Kohortex 2010, 23-24 październik 2010 , 1600 pkt

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Re: Kohortex 2010, 23-24 październik 2010 , 1600 pkt

Post autor: Inferno »

gratki Druchii

FW!! FW !! Fw!!

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Druchalec, wiedziałem że w końcu kiedyś mastera wygrasz :) Gratki! Dawaj relacje :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
TATA
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: TATA »

Wielkie dzięki za świetnie przygotowany turniej =D> Podziękowania dla wszystkich z którymi miałem okazję zagrać, sorki za nieporozumienia. Gratulacje dla orgów za super atmosferę.

Podziękowania przesyła również Dawid, jest bardzo dumny ze swojego wyniku. Będzie się chwalił kumplom w szkole wynikiem i nakręconymi filmikami z kalamburów :shock: (co za sceny!!!!) no i oczywiście z akcji Ziemko, Pasiak i prezerwatywa. :D

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

TATA pisze:Będzie się chwalił kumplom w szkole wynikiem i nakręconymi filmikami z kalamburów :shock: (co za sceny!!!!)
Ja chce te filmiki!
ps. zajebać Shina :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Będąc w domku co zyskuje oddział z płonącymi atakami (flaming attacks)?

Oddział taki ma przerzuty do ranienia .
mam wrazenie, ze tu jest blad. albo pytanie nie zostalo dobrze sprecyzowane.
oddzial w domku z plonacymi atakami nie zyskuje nic specjalnego (tylko fear u kawaleri/war beastach i dodatkowy bonus na jednostki ktore sa flamable).
majac "flaming attacks" i atakujac oddzial znajdujacy sie w budynku dostaje sie przerzuty na zranienia (tak samo jak strzelamy z plonacych atakow do jednostki w domku).
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

TATA pisze: no i oczywiście z akcji Ziemko, Pasiak i prezerwatywa. :D

Pasiak nie zyje ;) Wydales na niego wyrok :lol2: :lol2: :lol2:
Ciesza mnie Wasze pozytywne komentarze i mobilizuja, zeby myslec o Kohortexie za rok.
Napisze raport moimi oczami, ale to jutro - dzis padam z nog......

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Morsereg pisze:
Będąc w domku co zyskuje oddział z płonącymi atakami (flaming attacks)?

Oddział taki ma przerzuty do ranienia .
mam wrazenie, ze tu jest blad. albo pytanie nie zostalo dobrze sprecyzowane.
oddzial w domku z plonacymi atakami nie zyskuje nic specjalnego (tylko fear u kawaleri/war beastach i dodatkowy bonus na jednostki ktore sa flamable).
majac "flaming attacks" i atakujac oddzial znajdujacy sie w budynku dostaje sie przerzuty na zranienia (tak samo jak strzelamy z plonacych atakow do jednostki w domku).
Zinterpretowałem to pytanie tak jak przedstawił Morsereg czyli, że oddział z flamingami siedzący w domku nie dostaje nic specjalnego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

runepriest pisze:czy możemy wyjaśnić jedną kwestię, co oznaczały użyte prezerwatywy koło ziemka rano ?
Jak wiecie padlem szybko, nie wiedziec czemu Fisch dokoptowal sie obok mnie i wydzieralismy sobie przez sen spiwor, Pasiak albo ktorys madry podrzucil prezerwatywe i wielki zart, co my w nocy robilismy...
Dobrze, ze chociaz nie pomalowali mnie jak Morroka na ktoryms z masterow ;)

Suma sumarum - alkohol to zlo.

Z tymi losami jakos glupio wyszlo, ale prawda jest tez taka, ze od nas prawie kazdy wrzucal 10-20 zl.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

hmmm, Pasiak takie swatki robi, gdyby się tak z fishem nie pokłócił może był by łagodniejszy albo jako gracz pedalskiej armii nie chce być samotny :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Ziemko pisze:
runepriest pisze:czy możemy wyjaśnić jedną kwestię, co oznaczały użyte prezerwatywy koło ziemka rano ?
Jak wiecie padlem szybko, nie wiedziec czemu Fisch dokoptowal sie obok mnie i wydzieralismy sobie przez sen spiwor, Pasiak albo ktorys madry podrzucil prezerwatywe i wielki zart, co my w nocy robilismy...
Dobrze, ze chociaz nie pomalowali mnie jak Morroka na ktoryms z masterow ;)

Suma sumarum - alkohol to zlo.

