chaos mono

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
żyraFFa
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 144

Re: chaos mono

Post autor: żyraFFa »

trikk pisze:Widzisz, ale prawda jest taka, ze mozesz go nie uznawać i nie wystawiać
ja natomiast fasty z shortbowami i luki na marudach chetnie bym widzial
jak łuki to tylko do konnych marud, piechciarze mogliby mieć skirmish i wszystko git
Jest moc :D

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

żyraFFa pisze:
trikk pisze:Widzisz, ale prawda jest taka, ze mozesz go nie uznawać i nie wystawiać
ja natomiast fasty z shortbowami i luki na marudach chetnie bym widzial
jak łuki to tylko do konnych marud, piechciarze mogliby mieć skirmish i wszystko git

jak tak bardzo chcecie mieć hunów w swojej armii to weście letkką kawalerie z DoW... problemu nie widze, nawet daje wam że może się liczyć jako core ;)

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

pytanie o ulobionego boga... tak z ciekawości, kto kim lubi grać i dlaczego :)

osobiście lubię grać khorne, bo ma pancernych herosów i silnych, a frenzy na jednostkach to sama bajka :D

drugim mym ulubieńcem jest slaanesh ( ostatnio nawet bardziej niż khorn ), bo herosi są zwinni i niestandardowa magia, a jednostki są bardzo spokojne 8)

wiem że to dwa przeciwieństwa ale niema jak dwaj bogowie którzy rywalizują w walcw w wręcz, finezja oraz gracja vs brutalność oraz nieokiełznanie :twisted:

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Nurgle i Tzeentch.....zdecydowanie :D
Lubię ich magię,a mobilny Mag na dysku lub oddzialik Nurglowskich łoriorów z BOR to jest to :D
A mięcho armatnie to albo Slaanesh albo Khorne :)

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Slaanesh bo lubie cyckonosze :D
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Khorne odpada bo lubię sam rządzić swoimi jednostkami...
Slaanesz za bo lubię przewidywalną armię...
Tzeentch zbyt losowy...
Nurgle po erracie za drogi w stosunku do możliwości...
Małe spostrzeżenie: errata i faq warriorów zabierają plusy i tak słabej armii mortali; faq i errata lizaków dodała wyłącznie boosty i tak mocnej armii... BRAWO...

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

faq i erraty nie są do balansowania systemu

jak mono to tylko khorne albo undevided (już nie ma :( ) a rządzić się da trzeba tylko pamiętać żeby mieć 2x tyle wsparcia co frenzowanych jednostek

żyraFFa
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 144

Post autor: żyraFFa »

1. nurgle - najbardziej uniwersalny, choć drogi
2. tzeentch - ward save porządany, kiedy walczysz z imperialna artylerią
3. slaanesh - spokój z psychą i tani
3. khorne - frenzy fajne, ale z banneru lepsze
Jest moc :D

