Blog VegaMStudio

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Zablokowany
VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

a skąd takie wnioski ? przecież podałem jak jest zrobione ??? czegoś nie rozumiesz ?

Awatar użytkownika
Kamil Kiwi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 155
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Kamil Kiwi »

Jemu chyba chodziło o tutka jakiegoś. Piękne podstawki, ale po co innych powtarzać :)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

SauruS PoweR pisze:Widze ze pan "doskonaly" nie chce sie dzielic za bardzo swoimi arcy zdolnosciami w dziedzinie robienia podstawek :lol2: .
Raptor, do jasnej. Mało to razy byłeś ostrzegany i banowany? Nie prowokuj i nie obrażaj, bo polecisz w pierwszej kolejności.

To się tyczy wszystkich, którzy za punkt honoru postawili sobie sprowokowane VegaMStudia. Dość.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Nie prowokuje. Po prostu jak dziesiec osob sie pyta jak ktoś coś zrobił a pytana osoba odpowiada aż do bólu lakonicznie, to sorry ale nie moglem się powstrzymać.

I podkreślam jeszcze raz ze nie miałem na celu prowokacji.
Obrazek

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

jakby te lawowe podstawki troche inaczej wygladaly to z pewnoscia bym zakupil pod armie chaosu kolego ktory chcial wlasnie lawlowe podstawki pod armijke
dead is dead


Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Niezłe dla demonów idealne ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zmienilem nazwe tematu , bo tamta byla glupia. Podstawki bardzo ladnie sie prezentuja.

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Co jak co, ale podstawki naprawdę świetne.
http://azylium.vot.pl - Serwis Społeczności Mordheim

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Tomash pisze:
SauruS PoweR pisze:Widze ze pan "doskonaly" nie chce sie dzielic za bardzo swoimi arcy zdolnosciami w dziedzinie robienia podstawek :lol2: .
Raptor, do jasnej. Mało to razy byłeś ostrzegany i banowany? Nie prowokuj i nie obrażaj, bo polecisz w pierwszej kolejności.

To się tyczy wszystkich, którzy za punkt honoru postawili sobie sprowokowane VegaMStudia. Dość.
odnosze to samo wrażenie co Raptor. Nie uzył żadnych kolokwializmów nawet ;) , a ty grozisz mu banem?

Awatar użytkownika
Khunag
Chuck Norris
Posty: 395
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Khunag »

Zazwyczaj mi się nie podoba coś takiego, ale bardzo fajne te świeże flaki na toporze :)

[img]Tej%20Twojej%20krwawej%20przygody%20nie%20za%20bardzo%20jest%20jak%20ocenić.%20Technicznie%20niby%20dobrze,%20ale%20pokaż%20całą%20figurkę,%20a%20nie%20tylko%20topór.[/img]

O ile się nie mylę to jest zdjęcie tej figurki w jego temacie w "usługach" bodajże. Tak btw. Vega, ta figurka to Twój sculpt?

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Nie Khunag to znajomego sculp , za 2 miechy będzie w sprzedaży oficjalnie wydany przez spellcrow

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »

o te podstawki są świetne :) ładnie pomalowane i ładny wzorek :) o wiele lepsze niż poprzednie

Fallan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 106

Post autor: Fallan »

Podstawki bardzo dobre. Żebym ja tak umiał...

Grahnar, zdaje mi się, że to są tamte podstawki, z tym że tamte były jeszcze nieskończone :wink: . Do "chałasu" zdecydowanie pasują.

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

A będą w innych roz,iarach ? Np. piechotne.. :P

Awatar użytkownika
grahnar
Chuck Norris
Posty: 435
Lokalizacja: Karkonoska Frakcja Fantastyki - Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: grahnar »

tamte to chodziło mi o te z dinozaurem :)

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Arghal pisze:A będą w innych roz,iarach ? Np. piechotne.. :P
pewnie będą :)

vanswirr
Chuck Norris
Posty: 368

Post autor: vanswirr »

No trzeba uczciwe koledze przyznać, że bardzo ładnie się prezentują te podstaweczki.

Awatar użytkownika
dead
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: WEJHEROWO
Kontakt:

Post autor: dead »

ta wersja z przyciemnionymi skalkami lepsza duzo lepsza -az mi sie zaczyly podobac -> a do kupienia beda tez w wersji pomalowanej :P (dla leniwych :D malarzy jak ja ;) )??
dead is dead

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Nie wiem na pewno jest do sprzedania to co na zdjęciu. Czyli pierwszy odlew pomalowany :) , ale rozważam opcje malowania i sprzedaży (jak i konwersji takich jak dodatkowe wybuchy lawy itp co mogło by ulec zniekształceniu przy odlewaniu)

A teraz na warsztacie Dowódca cold one w zimowej scenerii z małą dioramą :)

Zablokowany