Luźne rozmowy o DMP

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

Zablokowany
kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Re: Luźne rozmowy o DMP

Post autor: kudłaty »

Ogarnij się chłopcze odrobinę bo to co tu piszesz nie ma żadnych zalet (ani to mądre, ani to miłe, ani merytoryczne), już wiemy że cenisz sobie 30minut swojego czasu ponad wszystko. Wiedzieliśmy to po pierwszym poście, wiedzieliśmy po drugim i będziemy wiedzieć po każdym następnym. Jak chcesz zamienić dyskusję która miała jakieś perspektywy w jatkę płn. vs płd. to spoko, ale rób to sobie w tematach ogólnych gdzie więcej frustratów twojego pokroju (tak jest to wjazd personalny oparty na tym że wyczułem frustrację w twoich postach) będzie mogło sobie ponarzekać a nie tylko wybrańcy. Natomiast są miasta które mając wybór godzinę w tą czy w tamtą a zmianę warunków są naprawdę zainteresowane ową kiełbasą wyborczą. Chociażby dlatego że w naszym środowisku jednak tego typu deklaracje mają sporą sprawdzalność i można na nich całkiem dobrze polegać. Sam jestem ciekaw czy się pojawi coś co spowoduje że Poznań rozważy miejscówkę o 200km bardziej oddaloną.

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

Zgadzam sie z lohostem. Moim zdaniem sali nie będzie do głosowania..powinniście odpuścić . Starajcie sie za rok jak już będzie..
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2011, o 15:58 przez Tyrant, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Co to kurwa ma być? Nie wolno cenzurować LL. Bez względu na to kto i co pisze

Właścicielem całego orodka jet nasz kolega z klubu Schwarze Pferd. Jak mówi, że co będzie, to ja mu wierzę. Zwłaszcza, że to wszystko są jego inwestycje, jego pieniądze i jego ryzyko.
Jakoś w innych przypadkach nie pojawiają się śmieszne pytania "a to wasza szkoła? a co będzie, jak wam nie wynajmą? dopóki nie kupicie miejcówki na własność, to się nie zgłaszajcie"
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

poprawione, racja.
Mea Culpa!

Tak czy inaczej proszę bardzo i powrót do meritum dyskusji.
Tym niemniej apeluję o odpuszczenie sobie wjazdów na pojedyncze osoby.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Skoro chłopaki piszą, że hala będzie wybudowana to jest to takie samo zapewnienie jak dyrekcji szkoły, że wynajmie halę sportową na DMP za rok. Do tej pory nie było z tym problemów przy podejmowaniu decyzji o głosowaniu na mastery. Zresztą każdy sam sobie to oceni, czy woli głosować na niewybudowaną jeszcze salę, czy na wybudowaną ale_nie_na_własność w Gorzowie.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Lidder pisze:
Szmajson pisze:
Jankiel pisze: Czyli nie ma szans, żeby nie była zrobiona. Wierz mi, że jest to pewne - wcale nam nie zależy na tym, by się skompromitować.
:) Pamiętaj że mieszkamy w Polsce.. autostrady też miały być zrobione... a ile kasy przepadlo
Autostrady są państwowe, tu na szczęście mamy prywatną firmę. :)
+1
Sala stanowi inwestycję prywatnej osoby, ma deadline na wiosnę przyszłego roku, inaczej przepada mu kasa, inwestor jest naszym kolega i członkiem naszego klubu. Sprawę rozważyliśmy bardzo wnikliwie, bo w przypadku wtopy ludzie nie będą chcieli słyszeć nawet o lokalach u nas. ;)

No i rzeczywiście w przypadku innych ośrodków tez nie ma pewności co do wszystkich warunków, a jakoś się na nie głosuje.

Cena: nie chcę stanowczo czegoś deklarować, żeby za jakiś czas nie wylewano na mnie wiadra pomyj, ale myślę, ze 50 zł to maks. Nawet bliżej rozkładu pod względem noclegów 45 pokoje/35 sala.
Proszę nie traktować tego jako ofertę ostateczną, jeszcze coś w tym temacie napiszę. :)

I na koniec uwaga, ze wszystkie oferty to właściwie obietnice, a od paru lat na tym systemie jedziemy i zdaje egzamin. Nie wiem, czego się jeszcze czepiać? Jak czytam post pod adresem Kudłatego, to pomogę: jestem łysy, jestem urzędnikiem, nie lubię się golić, chrapię w nocy i mieszkam na Śląsku.
Tyrant pisze:
Dla mnie kryterium decydującym jest możliwość dojazdu na miejsce turnieju. Wolę zapłacić 30 zl więcej i jechać 3 godziny mniej- suma sumarum i tak wyjdę na plus
+1
Wiecie, ze to strzał w miednicę (już nawet nie stopę), bo kryterium odleglość/ilu graczom jest bliżej kładzie wiele miejscówek. ;) O, co zresztą przedstawił Laik.

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1002
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Może mi coś umknęło w tej dyskusji, ale czy ta hala będzie lepsza od tego co proponuje Gorzów?? I jeśli tak to pod jakim względem???

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Hala jak hala;p liczy sie tylko powoerzchnia.
nasza bedzie wielkosci mniej wiecej 3 kortow tenisowych 3x wieksza niz ta na ktorej byl silesian na ktorym z duzym luzem mielismoy ponad 100 graczy liczac side event. roznic nalezy szukac w warunkach noclegowych cenie jedzeniu itp
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1002
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Czyli jak rozumiem hala o kubatrze przynajmniej 60x10x5 m murowana ma powstać w 6 miesięcy i to w dodatku zimą ??

