miejsca na LL - interpretacja regulaminu na sezon 2014

Tematy z poprzednich sezonów LL

Moderatorzy: Dymitr, CzarnY, c4h10

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Re: miejsca na LL - interpretacja regulaminu na sezon 2014

Post autor: Dymitr »

Kaleson, przygotuj swoją propozycję zmian w regulaminie i uratuj całą battlową Polskę przed Gamblersami, którzy ewidentnie są największym złem jakie się nam przytrafiło w ostatnich latach. Plaga i zniszczenie jakie rozsiewamy kładzie wszystko, zabija hobby i uniemożliwia granie w ludziki. Tylko dzięki Twojej cudownej interwencji można jeszcze uratować kraj. Zmień sobie regulamin w przyszłym sezonie, jak tylko chcesz. A my po prostu dalej będziemy z Wami w ludki wygrywać, ok?

EDIT: Wystarczająco sarkastyczne?
EDIT: Od mojego klubu się odpierdol, mamy podobną dewizę co stowarzyszenie Bazyliszek.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dymitr pisze:Kaleson, przygotuj swoją propozycję zmian w regulaminie i uratuj całą battlową Polskę przed Gamblersami, którzy ewidentnie są największym złem jakie się nam przytrafiło w ostatnich latach. Plaga i zniszczenie jakie rozsiewamy kładzie wszystko, zabija hobby i uniemożliwia granie w ludziki. Tylko dzięki Twojej cudownej interwencji można jeszcze uratować kraj. Zmień sobie regulamin w przyszłym sezonie, jak tylko chcesz. A my po prostu dalej będziemy z Wami w ludki wygrywać, ok?

Dzięki Dymitr :wink:
Chętnie ułożę propozycje konkretnych zmian, ale poczekam też na to co mają do powiedzenia ludzie bez głosu na LL.
Bardzo bym chciał, żeby ewentualne zmiany w regulaminie przyczyniły się do polepszenia tej sytuacji. Regulamin, który ucina możliwości wałków będzie oczyszczający dla środowiska, warto zebyśmy wszyscy nad nim pracowali.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Sensei: widzisz wałki w czy? W tym, że osoby takie jak Lidder, Kudłaty, Furion mają wpływ i głos na LL ? Serio uważasz, że nie są przedstawicielami społeczności, których głos w tych dyskusjach jest ważny?

Jak chcesz sobie ułatwić kolejny sezon, to zamiast określać kto z kim może grać na DMP w teamie popracuj nad skillem!

Jest tu chociaż jedna osoba, która uważa, że Furek, Kudłaty, Maryś, Golonka i Janie jesteśmy z jednego DUŻEGO klubu? W czym macie problem? że nie możecie czegoś tam przecisnąć na LL? Że na razie stan rywalizacji masterowej Warszawa vs Gamblersi to 4:4 (dzięki SNOT! ^^)? Że już nie możecie pośpiewać sobie jak rok temu jak każdy top braliście? L2P
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

W zadnym wypadku nie widzę wałka w tym, że chłopaki mają miejsce na LL. Widzę wałek w sposobie w jaki te miejsca uzyskali.


Nie ma problemu w "przeciskaniu przez LL" lub nieprzeciskaniu, przecież załozyłem temat po ostatnim ważnym głosownaiu na LL, mimo, ze sprawa była znana od DMP. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Kaleson: Jestem po rozmowie z Shinuxem i nie sądzę, żebyś musiał go bronić. Wybrałem Ordin, bo wiem, że chłopaki zrozumieją ideę tego posta, a nie będą trollować idiotycznie.

O głosach Gamblersów z różnych miast mówię w perspektywie lokali organizowanych przez naszych graczy. Odnosi się to do sytuacji gdy jeden klub to jeden głos i wywalimy głosy za mastery - bo osobiście podoba mi się ten pomysł.

Z jednej strony chcesz zrobić coś dobrego a z drugiej próbujesz sprowadzać dyskusję na bezsensowne tory, bo nie wierzę, że nie zrozumiałeś o co mi chodzi.

edit: Czy kluby w których imieniu oddaje głos np. Lidder czują się pokrzywdzone? Bo realnie to jest problem: kto klika w przycisk "wyślij". Jeśli klubom mającym prawo głosu nie odpowiadałyby oddawane głosy, to zmieniłyby reprezentanta. Zgadza się? Przeszkadza ci kaleson to, że widzisz avatar Liddera, Kudłatego i Furiona na tym podforum?
Ostatnio zmieniony 5 lis 2013, o 11:28 przez Marys, łącznie zmieniany 1 raz.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Może zrozumiałem, ale obrażanie tych, którzy zarzucają wały zamiast wyjasnienie dlaczego sprawy, o których się mówi nie są wałami, nie zasługuje na całkowcie poważną odpowiedź.

