Deathstar by Andrzej

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Re: Deathstar by Andrzej

Post autor: Aldean »

Andrzej pisze:W życiu! Ten mag zabija slana i generała VC na 5+. SM, PG ani łucznicy tego nie zrobią :D
prawda, ale kombinacja shadow i life tez ich może zabić dość łatwo, a 10 łuczników z wylosowaną brzytwą rownież stwarza zagrożenie.

pozdro
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Nie do końca. Dzięki temu magowi jestem mniej zależny od rzutów. Bo jeśli kolo zamieni się w żabę, nie muszę ryzykować. Czym? Np. że rzucę 1,2 na magię i choćbym się posrał, to nie wcisnę mu dwóch ifek, albo że podczas rzucania obniżania siły rzucę miscast i wsysnie mi 6 PD. Po prostu biorę 6 kostek, używam PS i kolo ginie na 2+. Bez żadnych zbędnych formalności.
No i zmniejsza największe ryzyko, które występuje podczas losowania czarów.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ty oczywiście zawsze zmieniasz przeciwnika w żabę ; ) ? Już pominę zamienianie żaby (Slanna) w żabę... ^^ Poza tym jest prosta recepta na to zabijanie na 5+ - nie rzucasz generałem czarów i już nie zdejmie. Chyba że coś mi uciekło i chodzi o coś innego (Pitka?)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Qc, ja myślałem że rozmawiam z ludźmi inteligentnymi. Gdybyś czytał moje posty, to dowiedziałbyś się, że traktuje to tylko jako bonus, który na 5+ zabija wrogiego maga lorda lub wyłącza caddiego.
Qc-Rat pisze:Poza tym jest prosta recepta na to zabijanie na 5+ - nie rzucasz generałem czarów i już nie zdejmie.
Bez komentarza
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja raczej komentowałem post o tym, ze kombosy w 8 edycji są przegiętę i to nie była Twoja wypowiedź;p

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Andrzej,
ta Twoja rospa jest poj***na, i już.

mówisz, żeby inni zaczęli składać rozpy tak by miały kontrę na Twoje przegięcie, ale powiedz szczerze ile armii jest w stanie złożyć cos co sensownie z tym powalczy.
armia na masie LT ?
czy Jankiel ze swoją umiejętnością grania?

tylko, że są to bitwy potworków... Twój niezniszczalny oddziała walący IF-kami kontra 3 magów w rogu stołu lub 5 LT... czyli znów rozpiski turniejowe będą mega wynaturzone - na dłuższą metę mi się to nie podoba, dlatego wolę ciąć niektóre przegięcia

i pozwolisz, że nie pogratuluje Ci wyników tą rozpiką, co najwyżej umiejętności składania przegięć :)
Obrazek

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

Ogarnijcie sie z tymi rozpiskami bo to "0" przyjemnosci grać na taki syf...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Co ja Wam mogę powiedzieć? Nie ukrywam, składałem rozpę w ten sposób, aby była jak najmocniejsza i ograniczała losowość do minimum. Jednym słowem, samograj. Ale czy nie o to chodzi na turniejach? Złożyć jak najbardziej przegiętą rozpę i wygrać. Po co mam jeździć klimatyczną rozpą i dostawać łomot, kiedy mogę pojechać takim czymś i wygrywać?
Tylko nie piszcie o przyjemności z gry. Na turniejach czerpie się ją z wygrywania :mrgreen:

Asassello pisze:mówisz, żeby inni zaczęli składać rozpy tak by miały kontrę na Twoje przegięcie, ale powiedz szczerze ile armii jest w stanie złożyć cos co sensownie z tym powalczy.
A czy ja gram tymi armiami? Niech Ci gracze coś wymyślą, tak jak ja wymyśliłem cos swojego.

