Kraków 17.08.2013 Pre-DMP

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: Kraków 17.08.2013 Pre-DMP

Post autor: Dibo »

O rany jest sie nie uzbierają ludzi to zagramy normalne EURO i już :)
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dibo pisze:O rany jest sie nie uzbierają ludzi to zagramy normalne EURO i już :)

Dokladnie - juz mamy 16 osób, szpil musi byc!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Brakuje 2 osob, zeby byl 4'ty sklad

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Jak braknie 1 osoby to po prostu zróbcie team 4 osobowy i przy parowaniu gracz widmo zrobi 10pkt. Myślę, że warto, jesli ma to nam zapewnić 4 osoby wiecej na turnieju.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Andrzej pisze:Jak braknie 1 osoby to po prostu zróbcie team 4 osobowy i przy parowaniu gracz widmo zrobi 10pkt. Myślę, że warto, jesli ma to nam zapewnić 4 osoby wiecej na turnieju.

To jest wałek na lidze, samo sugerowanie czegoś takiego orgom jet naganne. Poproszę KrzyśkaW, zeby miał pod lupą ten turniej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Kalesoner pisze:
Andrzej pisze:Jak braknie 1 osoby to po prostu zróbcie team 4 osobowy i przy parowaniu gracz widmo zrobi 10pkt. Myślę, że warto, jesli ma to nam zapewnić 4 osoby wiecej na turnieju.

To jest wałek na lidze, za samo sugerowanie czegoś takiego orgom powinieneś się wstydzić. Poproszę Kzyśka, zeby miał pod lupą ten turniej.
Chodziło mu o turniej na 19 osób 3 teamy 5 osób i jeden 4 osobowy, a 10 pkt to na potrzeby parowania.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Andrzej pisze:Jak braknie 1 osoby to po prostu zróbcie team 4 osobowy i przy parowaniu gracz widmo zrobi 10pkt. Myślę, że warto, jesli ma to nam zapewnić 4 osoby wiecej na turnieju.
potwierdzonych mam 17 osób, wiec fajnie jakbyście wzieli kogoś extra z SS

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

a w jaki sposób wyślesz wyniki do ligi teamu 4 osobowego przy zgłoszonym 5 osobowym turnieju?

przecież to jest dopisanie niegrajacej osoby
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

po prostu zglosimy tyle osob ile grało, jeden team bedzie mial mniej osob
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

nie zupełnie, na drużynówkach zdarza się, że jest mniej graczy w teamie. Wówczas po prostu zostaje puste miejsce i blank dostaje punkty (czyli nie dostaje ich nikt). Wałem jest dopisanie osoby fizycznej, która dostałaby punkty, a nie grała. Zagranie 5 osobowej drużynówki w 4 osoby wałem nie jest.

EDIT: http://ranking.wfb-pol.org/tournament_r ... hp?id=3053 przyjżyj się drużynie, która miała 29 punktów
Gdzie widzisz tu wał?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Po prostu trzeba będzie sprawdzić po turnieju czy ktoś nie został dopisany.
Ale faktycznie arkusz przewiduje puste wiersze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Niedziel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Niedziel »

A czy jedna osoba nie może zagrać dwoma armiami? W arkuszu wyników będzie tylko raz, a 5 osób będzie.
Prawdziwy Legionista nie ma kaca...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Nie w tym jest problem Niedziel.

Mówiąc o graczach widmo miałem na myśli stworzenie wirtualnego gracza na potrzeby turnieju o nazwie Warzywo 1 i Warzywo 2, co bitwę wpisywało by się 7,10 czy ile tam punktów org by postanowił. Wyniki zostałyby wysłane z odpowiednią adnotacją, że jedna drużyna była niepełna i trzeba było cos na to zaradzić.

Może niedlugo zakażemy też bajów, bo w końcu to też dopisywanie gracza :roll:
Ostatnio zmieniony 16 sie 2013, o 22:40 przez Andrzej, łącznie zmieniany 1 raz.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Raczej nikogo od nas nie weźmemy, jest okres wakacyjny i cieżko o graczy. Mimo wszystko, nawet jesli byłoby tylko 17 osób, to bardzo zależałoby mi na formie drużynówki. Nie będzie już raczej okazji poćwiczyć parowania i gry nie na indywidualny wynik, ale pod drużynę. Naprawdę nie uda Wam się załatwić z Krakowa kogoś jeszcze?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Ale wyłapali wała uff w ostatniej chwili :D
Ogarnijcie się chodzi o to żeby zagrać drużynowo, a nie o jakieś 100 pkt do ligi która i tak jest "drukowana"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Solo pisze:Ale wyłapali wała uff w ostatniej chwili :D
Ogarnijcie się chodzi o to żeby zagrać drużynowo, a nie o jakieś 100 pkt do ligi która i tak jest "drukowana"
Zostaw tego Golonke już

Kaleson - po co dopisywac jak 17 osob i tak jest zapisanych? nadgorliwośc jest gorsza od faszyzmu.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Mój błąd, mogłem najpierw zerknąć na stronę ligi zamiast czepiać się Andrzeja.

Udanego turnieju!
Obrazek

Awatar użytkownika
Niedziel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Niedziel »

taaa... jeszcze tymi wałami Solo zmusi Kraków do przyłączenia się do Śląska! ;p
Prawdziwy Legionista nie ma kaca...

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

Przydało by sie abysmy zaciesnili wspolprace, zrobili deal (gentlemen agreement) ze raz na 2 miesiące jeden samochód z czterema typami przyjeżdża na lokal, dzięki temu odwiedzalibyśmy się efektywnie co miesiac a w efekcie nie mielibyśmy problemu z robieniem lokali a tak i my mamy i wy macie :).
Zobaczcie ile w Warszawie jest ludzi na lokalach http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 16&start=0 ... masakra

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

Dzieki Dydu za bardzo fajny turniej, dzieki za super bitwy Qc, Barcik, Solo !!

ODPOWIEDZ