Tomb King & Tomb Prince

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Sehensemet ;), 4 giganty i X skorpów. Zycze miłej gry ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

jasne.. smokiem 2 gigantami i czyms jeszcze ;)

a tak wogol wydaje mi sie, ze jest jeden rodzaj troche lepszego builda do quataru ;)

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Shino pisze:jasne.. smokiem 2 gigantami i czyms jeszcze ;)

a tak wogol wydaje mi sie, ze jest jeden rodzaj troche lepszego builda do quataru ;)
Wiem jaki ;)
Ale nie zdradze bo jeszcze tak zaczną grac ;]
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

a tak wogol wydaje mi sie, ze jest jeden rodzaj troche lepszego builda do quataru Wink
IMHO ze skorpami najlepszy ;) choc kto wie ....... :roll:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Mikel
Wałkarz
Posty: 88

Post autor: Mikel »

Blessed Blade of Ptra Settry, co to właściwie jest? Włócznia, halabarda czy coś innego? Tak szukałem w podręczniku i nie znalazłem. Czy to znaczy że to hand weapon?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

zwykly miecz... zarowno z zasad jak i z opisu...

Mikel
Wałkarz
Posty: 88

Post autor: Mikel »

Szkoda. Figurka wygląda imponująco. Całkiem spora ta kosa a to tylko 5 siły.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Kurde muszę sie wam pochwalić.
Przekonałem sie do kinga. Ostatnio gram na nim i się fantastycznie spisuje.
Magie mam trochę słabszą, w sumie mam 5 zasięgowych popychaczek, a nie 3 i 2 z princów. Ale to nie ważne.
Destroyer w armii na piechocie młóci. King wcale nie musi latać ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

King wcale nie musi latać Wink
a WE nie musza wystawiac driad :lol: :roll:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Kharnan
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Kharnan »

TK nie muszą wystawiać skorpionów...itd itp. :P
And he did say "War", and the world did tremble...
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

szczurek pisze:
King wcale nie musi latać Wink
a WE nie musza wystawiac driad :lol: :roll:
Rozumiem że king bez latania to wg ciebie tak jak we bez driad ?.
Ja tam wiem swoje, na papierze może king z ruchem 4 nie wygląda dobrze, ale są myki które pozwalają nim trzymać się w zasięgu całej armii ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Młody pisze:
szczurek pisze:
King wcale nie musi latać Wink
a WE nie musza wystawiac driad :lol: :roll:
Rozumiem że king bez latania to wg ciebie tak jak we bez driad ?.
Ja tam wiem swoje, na papierze może king z ruchem 4 nie wygląda dobrze, ale są myki które pozwalają nim trzymać się w zasięgu całej armii ;)
zgadza sie... ale w takim wypadku kosztuje te kilkaset punktow drozej ;) ... ale na defensy daje rade ;)

latajacy king jest dobry chyba tylko w bardziej ofensywnych armiach niz twoja po prostu (a przynajmniej takie moje zdanie)

a destroyer of eternities tylko w tym, ze z inkantacji tez idzie ten specialny atak (ktory gdyby nie byl allocated hitem jak dla mnie dopiero wtedy bylby wart swoich punktow)... tak lepiej warda i flail of skulls mu dac ;)

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

King z kosiarką w TG z Rakaph powoduje, że naprawdę przeciwnik musi nieźle drogi nadkładać żeby cię ominąć, potencjalne 12 cali szarży we wszystki strony to wcale nie jest mało wbrew pozorom. Tymbardziej, że na każdej naszej jednostce przeciwnik się może, zatrzymać a wtedy ryzykuje dojechanie gwardii gdzieś na tył.

Odpalanie DE w magii to właściwie jedyny użytek tej broni (no i może walka z herosami na mountach). Jak grałem na takim kingu to miałem zawsze szczęście i żaden Dwarf Lord nie przeżył pierwszej tury magii, w której był we styku z kingiem :D.

Ehh to były czasy na 3k dwie gwardie, jedna z kingiem z kosiarą + collar, druga z kingiem z flail of skulls, ward, albo -1 atak +1 W.
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

nie 12" tylko 20"....

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Taaaak, nie ma to jak paskudne triki z wydłużaniem szarży reformami :roll:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

jakie paskudne triki? toz to jest wymalowane na tej ikonie... przeciez trzeba wogole nie myslec zeby wykorzystac to tylko jako LoS 306 :wink:

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Rozumiem że king bez latania to wg ciebie tak jak we bez driad ?.
Ja tam wiem swoje, na papierze może king z ruchem 4 nie wygląda dobrze, ale są myki które pozwalają nim trzymać się w zasięgu całej armii Wink
Nie twierdze ,ze king tylko z lataniem ale takowy jest najbardziej uniwersalny :D Mozna oczywiscie wsadzic go do gwardi [np: z Scorpion Armourem :D] albo na wozku niech pomuka (tez nie jest zly) :)

jakie paskudne triki? toz to jest wymalowane na tej ikonie... przeciez trzeba wogole nie myslec zeby wykorzystac to tylko jako LoS 306
co nie jest zabronione zasadmi jest ok :D:Dpoki grasz wedlug zasad ....
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Shino pisze:jakie paskudne triki? toz to jest wymalowane na tej ikonie... przeciez trzeba wogole nie myslec zeby wykorzystac to tylko jako LoS 306 :wink:
A wiesz że podobny numer z minerami jest oficjalnym (wpisanym w uściśleniach polhammerowych) i pewnym sposobem na dostanie worst play?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Tomash pisze:
Shino pisze:jakie paskudne triki? toz to jest wymalowane na tej ikonie... przeciez trzeba wogole nie myslec zeby wykorzystac to tylko jako LoS 306 :wink:
A wiesz że podobny numer z minerami jest oficjalnym (wpisanym w uściśleniach polhammerowych) i pewnym sposobem na dostanie worst play?
Nie jest podobny, jest zupełnie inny.
Po coś dali ten sztandar przecież.
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Tomash pisze:
Shino pisze:jakie paskudne triki? toz to jest wymalowane na tej ikonie... przeciez trzeba wogole nie myslec zeby wykorzystac to tylko jako LoS 306 :wink:
A wiesz że podobny numer z minerami jest oficjalnym (wpisanym w uściśleniach polhammerowych) i pewnym sposobem na dostanie worst play?
ciekawe... mysalem, ze przy zapisku o worst playu chodzi o wychodzenie minerami de facto o okolo 15" od krawedzi a nie dodawanie move herosowi z ewentualnym brotherhoodem w minerach....

zagranie zupelnie inne... jedyne co jest podobne to to, ze i tu i tu jest wykorzystywany reform... ale przeciez warhawki nie sa porownywane z pegazami tylko dla tego, ze sa flying cav. ;)

ODPOWIEDZ