Tak na szybko przychodzi mi do głowy jeszcze: WE na masie małych tanich oddziałów, a jako generał ancient treeman. Park maszynowy u krasi i imperium. No i oczywiście mirror z HE :mrgreen:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
MAĆKO
Kradziej
Posty: 932

Post autor: MAĆKO »

ehh skoro wszystko opiera sie na pojebanej rozpisce to moze niech ktoś sie spręży i zrobi program który bedzię podliczał dwe rozpiski z możliwą dla niej losowością ogłaszajac kto wygrał bo po co wydawać kase na dojazd i turniej skoro ogranicza sie to teraz do bezmyślnego rzucania kostkami... . Ogarnijcie sie troche bo fajnie by było jakby warhammer sprawiał jeszcze troszke przyjemnosci... .

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

MAĆKO pisze:ehh skoro wszystko opiera sie na pojebanej rozpisce to moze niech ktoś sie spręży i zrobi program który bedzię podliczał dwe rozpiski z możliwą dla niej losowością ogłaszajac kto wygrał bo po co wydawać kase na dojazd i turniej skoro ogranicza sie to teraz do bezmyślnego rzucania kostkami....
żeby pogadać ze znajomymi nad zielonym stołem ? ;-)
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

MAĆKO pisze:ehh skoro wszystko opiera sie na pojebanej rozpisce to moze niech ktoś sie spręży i zrobi program który bedzię podliczał dwe rozpiski z możliwą dla niej losowością ogłaszajac kto wygrał
Możesz zaczynać.


Ciekawi mnie inna kwestia. Czemu nikt nie podniosł takiego larum 7 sierpnia, kiedy wrzuciłem tą rozpę po raz pierwszy? http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=607739#p607739

Powiem Wam. Bo rozpa jest uważana za dobrą dopiero wtedy, kiedy zaczyna wygrywać. Tak więc może zamiast płakać nad losem battla, weźmiecie się do roboty i zaczniecie wygrywać. Tą rozpę też uważano za słabą, więc może tak samo będzie z Waszymi?
Tylko przestańcie narzekać, bo to najgorsze co może być :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

i miec argument by pózniej wyskocyc na bro?
Rozpa jes Uber, tylko nie jest auto-winem...trzeba trochę myśleć(:D)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Asassello pisze:Andrzej,
....Twój niezniszczalny oddział.......
Ass, don't worry.
Ja już mam deathstar Vctowy który ten niezniszczalny oddział zjada w 1-2 tury :)
jak wroce z wakacji i sie wybiore na tura to ci pokaze :D
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

tylko, że są to bitwy potworków... Twój niezniszczalny oddziała walący IF-kami kontra 3 magów w rogu stołu
Po starciu z kusznikami, pegazem i bolcami został jeden phoenix guard. Faktycznie, niezniszczalny.
Tylko taki "niezniszczalny" oddział płynie, gdy dostanie szarżę na bok od hordy goblinów, a na drugi bok czy tył jakiegoś herosa. Kończą się supporting attacks, kloc śmiecia ma więcej szeregów niż horda phoenix guard więc steadfasta nie ma. Jeżeli to będzie oddział ze stubbornem to też prędzej lub później popłynie. Sorry, ale co jest trudnego w oflankowaniu kloca za 700 pts?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

@ Gasior
O, i właśnie o takie podejście chodzi :D


Poza tym, tak jak napsał Jankiel, PG to nie WL, stuborna nie mają. Oflankować i nara :)


PS: Do czego to doszło, żebym musiał wymyslać knify na własną rozpę :lol2:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

hehe, nie myslalem o PG tylko o tym niezniszczalnym oddziale WL....
:twisted:
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Spoko Andrzej doskonale wiesz że moj blackhole zje twojego deathstara ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Stary, nie wiem i nie chce wiedzieć co robi i jak wygląda "Twoja czarna dziura" :D


@ Gasior
Ten niezniszczalny kloc WL został już parę razy zniszczony, więc raczej do niego nie wrócę :wink:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

GarG, opamiętaj sie i nie strasz ludzi CZARNYMI DZIURAMI! Wiem, ze Andzrzej jest już pełnoletni ale no kurde, dzieci czytają!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

spoko, wpisz w wikipedii co to czarna dziura ;)

Chociaż twoja twoja interpretacja tez nie jest zła bo można powiedzieć ze sra na wszystko :mrgreen:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ODPOWIEDZ