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

żyraFFa pisze:1. nurgle - najbardziej uniwersalny, choć drogi
2. tzeentch - ward save porządany, kiedy walczysz z imperialna artylerią
3. slaanesh - spokój z psychą i tani
3. khorne - frenzy fajne, ale z banneru lepsze
1. nie nazwałbym Nurgla uniwersalnym, na wielu przeciwników i niektóre rodzaje ataków kompletnie nie działa;
2. to Tzeentch jest uniwersalny - działa na wszystko, nie tylko na imperialną artylerię ;)
3. Slaanesh to rewelka za śmieszną cenę, zbawienie dla elitarnej armii jaką są WoCh - nie boimy się, że elita nam ucieknie od głupiego testu psychologicznego;
4. No tak, tylko że jest tylko 1 taki banner. Ogólnie z frenzy to co kto lubi, ja wolę unikać, choć jest kuszące szczególnie odkąd mounty też mają bonusowy atak.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Ja uwielbiam Nurgla za klimat i magię. Slanesza za spokój w psychologii i szybkiego rumaka dla bohatera. Tzeentcha za dysk i za warda. Korna mam tylko jeden model w armii i jest to BSB na juggerze :) generalnie nie lubię tego boga. W armii zazwyczaj mam dwóch bogów Nurgla i Slanesza :twisted:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Temple Guard pisze:
żyraFFa pisze:1. nurgle - najbardziej uniwersalny, choć drogi
1. nie nazwałbym Nurgla uniwersalnym, na wielu przeciwników i niektóre rodzaje ataków kompletnie nie działa;
tak to już jest z papa nurgle, nie wszystkim podoła ale moim zdaniem wart tych pkt. niechodzi tylko o magię która jest najlepsza w WoCh, ale daje dużo bonusów, w strzelanu po za armatami i katapultami, w CC większość bochaterów wtrafia maga czy warriora na 4+, jednostki z WS3 wtrafiają nas na 5+, dobry do maruderów jako klocek (shield, LA, FCG ) przyjmuje dragon prinsów na klate czy black guardów a kosztują 170, spawn z markiem może spokojnie przetrzymać bretońską lance realmów, nasz fast za 120pkt który ma throw axe, flail, light armour, jedzie więcej mięsa niż większość mięsa jego, jedyna słabość że jest nas mało i nie mamy zabardzo odpowiedzi na fear jako piechota, chyba że wszystkich herosów powrzucamy na tron, minus tej taktyki że gościu jest troche przywiązany do tego regimentu, dalej uważam że jest rewelacyjny, no i klimat klimat, magowie którzy są prawdziwymi "znachorami" czy kapłanami w chaosie, chłopaki cieszą się każdą chwilą życja i śmierci, niema jak stęchły podmuch wiatru o poranku, chyba wruce do "papy" 8)

\ :mrgreen: /
:mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Albo kolejnym wrzodem :twisted:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

Slaanesh + mag/magowie nurgla.

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Ja tam zamierzam grać WoCh - Undivided... Pewnie zaraz będą komentarze, to plewna armia będze itp. Lecz mi się taki klimat podoba więc taka armia i już :twisted:

żyraFFa
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 144

Post autor: żyraFFa »

1.
Delight pisze:Slaanesh + mag/magowie nurgla.
tak troche nieklimatycznie

2.
Chaos_Warrior pisze:Ja tam zamierzam grać WoCh - Undivided... Pewnie zaraz będą komentarze, to plewna armia będze itp. Lecz mi się taki klimat podoba więc taka armia i już :twisted:
Ciekawy pomysł:
plus - klimat
duży plus - będzie cię dużo jak na WoCh
plus - fajny klimat

reszta to chyba minusy :)
Jest moc :D

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

żyraFFa pisze:1.
Delight pisze:Slaanesh + mag/magowie nurgla.
tak troche nieklimatycznie
Każde łączenie bogów jest nieklimatyczne, no może poza wielkimi krucjatami. :twisted:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Fajnie że są osoby którym również się podoba WoCh Undivied, lecz czy będzie mnie dużo? Skoro opieram armię na wojownikach, rycerzach itp + totalne zero magii... Klimat taki mi odpowiada po prostu :twisted:

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Fajnie że są osoby którym również się podoba WoCh Undivied, lecz czy będzie mnie dużo? Skoro opieram armię na wojownikach, rycerzach itp + totalne zero magii... Klimat taki mi odpowiada po prostu :twisted:
Ała i tyle powiem :mrgreen:
Panowie,Mono Chaos przeminął,nie da się teraz zrobić sensownego Mono-goda w Wochu-u......
To jest smutne,ale niestety prawdziwe.

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Chaos_Warrior pisze:Fajnie że są osoby którym również się podoba WoCh Undivied, lecz czy będzie mnie dużo? Skoro opieram armię na wojownikach, rycerzach itp + totalne zero magii... Klimat taki mi odpowiada po prostu :twisted:
Bez magii baty zbierzesz i tyle. Caddy musi być. Ale duży plus za klimat, bo tego na stołach brakuje!
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

A jaką magię byście dopasowali do Undivided? :twisted:

ODPOWIEDZ