Zwolin - galeria HE - Dragoni WIP

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zwolin - HE i mój brak talentu = ...

Post autor: Fanatyk »

@ Zwolin

Ja rozumiem, że nerwy ale zluzuj trochę.

To tylko figurka, zawsze da się naprawić.


Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

no i właśnie tu się mylisz
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Z miecza Manfreda mojego chłopaka to już się szabelka zrobiła, a on nie narzeka ;) Ciesz się, że jeszcze nie uświadczyłeś odpadających plastikowych końskich ogonów. To jest dopiero neverending story ^^
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Zwolin pisze:no i właśnie tu się mylisz
Chcesz mi wmówić że nie da rady się mieczyka nagiąć na prosto i wyrównać wyszczerbienie gsem?

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

dobra, dobra

dziś chyba wstawię DP
Fanatyk pisze:
Zwolin pisze:no i właśnie tu się mylisz
Chcesz mi wmówić że nie da rady się mieczyka nagiąć na prosto i wyrównać wyszczerbienie gsem?
problem jest z nadlewką po sklejeniu
no jakoś się udało naprostować ale czeka mnie jeszcze mnóstwo pracy przy szlifowaniu
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Zwolin pisze:zainwestuj w firefoxa bo błędów u ciebie jak ...
ja rozumiem, ze 15 lat to buntowniczy okres i wrzucania wszystkim o wszystko, ale stary...
jak sie przyjrzysz to zobaczysz, ze po prostu nie uzywam polskich znakow (bo tak mi sie szybciej pisze) a po zobaczeniu twojego bledu az bola oczy.

co do miecza to tak jak powiedzial fanatyk. po uzyciu GS'a nie powinno byc sladu po zlamanym mieczu. IMHO nie powinienes go sklejac klejem cyjanoakrylowym (super glue, kropelka itd.) bo powstanie "glut" w miejcu laczenia dwoch czesci miecza.


--- edit ---
@down
za to Ty mi tak
bo mówienie o mnie jako o niewyżytym i chamowatym gówniarzu mnie obraża
nigdzie nie pisze o chamowatym i niewyzytym gowniarzu. pisze o buntowniczym wieku a pietnascie lat wzialem z twojego profilu.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2010, o 20:10 przez Morsereg, łącznie zmieniany 1 raz.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

nie wrzucam nikomu

za to Ty mi tak
bo mówienie o mnie jako o niewyżytym i chamowatym gówniarzu mnie obraża

a co do błędu to przepraszam bardzo ale zawiódł mnie słownik
chciałbyś zobaczyć moje posty bez firefoxa?
nie, raczej nie

koniec offtopu
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

dobra konieć OT ale miałeś wrzucic dzisiaj DP :P
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

dobra, dobra

stary FCG
stary mam na myśli sprzed jakichś 5 tygodni - w tym czasie zrobiłem gigantyczny krok do przodu

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Za czarne, wszystko za czarne. Czekam na ten postęp :mrgreen: Wrzucaj, nie marudź :wink:

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

Rasti pisze:Za czarne, wszystko za czarne. Czekam na ten postęp :mrgreen: Wrzucaj, nie marudź :wink:
jak poczekasz jeszcze 10 min to pojawi się mój tajny projekt
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

dobra

to zaczątek mojego jedenastoosobowego klocka PG
zdjęcia do dupy ale to przez brak oświetlenia/flash

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

normalnie twarze nie są takie białe
który płaszczyk się bardziej podoba?
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

czy ty przypadkiem nie malujesz ich na jakieś wampiry - blade twarze + chłodne i ciemne kolory?...

poza tym, strasznie mocne przejścia..na płaszczach widzę ze 4-5 przejść... postaraj się na białym wychodzić z jaśniejszego szarego (np z takiego jaki jest na 2-3 warstwie) - będzie lepiej wyglądało.

a przy DP to popraw te ciemne metaliki - podkład już masz, teraz wystarczy dać ze 2 warstwy jaśniejszego srebra i będzie wyglądało to ładniej i czyściej.
Obrazek

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

dzięki za rady
nareszcie ktoś narzeka !!!

