Salwa z Boltera Turniej 2700pts 09.05.2010 SPECIAL CHARACTER

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Re: Salwa z Boltera Turniej 2700pts 08.05.2010 SPECIAL CHARACTER

Post autor: Marcins »

skończmy oftop.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

2700!!!!!!!!!! dużo pkt. co bestiami tam wsadzić przecie to masakra #-o

eeh... zobaczymy co da się zrobić ale tego będzie dużo, a dużo :roll:

normalnie aż się trochę grać odechciało :cry:

no nic może dam rade... :mrgreen:

pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

a po ile masz special lordów?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

max 350 ale wystawiam za 325 do tego 2 herosów po 200 i 190 caddy 125 specjalny centigor 155 i zastanawiam się nad specjalnym ungoerm 75... co do ungora to ma taką zasadę że na początku każdej fazy zdaje ld jak zdam ma bonusy to wali a jak nie zna ma 1lvl lora besti zajmuje PD ?

najbardziej martwi że w proxach się nie zmieszczę i razorgorów nie wystawię :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

wyśłij mi jegozasady tak normalnie, zeby zrozumiał o co Ci chodzi...
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

doszła moja rozpiska?

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Dmtrij pisze:wyśłij mi jegozasady tak normalnie, zeby zrozumiał o co Ci chodzi...
jeszcze raz napiszę bo nie mam jak wysłać, więc:

na początku każdej tury własnej muszę znać LD jeśli zdam dostaję +2 WW i +1S a jak nie zdam dostaję 1 lvl i losuję czar z lora bestii... i tyle jego specjalnych zdolności

Awatar użytkownika
maciom
Chuck Norris
Posty: 613
Lokalizacja: wro

Post autor: maciom »

Dimitrze chciałbym zmienić moją rozpę na miljard orków i grimora

wyśle Ci ją z niedługo

Maciej marczak
czy jeśli mam przedmiot, który pozwala mi przerzucać każdego warda to, czy mogę też przerzucać ochronę magiczną?

Awatar użytkownika
Thomas
Falubaz
Posty: 1207

Post autor: Thomas »

czy wiadomo już coś na temat czasu przeznaczonego na 1 bitwę bo po ostatniej parówce stał się to nieco drażliwy temat? mimo że będzie grała 1 osoba a nie 2 to jednak trzeba to wszystko ogarnąć a jak już się zaczną deklaracje z maszynek albo szachy podczas ruszania to 1 tura może trwać nawet 20 min u jednego gracza.. :/

poza tym co z graczami którzy wystawią tanich speciali albo poprostu przyjdą bez nich, pytam w kontekście stołów 48x48 na 2700 po 1 stronie... czy to nie jest za mało trochę? tłoczno będzie na stole i maszynki będą mogły wogóle nie rzuciać artyleryjkami bo gdzie by nie zniosło to i tak jakiś cel trafią ;) a jeszcze lepiej jak trafi mi klopa w jazdę która spanikuje mi pół armii podczas ucieczki bo nie będzie jak się zasłonić a każdy następny uciekający klocek coś spanikuje... nie chcę być marudny i wiem że tam może nie być warunków ale czy nie lepiej by było zmniejszyć ilość graczy ale za to rozszerzyć stoły?

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

48x48 to nie tak mało dla bertki popatrz na bestie gdzie chcesz nie panikować z 8ld na generale :?

wydaje się że się czasowy wyrobimy w 2.30 godz na grę bez przesady chłopaki troszkę sprężenie to nie gra towarzyska :roll:

co do szachów tylo tam masz ograniczone pole manewrowości i kombinacji nie jest tak dużo jak w wfb np.: brak magi itp. pozatym tam w jednej turze ruszasz 1 pionkiem a jak go dotkniesz to nie ma odwrotu 8) fajna gra tak po za tym miej stresu 8)

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Sorry Kuman, ale policz sobie ile chłopów i lanc wchodzi na 2700 punktów.
Sorry, nie zauważyłem, że ty nie piszesz o Bretce a o jakiejś pani Bertce. Sorry :lol2: :lol2: :lol2:



Co do stołów, to jak graliśmy turniej na 1999 punktów, to ludzie skarżyli mi się, że stoły za małe. A Wy gracie na 2700? OMG!
Nie no, nie ma to tamto, ale to fatalny pomysł. Nie pomieścicie się. Thomas ma 100 % racji. A takie biedne orki czy szczury to w ogóle.