Z tymi losami jakos glupio wyszlo, ale prawda jest tez taka, ze od nas prawie kazdy wrzucal 10-20 zl.
Ja nic nie wiem :mrgreen:
To są jakieś pomówienia!
To Fish spał koło Ziemka tak więc... ;)
Zresztą ja już dawno gumek nie potrzebuję...

runepriest pisze:hmmm, Pasiak takie swatki robi, gdyby się tak z fishem nie pokłócił może był by łagodniejszy albo jako gracz pedalskiej armii nie chce być samotny :twisted:
Wiesz... Fish chyba potrzebował się po prostu do kogoś przytulić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A że Ziemo tak słodko wyglądał :wink:
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

nie po prostu był bez bronny i jeszcze tyłkiem wypięty w złą stronę ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Battlowcy i wszystko jasne :lol2:

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Kozacki turniej. Jak dla mnie najfajnieszy od dluuugiego czasu. Wszystko na tip-top, do tego w takiej miejscowce, ze naprawde nie ma sie do czego przyczepic.

Druchii - rispekt! nalezalo sie!
Ziemko - wpadaj do Bstoku, juz my Cie tak z Żulusem ugoscimy, zeby sie odwdzieczyc za piatek :mrgreen: Gokish zreszta tez ;)

dzieki wszystkim z ktorymi pilem, gadalem, albo jechalem pociagiem, do nastepnego.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

dzieki, za turniej, bylo zajebiscie i wreszcie ugralem (w moim mniemaniu po paru masterach) zasluzone podium ;)

Dzieki za bitwy wszystkim przeciwnikom, za zabawe w nocy (smakowanie wszystkich alkoholi Ziemka w piatek bylo calkiem spoko.)

Shino, szkoda, ze nei mamy zdjec z naszej Kawalerii Szatana ;)

No i Zielony, sorry za poduszke :)

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Dzieki za super tura. Pierwszy master po 7 latach? Jakoś tak.
Wstałem do roboty ale czuję, że trzeźwieję więc na piszę raport później. Acha. Filmiki z kalamburów poproszę na maila lub coś :D:D
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Daw pisze:Filmiki z kalamburów poproszę na maila lub coś :D:D
omg:Q skasowac te filmy! skasowac!
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Dogs of war w kalamburach pokazywane przez Shina i tak niszczą system :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

Gruzinski Bimber Packa tez dal rade.
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

Awatar użytkownika
Byro
Niszczyciel Światów
Posty: 4058
Lokalizacja: Wudzyn - Ostland

Post autor: Byro »

Było miodnie. Dziękuję wszystkim przeciwnikom za świetne gry (te wygrane, przegrane i zremisowane), zwłaszcza Yahoo'wi, ta bitewka była zdecydowanie najlepsza (w dużym skrócie, piechotne Imperium na piechotne OnG z magami wysadzającymi się/umierającymi 2 turze po obu stronach).
Zabawa wieczorem też przednia, kawaleria szatana, kalambury, rozjebana poduszka, 'człowiek-guma-Pacek' oraz jego gruziński bimber i miłośnik pisuaru i podłogi Gołąb :D
Oczywiście gratulacje dla zwycięzców i dla naszego Piotra, który nawet nie mógł krzyczeć ze szczęścia :)
Coma pisze:I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego.

Awatar użytkownika
Yahoo82
Kradziej
Posty: 970
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Yahoo82 »

Pacek pisze:Gruzinski Bimber Packa tez dal rade.
To było ciepłe, waliło plastikiem i sprawiało, że człowiek żałował, iż posiada kubki smakowe. Ale power był a o to przecież chodzi :D

A tak w ogóle to kto kazał oszczędnie jeść ogórki kiszone, skoro na drugi dzień zostały jeszcze 3! 8)
Obrazek

I może następnym razem ktoś łaskawie napisze co jest nieregulaminowe w podpisie zanim go wypierdzieli?

ODPOWIEDZ