Play Mini Of The Month XLIV - Wyniki!

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Re: Play Mini Of The Month XLIV - Wyniki!

Post autor: Nokimam »

Nawet jak miałby być z 3 to wolę malować jednego herosa ;)

Pozdro
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

cokolwiek! byleby dało się w to wliczyć phoenix guardów, bo nigdy nie zacznę ich malować ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

może po kolei- chorąży, czempion i muzyk (hah, już 3 pomysły :P ), a potem jako czwarty PMotM przynajmniej 5 ludzików z tego oddziału. Jak ktoś już robi chorążego, muzyka, no to i tak z reguły maluje dalej klocek. A tak można to rozdzielić. No i typy jednostek dowolne

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

o, to jest genialny pomysł ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

A moze zamiast sie rozdrabniac na pojedyncze fgisy z odzialu moze np. caly CG ?
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

załóżmy, że poświecisz tyle samo czasu na malowanie danego tematu na konkurs, więc będziesz miał 3x lepiej malniętego sztandarowego, czempiona i muzyka niż jakby byli w jednym pakiecie :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Kosa pisze:załóżmy, że poświecisz tyle samo czasu na malowanie danego tematu na konkurs, więc będziesz miał 3x lepiej malniętego sztandarowego, czempiona i muzyka niż jakby byli w jednym pakiecie :)
No a potem by do tych szandarwych czy muzykow reszta psaowala tez bedziesz musial wiecej czasu poswiecil wiec sie nie wyrobisz z 5... pozatym to nie ma sensu.. po to sa bohaterowie by dawac na konkurs jednego
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Matijjos
Wodzirej
Posty: 744

Post autor: Matijjos »

myślę, że chorąży, czempion i muzyk powinni być taką gwiazdeczką oddziału, na chorążym np. można się bardziej skupić ze względu na sztandar, czempion- może jakaś konwersja, żeby fajnie wyglądał, tak samo muzyk. Nikt z resztą nie broni Ci malować w tym czasie innych figsów- skończysz na konkurs i możesz zająć się czymś innym ;)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Fuxiorr pisze:
Kosa pisze:załóżmy, że poświecisz tyle samo czasu na malowanie danego tematu na konkurs, więc będziesz miał 3x lepiej malniętego sztandarowego, czempiona i muzyka niż jakby byli w jednym pakiecie :)
No a potem by do tych szandarwych czy muzykow reszta psaowala tez bedziesz musial wiecej czasu poswiecil wiec sie nie wyrobisz z 5... pozatym to nie ma sensu.. po to sa bohaterowie by dawac na konkurs jednego

no, racja, przecież to normalne ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ODPOWIEDZ