co do samego malowania to prawie trafiłeś
kiedyś chciałem zbierać VC - jeszcze w 6ed. - ale jak zobaczyłem fixy GW to mi się zrobiło niedobrze
kolorystyka została wybrana właśnie na zimną bo oni mają budzić strach i respekt u przeciwnika a nie być pedalską armią
Wiecznie Zielonej Krainy

armię robię pod Strażników Latarni
ostatnio z kolegą zaczęliśmy nawet makietę robić ale muszę pomalować więcej figurek zanim zaprezentuję armię w całości
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Pro. Naucz mnie tak cieniowac bialy. :wink:

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że cały czas ze mnie drwisz

a to nie jest trudne
fakt, spieprzyłem źle zaczynając ale to było moje pierwsze cieniowanie...
bierzesz na czarny podkład czarny + biały tak żebyś uzyskał odcień do którego ma dążyć przejście i nakładasz na całą powierzchnie - no chyba że czarny jest tym końcowym
a potem dodajesz cały czas takie same ilości białego i nakładasz kolejne warstwy aż dojdziesz do białego

ja mam problem z cieniowaniem czarnego
może ktoś zarzucić jakąś fotkę takiego płaszcza ?
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Owszem drwie.
Czemu?
Wrzuciles pierwsza swoja fote maga - ktory byl pomalowany na slabym poziomie.
Napisalem Ci powinienes pocwiczyc najpierw jesli chcesz lepiej malowac , po czym zaczales sie wymadrzac, ze to byly stare prace i teraz to duzo lepiej malujesz - pokazales obecne prace PG - sa imho na minimalnie wyzszym poziomie niz mag. Moja rada dla Ciebie jak najbardziej by Ci sie przydala, ale zamiast wykazac troche pokory to kozaczysz, a naprawde nie masz czym.

Jak to mowi pewne znane chinskie przyslowie " trzeba dlugo glowe nosic nisko, zeby moc ja potem nosic wysoko".

Zastanow sie nad tym.


P.S. Twoje proby layeringu sa na slabym poziomie, ale zjadales wszystkie rozumy swiata, wiec nie doradzam , bo po co.

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

wiesz włożyłem w nie mnóstwo pracy i ćwiczę
a dla mnie to jest dużo lepiej - nigdy nie miałem nawet trochę talentu plastycznego i nagle zamiast byle gówna to zaczęło to jakoś wyglądać
skoro Cię uraziłem swoją postawą i tym że się zbyt rozentuzjazmowałem to przepraszam :(
i proszę nie obrażaj się na mnie tylko doradź

dokładność muszę poprawić ro fakt ale nie powiesz mi chyba że ten mag jest tylko trochę gorszy od PG bo ja tu widzę przepaść

jeśli nie chcesz komentować i doradzać to tego nie rób ale jeśli zauważysz że lepiej maluje to może jak się wypowiesz da mi to motywację
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

skoro wyrazasz odrobine pokory...
cieniowanie czarnego do bialego to najtrudniejszy rodzaj cieni
radze cwiczyc na innych kolorach...
jesli nakladasz kilka warstw i widzisz ze zbyt mocno widac miejsca przejsc to wez grubszy pedzel ( np nr.4-5) i wygladz to.
wygladzanie polega na tym ze moczysz pedzel w kolorze bazowym po czym wycierasz go o kartke tak zeby tylko zostawial delikatne smugi na papierze i wtedy nakladasz taka prawie niewidzialna warstwe na wszystko. potem wracasz do dalszego cieniowania i znow wygladzasz
jest to mozolne i wymaga cierpliwosci. Ale tak jak mowie cieniowanie czarnego koloru to juz jest dla ludzi z "doswiadczeniem" najpierw cwicz na innych kolorach
ObrazekObrazek

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

dziś rozjaśnię metaliki na dragonach i może jakoś naprawię te płaszcze
dzięki rakieta

ostatnio zauważyłem coś ciekawego a mianowicie że spirytus 90% rozpuszcza farbki cytadeli którymi maluję
może by go nieco rozcieńczyć i użyć do rozjaśniania zbroi?
co o tym myślicie ?
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

ODPOWIEDZ