Czym zastępujecie figurki (konwersje, inne firmy itp.) ?

Daemons of Chaos

Moderator: KrzysiekW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TomashWwl
Chuck Norris
Posty: 367
Lokalizacja: BeefTown / WaWa

Re: Czym zastępujecie figurki (konwersje, inne firmy itp.) ?

Post autor: TomashWwl »

Mam identycznego + łańcuchy odchodzące od boczków Molocha pod to długie z bolcem z przodu do impactów ;)
Remo pisze: Ja bym tabelkę miscasta też usunął bo czasem komuś Wampira wsysnie i jest to smutne i niesprawiedliwe i w ogóle brak balansu... :roll:

Awatar użytkownika
vfn
Mudżahedin
Posty: 309

Post autor: vfn »

Mieści się taki zestaw na podstawce rydwanowej?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

wszystko sie na niej zmiesci
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

zależy jak skleicie

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Khumka konwersje lepsze:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

dziękuję za uznanie :)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

ma ktos jakas ciekawa konwersje keepera lub pomysl na nia?

Myslalem, zeby oprzec mojego na meduzie, ale ciezko mi porownywac wielkosc jej do innych rzeczy, gdyz jej jeszcze nie widzialem nigdzie.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

ona jest malutka do tego

Co do KoSa to Solo ma swetna konwersje, naciagnij go na foty
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2064
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

Jest taki. Model z reaper miniatures. Tylko nie pamiętam jak się nazywa. Wygląda prawie jak oryginał ale jest trochę mniejszy.
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

http://www.ebay.pl/itm/Urban-Mammoth-Hy ... 4ace5fb435
Ktoś tu szukał robali, nie pamiętam kto
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

wole te od Reapera co gdzieś tu już miał :)
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

tak teraz się zastanawiam...czy Ślimaki od (te w zestawach po 5szt) od Ścibora przechodzą na masterach jako bestie nurgla?? czy będzie się kto czepiać jeśli ich użyję jako modele...
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

no poza tym najmniejszym bo one nadają sie jakoby 2 na podstawce ewentualnie :P no to luzik wtedy jak nie ma problemu :)
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

ostatnio mowiono mi, ze moga one byc traktoane jako proxy na niektorych masterach, wiec dopytywalbym sie o nie na kazdym osobno.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Shino pisze:ostatnio mowiono mi, ze moga one byc traktoane jako proxy na niektorych masterach, wiec dopytywalbym sie o nie na kazdym osobno.
lohost pisze:ja gram tymi slimakami (wieksze sie wybiera bo te najmniejsze sa bezuzyteczne) i nigdy nie mialem problemu na masterze
Na DMP będę traktował te modele jako prox. Wyglądają nieestetycznie, nie przypominają w niczym bestii nurgla GW (nie żeby miał być to jedyny dopuszczony model - bardziej chodzi o jego rozmiar), są wiele mniejsze od przeciętnego plagusa, spokojnie zmieściłyby się na podstawkę 20 na 20. Jeśli ktoś planuje inwestycje w to i chce to zabrać na DMP to już teraz odradzam.

Niebawem pojawi się większy temat dotyczący proxów na DMP, bardzo byśmy chcieli, żeby ten turniej chociaż bez oceny malowania był też wolny od śmiecioarmii i proxów.
Obrazek

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

trzeba będzie zainwestować i kupić te od TF wtedy :P a ślimaki i tak się przydadzą
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

wokrze
Kradziej
Posty: 922

Post autor: wokrze »

Kalesoner pisze:(ad całości posta)
A Bille Trolle by Forge World przejdą za Bestie Nurgla? (oczywiście malowane w schemacie demonicznym a nie river trolli czy podobnym)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

wokrze pisze:
Kalesoner pisze:(ad całości posta)
A Bille Trolle by Forge World przejdą za Bestie Nurgla? (oczywiście malowane w schemacie demonicznym a nie river trolli czy podobnym)
Nie mam pojecia jak wyglądają te figurki. Temat pojawi się za jakiś tydzień i kazdy spokojnie zdązy dowiedzieć się wszystkiego przed DMP.
Obrazek

wokrze
Kradziej
Posty: 922

Post autor: wokrze »

Kalesoner pisze:Nie mam pojecia jak wyglądają te figurki. Temat pojawi się za jakiś tydzień i kazdy spokojnie zdązy dowiedzieć się wszystkiego przed DMP.
Szukałem malowanych "bardziej demonicznie":
obrazek 1
obrazek 2
obrazek 3
obrazek 4

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Moim zdaniem są bardzo fajne i przejdą, jeśli będą podobnie zrobione.
Obrazek

ODPOWIEDZ