CUKIERkowe Malunki -update 01.09.09

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Re: CUKIERkowe Malunki

Post autor: Ciozak95 »

Fajne jest :) tylko jak koledzy zauważyli... gobosek za blisko krawędzi podstawki :lol2: Poza tym reszta miodzio... :D ( czekamy na Squiga :mrgreen: )
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

Awatar użytkownika
CUKIER
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: CUKIER »

dzięki- muszę przyznać,że zapomniałem o gobosku i squigu i jeszcze ich nie odzyskałem :oops:

Awatar użytkownika
CUKIER
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: CUKIER »

Mega orgiastyczna praca tow.Bohuna(WIP orka mega wystrzałowy) podkręciła mnie co by sie wziąć za gobaska - i oto zacząłem walkę. Skórę trza będzie zaciemnić i dodać jakiś urozmaiceń, spartolilem te rany bo są nieco za grube no i trza ogarnąć metaliki. A narazie to tak wygląda -wczesne stadium wipowskie :D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Skóra bardzo Mi się podoba. Pozostało jeszcze kilka rozjaśnień, ale najbardziej zasmuciła Mnie szpara między głową, a szyją. Czekam z niecierpliwością na efekt końcowy. =D>
,,Cynikiem jest być łatwo... ale nie każdy się na to odważy.''

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

fantastyczna skóra , zapowiada się wypasiony model wzbogać go tylko o fajną podstawkę , albo dioramę np że na płocie puszki pordzewiałe stoją i on strzela do nich

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

VegaMStudio pisze:fantastyczna skóra , zapowiada się wypasiony model wzbogać go tylko o fajną podstawkę , albo dioramę np że na płocie puszki pordzewiałe stoją i on strzela do nich

Skoro ma strzelać do puszek to po co mu miecz ? :wink:
,,Cynikiem jest być łatwo... ale nie każdy się na to odważy.''

Awatar użytkownika
CUKIER
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: CUKIER »

dzięki wielkie - z tą dziurą pod głową zawalcze i zapewne wcisne tam emo obrożę :wink: podstawka oczywiscie będzie,ale że zielony będzie częścią większej dioramy/składu więc narazie będę musial poczekać aż wykminie jak to wszystko ma wygladać.

Awatar użytkownika
CUKIER
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: CUKIER »

cholera dopadła mnie ostatnio faza "niemalarska" ="długo pędzla nie tykałem" :twisted: (bez skojarzeń plis :mrgreen: ) no to czas powoli wrócić do działań twórczych oto nieco zmieniony modelik pana goblińskiego przywoływacza demonów-położyłem podstawowe kolory-dodam księga magiczną ,świece płomienie woikoło ręki demona no i zacznę porządniej malować :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

wow bardzo fajne.. :) tylko ta czaszka na dzidce od szamana jest taka.. płasko pomalowana.. ;p nie wysiliłeś się nad nią... xD Ale brawo za całokształt =D>
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

Awatar użytkownika
CUKIER
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49

Post autor: CUKIER »

tak jak pisałem w większości wszędzie są tylko podstawowe kolory -czacha ma na sobie cały jeden :D także teraz wezmę się za pomalowanie bardziej "kolorowo" a czacha będzie miała zdziwione wyłupiaste oczki :twisted:

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4472
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Wpuść w szczeliny pentagramu jakiś 'świecący' zielony :mrgreen:

ODPOWIEDZ