką)). Nie wtorek czy to się nazywa ochra. Taka kolorystyka będzie super.

PS ale te modele sa brzydkie :(
Nowe plastiki w tym przypadku wypadają na duży plus. Dla mnie.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

WojtuśŚ pisze: PS ale te modele sa brzydkie :(
Nowe plastiki w tym przypadku wypadają na duży plus. Dla mnie.
Kiedyś tez tak myślałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: - ale to było dawno, bardzo dawno... :wink:

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Bardzo fajni =D> Świetne gemy na broni jednego z nich :) Ogólnie kocham klimat Nurgla, zbroje w takiej postaci są bardzo fajne i nic bym nie zmieniał :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Spróbuję może ochrowej zbroi i wrzucę fotę... Wtedy skomentujecie ew. czy robić część zbroi takich i część zielonych, czy same zielone. Trochę sie boję, ze taki regiment samych zielonych nie będzie zbyt jednolity. Wbrew pozorom dodanie zbroi w kolorze ochry nie powinno jakoś zachwiać kolorystyką regimentu. Dołoży się jakieś zielone dodatki i powinno być gites...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Myślałem o takim kolorze zbroi - nie patrzcie na malowanie, bo to powstało na szybko, ale na kolorystykę - czy robić w ten sposób z połowę wojaków, a połowę na zielono, czy wszystkich na zielono??? Imho przy wiekszej liczbie wojów kolorystyka regimentu nie powinna być jakaś pstrokata. Czy będzie wyglądał taki ochrowo-zielony regiment lepiej, czy gorzej od samego zielonego? Czekam na Wasze opinie [-o< :wink: ...
Obrazek
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

caly regiment w jednym kolorze - kazdy z kolorów jest imo ok, choc ten zołtawy bardziej mi pasuje
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

popieram Qc'a, jak już zresztą wcześniej powiedziałem, a te żółte kubraczki są faktycznie jeszcze lepsze i bardziej oddają zgniły klimat nurgla.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Ja wole jednak zielen... ladniejsza jest :evil:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Bayard
Chuck Norris
Posty: 404
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bayard »

Skończ całą figurkę, to będzie można bardziej obiektywnie porównać ;) Ale zieleń jest moim zdaniem ok. Modele teżświetne- oldschoolowy Chaos był zabawny, teraz wszystko robią takie śmiertelnie poważne, że aż nudne :P
Mój blog: http://arsbelli.blogspot.com/
"Kiedy atakujecie- wyjcie jak furie!"- Thomas "Stonewall" Jackson

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Ten nowy lepszy, zajebisty. Albo pomieszaj, albo wgl całość tak zmaluj.
Możesz jeszcze spróbować mniej jaskrawy zielony (catachan green) - pasuje do tej ochry.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Na pewno nie będę mieszał starych i nowych figsów. Są odmienne zupełnie charakterem i nie ma sensu ich mieszanie. jutro skończę ochrowego, to wrzucę fotkę dla porównania. Generalnie planuję pomalować 5 ochrowych i wtedy zdecyduję, czy pomieszać w dwukolorowy regiment, czy którąś piątkę przemalować...

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Ten nowy - ochrowy. :mrgreen:
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Moje zdanie pewnie znasz :D ma zielono hehe
Fajnie będzie taki regiment wyglądał.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Powiedzmy, że coś takiego to by było:
Obrazek
Obrazek
I co myślicie: Może być regiment dwukolorowy, czy jednak mono w którymś z kolorów. I w którym?

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4473
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Ja bym zrobił kilka kolorów i wspólne elementy, na przykład skórzana rękawice czy buty.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No to i ja się wypowiem, bo się zbieram i zbieram :)
Ja to w ogóle poszedł bym pomiędzy to. Ani jeden, ani drugi kolor jakoś do mnie aż tak nie trafia, a mieszanie ich moim zdaniem odpada. Żeby je mieszać muszą mieć coś wspólnego mimo wszystko.
Ja bym poszedł w piaskowe pancerze z nutką zieleni, glazy itp :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dzięki za komentarze, jak widać z nich i wcześniejszych - co man to inne zdanie :wink: ... Na coś się chyba trza zdecydować, nie chce mi się specjalnie poszukiwać jakichś nowych kolorów. Raczej skłaniam się do pancerzy piaskowych. Na żywca wyglądają imho lepiej...
Qc - sęk w tym, że jak oglądam sobie figsy, to wiele z nich NIE MA żadnych dodatków. Są też takie, co mają ich sporo...
Rasti - qrde, glazowanie pancerzy zwykłych regimenciarzy #-o ... Trochę mnie to przeraża - raz, że kupa roboty z tym będzie z przewagą kupy, a dwa - że może mnie to zwyczajnie przerosnąć, jeśli chodzi o moje umiejętności, w glazowaniu nie mam nawet dyplomu czeladnika :wink: :( ...

ODPOWIEDZ