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Proponuje założyć temat "gigantyczne budowy XXI wieku - czyli jak w 12 miesięcy zbudować kort tenisowy i go zadaszyć" dla kilku osób z Olsztyna może to być szok. :lol2:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

lohost pisze:dopiero 500post, tyle flejma a ten licznik jakos tak wysoko i szybko nie skacze jak cisnienie niektorym.
urojenia to pierwsze objawy schizofrenii

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1002
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Laik pisze:Proponuje założyć temat "gigantyczne budowy XXI wieku - czyli jak w 12 miesięcy zbudować kort tenisowy i go zadaszyć" dla kilku osób z Olsztyna może to być szok. :lol2:
Ta sprawa interesuje mnie czysto zawodowo. Słuchajcie na razie mamy tyle że będzie hala spoko ale ani żadnej wizualizacji ani nic więc nie dziwcie się że chcę jak najwięcej dowiedzieć się opisowo, skoro nie ma innej możliwości na zwerfikowanie. Akurat wątpie że masz jakiekolwiek pojęcie o budowie kortów tenisowych a tym bardziej ich zadaszaniu więc proszę nie wprowadzaj flejmowej atmosfery.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

A Ty masz pojecie? jak tak to mnie /nas oswiec bo ja mam za sciana studentow 5 roku architekruey i budownictwa na przyklad tp chetnie zweryfikuje Twoja wiedze...

flame'owa atmosfera zostala dawno wprowadzona i to bynajmniek nie przez laika
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

Durin pisze:A Ty masz pojecie? jak tak to mnie /nas oswiec bo ja mam za sciana studentow 5 roku architekruey i budownictwa na przyklad tp chetnie zweryfikuje Twoja wiedze...
Chwalisz sie czy żalisz ?? ja właśnie sie bronie w lutym z tego... i tez moge sie troche wypowiedziec na ten temat i projekt to jedno wykonanie jego to drugie a po 3 pogoda...

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Ktoś tu dziś mądrze napisał. pewnosc taka sama jak to, że dyrektor bedzie chciał wynajac szkołe za rok.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Tyrant pisze:
Durin pisze:A Ty masz pojecie? jak tak to mnie /nas oswiec bo ja mam za sciana studentow 5 roku architekruey i budownictwa na przyklad tp chetnie zweryfikuje Twoja wiedze...
Chwalisz sie czy żalisz ?? ja właśnie sie bronie w lutym z tego... i tez moge sie troche wypowiedziec na ten temat i projekt to jedno wykonanie jego to drugie a po 3 pogoda...
Ja informuje, żebyś nie zgrywał alfy i omegi, chwalisz się aktualnie Ty.

Lohost: Mogę Ci poopowiadać na pw dlaczego tu jest lepiej a tam gorzej etc, na forum publicznym mimo, że pomagam przy organizacji, nie chcę wchodzić w kompetencje głównego orga.

Między Bogiem a prawdą myślę że dyskusja nie powinna iść w stronę przerzucania się przez orgów tekstami gdzie jest lepiej, tylko w stronę porównania i pytań przez samych graczy. Obie oferty wiszą, pojawiło się jeszcze coś Malborka, macie pytania odpowiemy...


Wierzcie lub nie ale nie ryzykowalibyśmy reputacji zdobytej po pierwszych na śląsku a jednocześnie bardzo udanych 3 masterach gdyby prawdopodobieństwo niepowstania hali na czas nie było równe pęknięciu rury tydzień przed masterem na hali w gorzowie:D
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Tyrant
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Tyrant »

Czekam na zdjecia i oferte przedstawie....

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Tyrant pisze:Czekam na zdjecia i oferte przedstawie....
Im więcej ofert tym lepiej :)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Trochę jak w naszej polityce. Pojazdy, zastepcze tematy, a Szmaja cały czas nie napisał czy i o ile będzie tańsza wejściówka jeśli DMP zostanie w Gorzowie. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

lohost pisze:sdawaj konkrety, to jak konkretnie bedzie to wygladalo
Jak hala na trzy korty tenisowe, z oświetleniem, prysznicami itp. :)

I jeszcze było pytanie co do cateringu. Orientacyjne*, wstępne ceny (oparte na tych z Silesiana, przy większej ilości osób z paroma rzeczami można zejść):
herbata - free (i woda z ogórów też ;) )
kawa - 1 zł
ogór - 0,50 zł
3 kromy chleba ze smalcem- 1 zł
tacka pieczonych kartofli - 1 zł
Kiełba duża z chlebem- 3,5 zł
browar - 3,5 zł
Bogracz (miska 0,5) - 6 zł

Do tego dochodzi catering z okolicznych punktów, pizzeri u Rudika i Mac (kilka minut pieszo) w odwodzie.
Ponadto mieliśmy tosty, jeden dla gracza free (ponoć niektórzy podkradali kupony kolegom... ;) ), a przy bufecie można było zakupić w cenie 2 zł (ser lub na słodko) i 2,5 zł (ser + szynka). Plus jakieś drobnostki (soki, batoniki itp).

(*oczywiście, cen też nikt z organizatorów żadnej imprezy nie jest w stanie zagwarantować. Wystarczy, że sąsiedzi zrobią jakieś embargo, przejdzie cyklon albo pewna partia zostanie przy władzy ;) )

Zablokowany