Play Mini Of The Month XLIV - Wyniki!

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Play Mini Of The Month XLIV - Wyniki!

Post autor: Rasti »

Pora na wyniki... 8)

A więc, nie dość, że tylko 2 prace to i do tego mamy remis! po 16 głosów :)

1 miejsce - Legion i rycerz oraz Nokimam i plugawy hero - po 16 głosów!

Zacięty pojedynek, nie powiem. Poziom prac był zbliżony :) Gratuluje wygranym, widzicie? Nikt u mnie nie przegrywa 8)

Awatar użytkownika
Legion
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Ostland

Post autor: Legion »

Ooo, pierwsze miejsce, teraz wpiszę to sobie do CV i oczywiście pochwalę się Babci :D
Dzięki za zabawę i głosy ;)
Vae victis!

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Dzięki wszystkim za głosy i pozdro gla Legiona który pokazał naprawdę wyczesany model. Skoro jest dwóch zwycięzców jak ustalimy temat kolejnego PMOTM'a?
Pozdro =)
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Nie ustalamy :) Póki co chyba następnego nie będzie, szkoda organizować, kiedy taka frekwencja. Pora na małą przerwę.

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

Rasti niszczycielu marzeń ! :shock: Ale serio mówiąc już to temat może był słaby po prostu...?
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Nokimam pisze:Rasti niszczycielu marzeń ! :shock: Ale serio mówiąc już to temat może był słaby po prostu...?
+1
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Ja też jestem za tym, żeby następny PMotM się odbył :) Ja ze swej strony mogę obiecać, że udział w czerwcu wezmę :)

Awatar użytkownika
Nokimam
Falubaz
Posty: 1247
Lokalizacja: Londyn

Post autor: Nokimam »

No widzisz Rastiaczu, lud się buntuje ! Zaraz jeszcze będzie kilka postów o tym że ludzie wezmą udział , mam nadzieję wymyślimy nowy temat na PMoTM i gra gitara ;)
Pan Mamikon

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

ja też w końcu bym podjął wyzwanie, tylko po sesji :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No, wiesz, ile ludzi się zobowiązuje a potem znika :D?
Można zrobić temat na półtora miesiąca, do końca lipca. Może czas też jest przeszkodą.

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Rasti pisze:No, wiesz, ile ludzi się zobowiązuje a potem znika :D?
Można zrobić temat na półtora miesiąca, do końca lipca. Może czas też jest przeszkodą.

+1

I jakiś normalny temat :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Czyli jaki :X Battlowcy są strasznie rozpieszczeni. Marudzą tylko i wybrzydzają. Jak widziałem PMotM na forum Warmaszyny, to tam się nie cackają i tematami jest np: kolor czerwony. Albo co w stylu: rogi. I ludzie malują, nie wybrzydzają ;)

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Kolor czerwony chyba każdy ogarnie :D

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bawienie sie z kolorkami to juz chyba przesada :D . No bo jak ktos ma armie np. bialo niebieska to nie pomaluje nagle cos na czerwono niebiesko :|
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Dokładnie o tym mówiłem, zero zaangażowania, zero kombinowania ;)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Hymm a może taki temat : dowolna jednostka 5-10 modeli itp ? Bez kombinowania ? Może to pomoże :D lub temat bohater i każdy zgłasza bohatera :lol2:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Wydaje mi się, że zamiast proponowanie jednego typu modelu można strzelić jakiś ogólny tak jak podane przykładowe rogi, skrzydła, młot, runy, biel czy coś w tym guście.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

dzikki pisze:Wydaje mi się, że zamiast proponowanie jednego typu modelu można strzelić jakiś ogólny tak jak podane przykładowe rogi, skrzydła, młot, runy, biel czy coś w tym guście.
+1

Chciałem to samo właśnie napisać. A może po prostu zwykłe, słowne motywy? Nie zmuszałoby to oczywiście do malowania konkretnych modeli ale raczej od inwencji malarza :)

Przykłady teoretyczne :)

Magia : krasnale (motywy z runami), imperium (działo hysh), wampiry (nekromanta), Skaven (spaczenie w jakiejkolwiek postaci) itp.

Srebro : wiadomo :)

Żywioł : ogień, woda, powietrze, życie...totalna mnogość środków wyrazu :)

Bez kolorów, po prostu zwykłe, bardziej ogólne słowa które zawsze z czymś i wszędzie mogą się wiązać :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Tylko potem powstają miliony pytań, bo nikt nie wie, czy się załapie do tematu i wymyślają prawdziwe mindfucker'y :) Czekam na Wasze pomysły, piszcie, coś się razem wymyśli.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Można spróbować przecież - to nic nie szkodzi. Zobaczyć, czy system działa. W opisie konkursu dodać żeby każdy uruchomił swoją wyobraźnię i sprawił, by pasowało.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

ODPOWIEDZ