nieetyczne zagranie katapultą?

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

takie rzeczy załatwia sie nie tylko katapkami możesz jeszcze organkami i kowadłem - kilujesz screena i napierasz dopiero w croxy i salki - poza tym liczy sie grając z lizakami zabicie generała - im wcześniej tym lepiej - potem zabicie 10 skinów nie jest problemem a jak ktoś gra na 100 skinach ma tyle panik że głowa mała... a katapulta lepiej się sprawdza nie tylko na skirmiszowe armie - przynajmniej mi :D

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Gra była poniżej 2k, więc o kowadle nie mogło być mowy. Organy pierdolnęły, chyba w drugiej turze. Generał niestety przeżył, bo się wywardowywał skubaniec jeden. Strzelcy mało co ustrzelili. Katapy jak zwykle u mnie: deklaracje dobre rzuty do dupy, przerzuty jeszcze gorsze- efekt: napieprzały gdzieś po krzakach. Imo nie wiem czy flamer nie byłby lepszy już.

ed: Czasami się zastanawiam, czy umiecie grać jeszcze poniżej 2k. Np. 1000, 1350, 1500. Bo co chwilę słyszę ględzenie o kowadle. Tak kowadło jest zajebiste. Zwłaszcza jak się zaryzykuje i pieprznie z dużej runki. Ale takie rzeczy to tylko 2k i więcej. :| Należy pamiętać, że nie zawsze ma się dostęp do tej zabawki.

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 557
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

[quote="Supeł"]poza tym liczy sie grając z lizakami zabicie generałaD[/quote]

zgadzam się czterema kciukami w górze!!!
panikowanie go też pomaga :P

Awatar użytkownika
slonkutno
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 169
Lokalizacja: LOCH Kutno

Post autor: slonkutno »

okurdemol pisze:ed: Czasami się zastanawiam, czy umiecie grać jeszcze poniżej 2k. Np. 1000, 1350, 1500. Bo co chwilę słyszę ględzenie o kowadle. Tak kowadło jest zajebiste. Zwłaszcza jak się zaryzykuje i pieprznie z dużej runki. Ale takie rzeczy to tylko 2k i więcej. :| Należy pamiętać, że nie zawsze ma się dostęp do tej zabawki.


Moze powiem tak, moje bitwy to w 90% pomiedzy 1200-1600pkt, a na 2k+ gralem dwarfami w 7ed chyba 4 razy.
Mi wieksza frajde przynosi zabawa jak np na 1200pkt znika ci klocek z gienkiem wartosci 400+ i wtedy kombinuj jak odwrocic los, a na 2500 jak stracisz 300pkt to nawet tego na stole nie zauwazysz. Poprostu im mniej pkt tym wiecej trzeba kombinowac.

Ale zeby nie bylo oftopa to co do nieetycznych zagran to jak ktos mi ciska przez np 4 tury idealnie tam gdzie zawsze chcial i w 5tej probuje mi wmowic ze przeciez mozna sie pomylic i zamiast w klocek templatke przyklada centralnie na bohaterze stojacym 7"cali za klockiem to chyba cos jest nie tak. I czemu celuje np w tego pana w pierwszym szeregu, pierwszego od lewej, a nie na srodkowego, (najczesciej klopa przynosi najlepsze efekty kiedy trafia w srodek klocka), a on niby co upodobal sobie muzykanta, bo ma taka fajna trabke ?
mamo, dostalem dzisiaj trzy szostki z religii ;]

Obrazek

Awatar użytkownika
Shin Ryu
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Piła

Post autor: Shin Ryu »

Heh miałem ostatnio takie nie etyczne zagranie ;-)
Ziomal miał regiment gobosów a z nimi stał boss orkowy, dmuchnąłem z flame cannona - gobosu solidnie oberwały, a boss... spłonął ;-)
Trzeba było się nie chować ;-)

Dawno temu (5 ed?) kumpel trafił na ponad 60" doom diverem w wampira na koniu. Ten padł martwy a armia się rozsypała...
GOLD and GLORY - DOGS of WAR
Galeryjka Figurek
Shin Ryu Minis Blog

