Przeglądając allegro.

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161

Post autor: Skav »

chistoria :shock:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Teraz widać, że bitewniakami zajmują się prawdziwe zboki i fetyszyści.

Przyznać się, kto jeszcze kupuje w Wyspie Rozkoszy? :mrgreen:

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Łojezu.... ten koleś ma nierówno pod sufitem....

Awatar użytkownika
Arte
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arte »

a nie mozna byloby mu zrobic wiochy, i kupic kilka przedmiotow, potem wystawic komentarze negatwne "przedmiot niezgodny z opisem, nie jest PRO - PAINTED. nie kierowalem sie zdj. poniewaz uzytkownik poinformował mnie ze zdj. nie pokazują dobrze figurki ! "
. potem znowu do niego napisac, ze jednak sie mylil co to "posiadania wiecej komentarzy niz BP" :D


jesli kupowal cos na wyspie_rozkoszy to chyba nie jest taki maly :D
a tak apropo, skavenblight, skad znasz tą roskoszną wyspe ? :D

Boze jakie on bledy robi >_O

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Ta akcja z pro-painted-allegrowiczem (w pędzle to chyba na Wyspie Rozkoszy się zaopatruje) znokautowała mnie i wyrzuciła za burtę - z zapartym tchem czekam na rozwój wydarzeń ;)!
Ostatnio zmieniony 17 gru 2007, o 00:06 przez Kapitan Hak, łącznie zmieniany 1 raz.
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Arte
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arte »

zróbmy nowy temat :D np. czarna lista BP, albo cos w tym stylu

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Arte pisze: a tak apropo, skavenblight, skad znasz tą roskoszną wyspe ? :D
Bynajmniej nie z pończoch ;)

Można kupić i wystawić mu negatywy, ale komu by się chciało takie nazgule brudne kupować :P

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Koleś jest magicowcem - to też wiele tłumaczy ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Kruti, czyżbyś prowadził googlowe przeszpiegi ;)?
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Kapitan Hak pisze:Kruti, czyżbyś prowadził googlowe przeszpiegi ;)?
Oczyiście :mrgreen: Niech wam to da do myślenia ;) w internecie nie ma prywatności.
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Kruti pisze:
Kapitan Hak pisze:Kruti, czyżbyś prowadził googlowe przeszpiegi ;)?
Oczyiście :mrgreen: Niech wam to da do myślenia ;) w internecie nie ma prywatności.
Bóóóój się Haku! :mrgreen:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Fensir pisze:@ Fanatyk: o ja raz, co za pedał XD
@ Treevill: :lol: :lol: :lol:
:lol2: dwa skąd tacy ludzie się biorą to ja nie wiem xD
Świetnie mi poprawiłeś humor xD
Trzy będzie oznaczało bana za wulgaryzmy. Polecam odświeżenie znajomości regulaminu forum.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Kruti pisze:Oczyiście :mrgreen: Niech wam to da do myślenia ;) w internecie nie ma prywatności.
Spinasz się jak forumowy wymiatacz (serio szacun - jesteś pierwszą osobą od bardzo długiego czasu, która zagięła mnie na wiedzy ogólnej [literatura francuska, Cocteau]), wiesz o internecie coś, czego do wiadomości nie przyjmuje 95% jego użytkowników. Kurde, żebyś jeszcze porządnie pisał strony internetowe, a nie w Wordzie "HTML export" robił, to już w ogóle byłoby pro ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2085

Post autor: Kruti »

Tomash pisze:Kurde, żebyś jeszcze porządnie pisał strony internetowe, a nie w Wordzie "HTML export" robił, to już w ogóle byłoby pro ;)
Nie mam pojęcia o robieniu stron i nie ukrywam tego :mrgreen: Ale nie robiłem tego to co tam napisałeś :) . Stronę robiłem w Publisherze. Zresztą ma z tym same kłopoty. Na darmowym serwerze plik mze mieć do 200 kB a publisher robi wszystko razem ;) i już mam 1,5 MB. Pojęcia nie mam co z tym zrobić ;)

EDIT: Już mam pojęcie ;) - działam... A za stronę przepraszam. Mam nadzieję, że za jakiś czas zgłębię Dreamweavera :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Arte
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arte »

http://allegro.pl/item281765129__orgina ... doru_.html

myslalem ze sie posikam!!
hahaha

to juz nie seria pro-painted, czy tanio okazja!
przeczytajcie opis to zobaczycie!! podpowiem : dotyczey spreJowania

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Chyba nie zrozumiałem co w tym śmiesznego. Możesz mi to przybliżyć?

Boże zaczynam pisać jak Fanatyk czy True Punk... o zgrozo.
Serwis społeczności Mordheim
www.najmita.net

check it out!

Awatar użytkownika
Arte
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arte »

Jest posprejowany czarnym podkładem (więc nie będziecie musieli go sprejować)

sprzedawca bardzo opiekunczy, dba abysmy nie wydali zbednej kasy na sprejowanie czarnym badz bialym podkladem

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

spoko...
Serwis społeczności Mordheim
www.najmita.net

check it out!