I mogę być sobie "mierną płaczką" i szlochać po nocach :mrgreen:, ale niestety nie zmienia to faktu, że macie miejsca na LL, a przynajmniej część z tych miejsc, niezgodnie z regulaminem LL.

edit:

Maryś, czy pasy czują się pokrzywdzone kiedy przechodzisz na czerwonym świetle?
Ostatnio zmieniony 5 lis 2013, o 11:31 przez Kalesoner, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ale to kwestia zazdrości? czy może się czegoś obawiasz?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dymitr pisze:ale to kwestia zazdrości? czy może się czegoś obawiasz?
Tak to się robi na dzikim zachodzie. :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Kalesoner pisze: I mogę być sobie "mierną płaczką" i szlochać po nocach :mrgreen:, ale niestety nie zmienia to faktu, że macie miejsca na LL, a przynajmniej część z tych miejsc, niezgodnie z przeterminowanym i nieodświeżonym pod tym względem regulaminem LL.
Fixed that for ya.

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Nie są niezgodne z regulaminem i ktoś kto choć trochę potrafi grać w wfb powinien o tym wiedzieć.
Regulamin jest dziurawy i nieprzystosowany do realiów. Zgadza się zmieniliśmy ogólnie panujący model klubu w naszym środowisku. Nie jesteśmy ekipą z jednego podwórka. Nie zarzucaj mi wałów tam gdzie ich nie ma, Ty, który funkcjonujesz w świecie uściśleń i faq od ładnych paru lat (Edit): doskonale powinieneś pojmować ideę zmieniania i udoskonalania przepisów i wagi prawa: "ZAPISANEGO", a nie prawa: "które powinno funkcjonować, ale nikomu się nie chciało nad nim pracować i zostawmy jak jest, a gdy będzie problem, to wtedy będziemy rzucać oskarżeniami na lewo i prawo, bo trollowanie jest fajne i się nie nudzimy".
Ostatnio zmieniony 5 lis 2013, o 11:42 przez Marys, łącznie zmieniany 2 razy.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Marna erystyka, ja cytuję punkt regulaminu, który Twoi koledzy złamali, a Ty mi mówisz, że ja nie mam prawa wytykać wałków. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Możesz jeszcze raz zacytować ten punkt, bo nie zauważyłem?
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Pierwszy post tego tematu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Marys pisze: edit: Czy kluby w których imieniu oddaje głos np. Lidder czują się pokrzywdzone? Bo realnie to jest problem: kto klika w przycisk "wyślij". Jeśli klubom mającym prawo głosu nie odpowiadałyby oddawane głosy, to zmieniłyby reprezentanta. Zgadza się? Przeszkadza ci kaleson to, że widzisz avatar Liddera, Kudłatego i Furiona na tym podforum?
Rozumiem w takim razie, że to stwierdzenie trafia w sedno problemu?
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Nie, to stwierdzenie jest po prostu naiwnie głupie, lub świadomie fałszywe.

Odpowiem Ci pytaniem retorycznym. Czy pasom przeszkadza, że przechodzisz na czerwonym świetle? Nie. Pasom to nie przeszkadza. Przeszkadza zbiorowi praw, które Cię obowiązują i osobom, które chcą, aby tych praw przestrzegano.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

nie dość że śledczy to teraz jeszcze sędzia. well done!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dymitr, tracisz nwerwy. Zachowałbyś resztki przyzwoitości, chociaż rozumiem jak cieżkie to w Twojej sytuacji.
Obrazek

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

A czy murzynowi przeszkadza bardziej to, że łysi go kopią, czy to, że kopiąc go łamią prawo? Kaleson ogarnij się i nie sprowadzaj rozmowy do rozprawek o motylkach i pszczółkach. Konkrety, bez zbędnych uogólnień i dziwnych, nietrafionych porównań i przenośni.

Widzisz problem. Problem to Kudłaty posiadający głos za master, który zrobił. Problem jest ponieważ głos ma również Lidder, za master, który współorganizował. Obaj są w tym samym klubie. Problemem jest to, że kumpel Kudłatego z frakcji 40k w PKB Sztab nie klika w przycisk "wyślij" i że KrzysiekW nie klika w przycisk "wyślij". Bo gdyby tak było, to dyskusja ta by nie powstała.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Maryś, chyba rozumiesz, że ciezko jest mi ocenić sytuację z perspektywy kumpla Kudłatego z PKGB Sztab, chyba rozumiesz też, ze ta perspektywa mnie nie interesuje. Moja perspektywa czyli perspktywa osoby z zewnątrz Gamblersów jest inna. Zostałem oszukany podczas zgłaszania przez te osoby kandydatur masterowych, zostałem oszukany na DMP i podczas wszystkich kolejnych głosowań, w których okazało sie, ze to nie np. Sztab decyduje o swoim głosie, tylko centrala we Wrocławiu. Może uznasz, że moja perspektywa jest mylna, ale chyba nie zaprzeczysz, ze jest ona prawdopodobna, skoro zaistniała. Problem, bez owijania w bawełne, jest cały czas dokładnie taki, jak w pierwszym poście w tym temacie.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

A ja się cieszę, że jakiś Gamblers rzucił w tym temacie żartem, zamiast się znizać sie do poziomu Dymitra. Dzięki Lidder. :D


edit
i post skasowan :(
Obrazek

ODPOWIEDZ