Awatar użytkownika
kelus
Warzywo
Posty: 17
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kelus »

jakiś czas temu grałem bitewkę na HE ;] kumpel miał maga z jakimś bajerem co całkiem nieźle utrudniał mi grę kowadłem. Zatem mój elitarny krasnoludzki snajper uzbojony w katapulte wymierzył na 55 i pół cala w maga ... elfi magik oberwał głazem centralnie w czerep i już się nie podniósł ;)
Ostatnio zmieniony 5 cze 2008, o 15:04 przez kelus, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

tyle, że to nie jest żadne nieetyczne zagranie katapą... chyba, że mag stał 10 cali za oddziałem zasłaniającym go przed katapą... troche z tematu schodzicie...

a swoją droga gratulacje... należało mu sie... to imo najbardziej niesprawiedliwy przedmiot jaki zrobiło GW i to za śmieszną cene... rozumiałbym gdyby to kosztowało z 50 punktów ale o ile pamiętam to chyba coś ok 30... zdrada i tyle...
Obrazek

Awatar użytkownika
Menace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160

Post autor: Menace »

Właśnie mnie to zastanawia: Elfy mają parę "pozostałych po wojnie o brodę" przedmiotów działających tylko na krasie, a my nie mamy żadnego ;/ Hmm jaki z tego wniosek ? Ano taki: Rakso trzeba coś dopisać do tego twojego army lista :D

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Niektore runki nawet w swoich opisach maja napisane ze byly wytworzone w odpowiedzi na np: lucznikow i balisty elfow etc... Wiec mozna powiedziec ze runki sa :) A z tym przedmiotem antykowadelkowym to racja maxymalna niesprawiedliwosc imo nawet jesli gram elfami :) Ale naszczescie nie jest jakos czesto widoczny w rozpach i dobrze... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Menace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160

Post autor: Menace »

No tak racja, ale nie masz przedmiotów działających typowo na HE. Chociaż w sumie można to wytłumaczyć, że krasie są bardziej przewidujące od elfów, więc tak dostosowały swoje runy by działały na różne okazje ;)

@Celedor: hmm też chyba zaczne zbierać HE właśnie.

Awatar użytkownika
ensifer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: ensifer »

Nie no Panowie o czym wy tutaj biadolicie :?: :shock:
Elfami chcecie grać :?:

Nie wstyd wam :lol2: :?:

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

Ja gram DE na zawiadowcach,magiczce 1 mlvl,noblu z halabardą, lordu z s8 i co?

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

elfi lord z S8 ?
w każdym ręku trzyma po GW?
Obrazek

Awatar użytkownika
Menace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160

Post autor: Menace »

Taki item, Gauntlet of Power się nazywa ;p

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Nie wstyd wam
Zostane emo... :roll: EOT :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

Elfy to emo, lubią jak się je gnębi dopiero w tedy wymyślają fajne zabawki :twisted:

Awatar użytkownika
kotil
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: kotil »

W takim razie czy działa zasada w 7 ed proximity?? Dla czego nie moge wymierzyc w odział znajdujacy sie 16 " od dziala i zadeklarowac zasieg 30" aby walnac w generala. Co w tym nieetycznego. Nie ma nic w zasadach ze tak nie mozna. Pozatym jak strzal moze sie nie liczyc. Wojna, kule znioslo a tu nagle bog mowi...sorry panowie ale uznajmy ze ten wasz strzal z dziala sie nie liczy, macie wyimaginowana kule armatnia... to jakas paranoja.

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

Bóg by raczej powiedział:
sorry panowie ale macie przegiętych artylerzystów, którzy widzą, to czego śmiertelnik nie ma prawa widzieć, więc ja im daje worst play'a, bo najzwyczajniej w świecie oszukują...
Obrazek

Awatar użytkownika
kelus
Warzywo
Posty: 17
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kelus »

kotil w zasadach nie ma, ale w uściślenieach sędziowskich jest to zabronione ;)

Awatar użytkownika
kotil
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: kotil »

Jest cos takiego jak zwiad. Wiadomo ze gdzies tam jest General. dla tego dajesz mark na pierwszy oddzial ktory widzisz a potem na odleglosci 30" w lini prostej mozesz sie minac nawet o cale z figurka. tak jak przy strzelaniu z broni, ruszysz o milimetry a na 100 metrach kula zboczy o metry. Oszukiwanie to chyba raczej zagranie niezgodne z zasadami. Jezeli sie myle to moze nieetyczne bedzie wykorzystywanie przez HE strike firsta a przez demony feara "Bo to jest przegiete wiec nieetyczne". Mozemy to wykorzystujemy. W calej tej grze jest pelno przegiec i co? Czy ktos nam idzie na reke?? NIE! Walczmy o swoje.

ODPOWIEDZ