Cold One Knights

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3017
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Kroxy a biegacz to trochę jakby różnica :)
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

Dzisiaj miałem szarże ciężkiej brygady.

Wyjechałem zza górki - przyjąłem z działa, w mojej turze wyszarżowałem na thunderersów - przyjąłem salwę z muszkietów. Kulę odbite. Wszedłem, złamałem, pogoniłem. Zatrzymałem się pod krawędzią, bokiem do działa (nie chciałem szarżować na działo w którym był koleś z dwurakiem i 1+ sava z przerzutem).

Zwrot do tyłu, salwa z kartaczy, do przodu, kolejne kartacze :)

Kombinowana szarża na regiment krasnoludzkiej piechoty - cok od tyłu i piechota od przodu. Pogonieni ;)


Przemaszerowałem w tą i z powrotem przyjmując 3 razy z działa i 6 kul muszkietowych - i tylko dwóch ziomków straciłem :)

Wcześniej połamali minotaury, potem niemalże zagonili saurusowego biegacza.

Stwierdzam, że 5-6 z warbannerem to całkiem miła rzecz :)

Awatar użytkownika
Łuki
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: Łuki »

Coldone knights są świetni. Zawsze ich biorę prawie na każdą bitwę.
Raz w bitwie z krasnalami jeden oddział liczący 5 kolesi zmiótł prawie calusieńką armię, zarabiając dla mnie 900pk zwycięstwa:D i nawet jeden nie zginą:O

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

Ritchie pisze: Przemaszerowałem w tą i z powrotem przyjmując 3 razy z działa i 6 kul muszkietowych - i tylko dwóch ziomków straciłem :)
coz, skomentowac to moge tylko w jeden sposob - wiecej szczescia niz rozumu :wink:
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Łuki
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: Łuki »

No to też prawda ale ja mam swoich "5 wspaniałych" za których jakoś zawsze mi wychodzą żuty:D

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Łuki pisze:No to też prawda ale ja mam swoich "5 wspaniałych" za których jakoś zawsze mi wychodzą żuty:D
co to są żuty?

a wracając do tematu to cok są bardzo fajne ale nie zawsze zdobywają tyle punktów ile kosztują.
Obrazek

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

To kiedy coś się żuje.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Może Cold one przeżuwają flaki pokonanych wrogów.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Łuki
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: Łuki »

no dobra...literówkaxD

Awatar użytkownika
Anioł
Wałkarz
Posty: 80
Lokalizacja: Ziemia Świdnicka\ Wrocław

Post autor: Anioł »

Witam.

Co do COK-ów, ja zawsze wystawiałem piątki, gdy wylosowałem na nich terror to dopiero była rzeź ... :). Aczkolwiek zawsze wystawiałem 1 góra <ale to bardzo wysoka góra> 2 :). Jakoś tak nie lubię jak tyle pkt staje w miejscu i nie wie co zrobić :).

Pozdrawiam.
,, ... I zesłał ich Pan by siali zamęt i zniszczenie ... "

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

ja preferuje 6 z bohaterem wtedy też nieźle koszą. pomimo tego co wcześniej napisałem to na większe punkty mają miejsce w mojej rozpisce
Obrazek

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Każdy wie, że to najmocniejsza kawaleria w grze.

Mega szybka, można na niej polegać, ma potworne uderzenie, dużą wytrzymałość, dość tani są.

Lysander
Pseudoklimaciarz
Posty: 24

Post autor: Lysander »

ksuM zapomniałeś dodać, że najładniejsza i najbardziej mhroczna!
Ale i tak wole CoKa od chosena khorna.

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1225
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

ksuM pisze:Każdy wie, że to najmocniejsza kawaleria w grze.

Mega szybka, można na niej polegać, ma potworne uderzenie, dużą wytrzymałość, dość tani są.
Cóż za sarkazm :) Ale w nowym booku powinno być lepiej ;)
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

coz, jesli chodzi o CoK to gorzej chyba byc nie moze... :lol2:
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

A tam chłopaki dają rade i wcale nie są tacy kiepscy, natomiast ulepszenia są potrzebne bo nie można pozwolić że by ci DP byli lepsi
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

a to niby czemu?? ;)

DP to coś bardziej lepszego od CoK

tak jak chaos knight, najlepiej chosen jest zdecydowanie lepszy od knighta imperialnego no i tutaj tą analagie mozna zastosować :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Dp to coś lepszego niż CoK w którym miejscu. Rycerze na zimnych to elita wojowników wśród Druchii walczyć uczą się od dziecka i tylko najbardziej wytrwali mogą w końcu dostąpić zaszczytu dosiadania zimnego. Wiem że DP to też kolesie którzy dużo czasu poświęcili na rozwój swoich umiejętności, ale nie widzę po prostu uzasadnienia do tego aby od CoK byli lepsi (z ASF to nawet są no ale jakaś równowaga być musi), poza tym niech HE cieszą się swoimi SM, my tez chcemy mieć coś fajnego i dobrego, dlatego CoK powinien dostać te 2a i najlepiej cos jeszcze. Natomiast co do analogi z imperialnym knightem i chosenem to Kosa nie przesadzaj. Po pierwsza ludzie to plewiaki większość z nich za krótko żyje aby nauczyć się dobrze walczyć a po drugi taki chośnik jest naznaczony przez jakiegoś tam popapranego boga chałasu i dlatetego jest tak wykręcony.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

właśnie w AB po polsku jest podkreślane że elfy to szybka i zmobilizowna rasa. a więc mamy dużo WS ale za to właśnie płacimy. mamy również dużo inicjatywy i spoko ale też np. myślałem że mamy bardzo dużo zdolności przywódczych w stosunku do innych ras a takie krasnoludy mają już na starcie 9. wiec dwa ataki to nie jest zły pomysł dla szybkiego elfa.
Obrazek

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Chodzmy na kompromis: 2 ataki dla jaszczura i 2 ataki dla rycerza i zadnych innych zmian :) pozdro

ODPOWIEDZ