@ Kuman: Porównywanie szachów do wfb to jakis żart. A jeszcze większym żartem jest stwierdzenie, że podczas szachowej gry jest mniej stresu. I w ogóle szachy to gra królów i nie porównuj ich prosze do plastykowych ludeczków :lol2:

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Karczmarz pisze:Sorry Kuman, ale policz sobie ile chłopów i lanc wchodzi na 2700 punktów.
Sorry, nie zauważyłem, że ty nie piszesz o Bretce a o jakiejś pani Bertce. Sorry :lol2: :lol2: :lol2:
ehh... czepianie się :roll: po za tym bierzesz króla i jedziesz z 2 dużymi lancami grali do przodu... a chłopy nie panikują rycerzy #-o
Karczmarz pisze: Co do stołów, to jak graliśmy turniej na 1999 punktów, to ludzie skarżyli mi się, że stoły za małe. A Wy gracie na 2700? OMG!
Nie no, nie ma to tamto, ale to fatalny pomysł. Nie pomieścicie się. Thomas ma 100 % racji. A takie biedne orki czy szczury to w ogóle.
wcale nie mówiłem że nie ma racji :roll: a pomieścić się pomieścimy tylko różnica z manewrowością a generał powinien być gotowy na wszystko :twisted:
Karczmarz pisze:@ Kuman: Porównywanie szachów do wfb to jakis żart. A jeszcze większym żartem jest stwierdzenie, że podczas szachowej gry jest mniej stresu. I w ogóle szachy to gra królów i nie porównuj ich prosze do plastykowych ludeczków :lol2:
no cóż wcale nie porównuję obu gier ( po za tym nie zacząłem tej metafory ), dalej uważam że jest miej stresów jeździłem na zawody z szachy, a co do porównania że jest grą królów kiedyś może i tak ale teraz każdy pesant może w to grać :wink: przesadzasz jak zwykle zrelaksuj się 8)

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Stoły:48x48 LUB 60x48 (zależy od ilości osób)
na 2700 jest niewiele więcej ludzików niz na 1999, zwlaszcza OPEN! Ludzie po to ida na taki turniej, żeby raz w roku poużywać sobie special lordów/hero/championów, mysle, że nawet punkty ligowe nie są aż tak wazne, by zagrać inaczej. Niemnien jednak jestem w stanie zrozumieć że po tym poście parę osób przyjdzie na turniej z mocnymi rozpami bez speciali tylko po to by mi udowodnic i narzekać.
nic to. Jak cos to mam KRS pod reką:)

P.S
Nastepny offtop bedzie zgłaszany do moda
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

@Kuman: Ja się nie czepiam, a jedynie komentuję. To ty traktujesz każy post w twoją stronę jako czepianie się #-o
. A grale są 0-1, tak dla twojej inforamcjii.

@Dymitr: Fakt, nie zauważyłem większych stołów w regulaminie. Sorry :oops:
no cóż wcale nie porównuję obu gier ( po za tym nie zacząłem tej metafory ), dalej uważam że jest miej stresów jeździłem na zawody z szachy, a co do porównania że jest grą królów kiedyś może i tak ale teraz każdy pesant może w to grać :wink: przesadzasz jak zwykle zrelaksuj się 8)
Wiesz, grac to sobie może i każdy, ale czy zdoła wygrac? =D>

No to tyle z czepiania się 8)

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Karczmarz pisze:@Kuman: Ja się nie czepiam, a jedynie komentuję. To ty traktujesz każy post w twoją stronę jako czepianie się #-o
. A grale są 0-1, tak dla twojej inforamcjii.
komentuję, który jest komerażem czepialskim jeśli byś czytał dokładniej byś wiedział o co mi chodzi... nie beż wszystkiego tak na serio... wyluzuj gorzej z Tobą? chcesz pogadać to na prv :)

a Grale z królem nie mają 0-1, dlatego jest fajniutki 8)

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Orcus
Chuck Norris
Posty: 386
Lokalizacja: Wrocław / The Gamblers

Post autor: Orcus »

Niestety mam smutną wiadomość dla wszystkich,

Chaos Dwarfs nie przyjdą :( a przynajmniej nie przyjdą pod moją komendą.

Niestety będę w tym czasie poza miastem na Komunii Kuzynki -.-
Strategikon 2010:
Gasior pisze: najlepszy tekst opisujacy rowniez bardzo przyjemna bitwe z Dimitrim i Tomkiem powiedział fisch - "czułem się jakbym grał w warhammera a oni w 40k. Ja na nich z łukiem i mieczem a oni z bolterów i jakiś dział"

:D

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

komunia kuzynki !? wtf men ! ciśnij na turniej !
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Thomas
Falubaz
Posty: 1207

Post autor: Thomas »

orcus wy jesteście niemożliwi z tymi moherowymi obrzędami :) marcins na pielgrzymkę, Ty na komunię... czy ktoś może bierze ślub albo planuje chrzest w tym czasie? :D

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

na pielgrzymkę jadę 22 więc 8 będę.
a na pielgrzymkę nie jadę z własnej woli :cry:

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8787
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Flagellant...

A tak na temat – 2,5 h na 2700(nawet ze specialami) to mało. Wiem bo graliśmy u siebie na 2100…
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