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Proszę Państwa, doszło do gróźb :o

Koleś jest upośledzony chyba. Najpierw list jaki mu wysłałem.
Fanatyk w liście pisze: Mój drogi,

Po pierwsze, ile ty masz lat? Ja się pochwalę, ja mam 18ście. Od 6 lat gram i zbieram warhammera. Mam nadzieję że grasz dłużej ode mnie albo przynajmniej malujesz, w co wątpię po tym jak piszesz zdania - jak dla mnie to masz maksymalnie piętnaście (15) lat i siedzisz w gimnazjum.

Po pierwsze, widzę na fotografii że nie spędziłeś z tym modelem więcej niż 15 minut. Nawet robiąc fotkę aparatem babci by to było widać. Nie trzeba specjalisty żeby sfotografować prawdę.

Po drugie, zrzuć z tonu - gówniarzem to możesz m
i rzucić w twarz, w cztery oczy. Zachowuj się, w końcu internet nie jest anonimowy.

Po trzecie, nie powiedziałeś w aukcji że ten Nazgul jest tym na zdjęciu - jako potencjalny nabywca mogę zrobić dużo szumu o celowe wprowadzanie w błąd - szczególnie że nawet laik powie że to malowanie nie jest profesjonalne. Przy okazji - laik to taka osoba która nie zna się na rzeczy. Nie mylić z lajkonikiem.

Po czwarte, bądź tak łaskaw i daj mi linki do tych for malarskich gdzie takie wysokie dostałeś noty. Bo wiesz, znam najlepszych malarzy w Polsce i coś mi się nie chce uwierzyć że to oni albo ktokolwiek z tak zwanego środka - czyli klasy średniej rzeszy warhammer'owców do której należę. Więc proszę, pochwal się gdzie Cię tak wychwalali.

Po piąte, ja się nie będę licytował dopóki nie uzyskam pełni informacji. A to że mało licytuję tutaj, nie znaczy że się nie znam ale i tak pogratuluję Ci argumentów. Fajne jak na 15sto latka.

Odpisz, proszę.

Pozdrawiam
A potem pierwsza z trzech odpowiedź na ten sam e-mail. Kolesiowi zdrowo podskoczyło ciśnienie.
Salemik w odpowiedzi pisze: niemam 15 latek jesli ci o to chodzi ale chetnie sie spotkam w 4 oczy dla mnie to niema problemu,nawet podjade autkiem,mam 25 lat tak jesli to cie interesuje,a maluje od 13 roku zycia,wsumie pierwsze 9 lat to tylko modele w skali 1:35 pojazdy wosjkowe,2 lata robienie makiet obecnie kończe helmowy jar,można było swojego czasu zobaczyć na Śródziemiu lub na cytadeli .Tam też swoje fotki umieszczałem a od roku mam zastój bo mnie niebyło w polsce.Szum to wiesz możesz zrobić sobie w zupie.Człowieku są fotki na aukcji to po jakiego grzyba wdajesz sie w dyskusje.Podaj tylko czas i gdzie to chetnie podjade niemusze przez net ci mówić,wcale też nieukrywam sie jagbym był anonimowy.Jesli jestes z trójmiasta chetnie spotkam się.to na tyle bo dla mnie jesteś gówniarzem --wybacz ale 18 lat to nieznaczy że jesteś już dojrzały i wszystko ci wolno,

a po drugie to ty wyjechałeś pierwszy do mnie w mejlu.


Zatem jak masz odwagę możemy sie spotkać no problemo.
Pomyślałem że koleś ma jaja żeby sugerować spotkanie, pewnie żeby mi wpierdziel spuścić. Na pewno sam bym sie na nim nie pojawił :lol2:
Salemik po raz drugi pisze: aha i niegram w takie gry tylko maluje ,bardziej na zabawe badź konkursy np. Sfera itp Niegram synku bo mam dziecko 4 letnie i gre zostawiam jemu,Wiec nieobrażaj mnie tekstami typu gówniarz bo jestem nieco starszy od ciebie i troche życia poznałem.Jesli chcesz sie spotkać daj znać no problemo...........

No to już zacząłem się delikatnie bać. O tego dzieciaka - mieć takiego ojca to gorzej niż Stalina.
Salemik pisze: aha i jeszce jedno co moge dodaćod siebie bo mnie to trapi,ja nigdy nikogo z góry nieobrażam ale niedam się innym a ocenianie mojej pracy i straszenie to pewna dygresja obrażania.Trzeba najpierw z góry siebie przedstawić ,pokazać co ty masz za dzieło a dopiero możesz oceniac innych.A od Gnojka który ma 15 lat i wogule to niedam się już wogule obrażać i czekam na czs i miejsce spotkania.Nie bedzie mnie tu jakiś gościu obrażał.
Teraz grzecznie wyjaśnię kolesiowi żeby się poszedł odlać bo mu mocz mózg zalał. I powiem że dyskusja między nim a mną jest śledzona na jednym z ważniejszych for internetowych o tematyce warhammera. :lol2:

Ale mu ciśnienie skoczy :lol2:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Warci siebie... :?
Naprawdę, Fanatyk, Twój mejl poziomem jest mniej więcej na poziomie odpowiedzi. Na szczęście ortografia o wiele lepsza.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

ODPOWIEDZ