Nowy WoCh

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Ninos
Wałkarz
Posty: 91

Re: Nowy WoCh

Post autor: Ninos »

To nie moje źródło, a kompilacja wielu plotek zrobiona przez Harry'ego z Warseera, w żaden sposób nie roszczę sobie praw do jego pracy :)

W każdym razie jestem pewien, że duża część się nie spełni, ale wiele też tych plotek wzajemnie się pokrywa, również z tym co Ty przewidujesz (choć w Vilitcha wątpię - będzie raczej Horstmann jako bohater Tzeentcha). Z kolei co do MC to raczej modeli pod każde bóstwo nie będzie, jeśli w ogóle dadzą Nam aż taką różnorodność. Prywatnie byłbym szczęśliwy nawet z jednej opcji MC, byleby była warta brania (np na Juggerach, co jest chyba najbardziej prawdopodobne).

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1344
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Ninos pisze:To nie moje źródło, a kompilacja wielu plotek zrobiona przez Harry'ego z Warseera, w żaden sposób nie roszczę sobie praw do jego pracy :)
spoko, jedno jest pewne TRZEBA ZBIERAĆ KASĘ :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1344
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

niestety wyszedł post pod postem....

wracając do tematu....
... już w Tamurkhanie istnieje możliwość wykupienia opcji dla knightów Nurgla, że zamiast rumaków będą jeździć na bestiach....

Ninos
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: Ninos »

Z dyskusji ns warseerze:
actualy.. jugger knights are in the book now, if you look for them: 3 exalted champions of khorne on a jugger form a unit of juggernout knights (no rumor but the option is there,)
Ma rację :lol2:

No knightci nurgle'a są. Co ciekawe ten upgrade dodaje im fear'a, więc zakładam, że zabierają go nowym knightom.

Trzymam kciuki za MC dla Nas.

Awatar użytkownika
B0BER
Mudżahedin
Posty: 316

Post autor: B0BER »

Znamy już konkretną datę wydania 8 edycyjnych puszek?

Awatar użytkownika
Robert.P
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Racibórz"Wataha"

Post autor: Robert.P »

konkrety będą jakiś miesiąc przed ich wydaniem,zawsze kiedy widzę nowość w tym temacie myślę ze już wiadomo :(
"Nie pytaj cóż za Istota Krzyczy nocą.Nie pytaj kto czeka na ciebie w cieniu.
To mój krzyk budzi cie nocą.I to ja skrywam sie w cieniu.Jestem Tzeentch a ty jesteś marionetką,tańczącą do mojej melodi..."

REŻIM.DYKTATURA,TOTALITARYZM
Obrazek

Ninos
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: Ninos »

Heh Kedo, ja też ;)

Wrzesień będą CSM, październik...oby.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »



No knightci nurgle'a są. Co ciekawe ten upgrade dodaje im fear'a, więc zakładam, że zabierają go nowym knightom.
Niekoniecznie. Nie pamietam teraz dokładnego zapisu, ale rotbeasty są też chyba opcją dla bohatera nurgla, a ten sam z siebie nie wzbudza strachu [ co jest cokolwiek durne - zwykły rycerz może, a lepszy przecież heros już nie :roll: ? ].
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Ninos
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: Ninos »

Tamurkhan, strona 139, adnotacja przy Kayzku.

Opcja dla Knigtów z MoN zmiany koni na Rotbeasty za +15 punktów.

Nie chce mi się przepisywać całego tekstu ;)

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

jest szansa na woch w pazdzierniku csm wychodza w 2gim tyg wrzesnia a starter do 40k w podobno 1.... podobno do lutego 2013 maja zostac wydane WOCH, Dark Angels, Demons of Chaos, Chaos Demons (40k) :mrgreen: a w miedzyczasie jeszcze jest hobbit tak wiec jesli on bedzie w grudniu a wszystko na to wskazuje to wtedy DA pojawia sie w listopadzie a WOCH w pazdzierniku :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Ja osobiście nie słyszałem nic o wydawaniu nowych demonów, zwłaszcza że właśnie wydali booklet z nowymi zasadami do niektórych jednostek. W najbliższym czasie z tego co ja wiem mają wyjść CSM, WOCH i DA

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3672
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

debelial pisze:Ja osobiście nie słyszałem nic o wydawaniu nowych demonów, zwłaszcza że właśnie wydali booklet z nowymi zasadami do niektórych jednostek. W najbliższym czasie z tego co ja wiem mają wyjść CSM, WOCH i DA
Co nie znaczy, że nie jest to możliwe, biorąc pod uwagę casus VC.
Tam też wyszły zasady do TG i Wraithów/Banshee solo.
A book ile...pół roku później?
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Dokładnie tak jacku chyba GW najbliższe pół roku poświęci Chaosowi :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3672
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Przemcio pisze:Dokładnie tak jacku chyba GW najbliższe pół roku poświęci Chaosowi :twisted:
Małe święto Chaośników =D>
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

z ciekawszych rzeczy znalazłem post Hastingsa, że po demonach coś ma wyjść z dżungli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: czyżby Lizzie... gracze WE sie wsciekna
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
The WariaX
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Rybnik i okolice

Post autor: The WariaX »

Przemcio pisze:coś ma wyjść z dżungli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: czyżby Lizzie... gracze WE sie wsciekna
Bez jaj, heh lizaków póki co niech zostawią w spokoju ;-)

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

właśnie niech się nimi zajmą... :twisted: i najlepiej jak by to zrobił cruddence
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Ninos
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: Ninos »

"Zabawnie" by było gdyby faktycznie wyszedł nowy podręcznik Demonów, ale niezgodny z zasadami z WD - zmuszając ludzi do kupowania jeszcze innych modeli.

Ot, takie małe offtopowe przemyślenia.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Patrząc na Kazus Terrorgeja to zasady chyba się nie zmieniły ale takie coś jak piszesz jest możliwe w końcu GW to fima mająca na celu zarabianie kasy...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

JaSzczuras
Chuck Norris
Posty: 484
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: JaSzczuras »

Ninos pisze:"Zabawnie" by było gdyby faktycznie wyszedł nowy podręcznik Demonów, ale niezgodny z zasadami z WD - zmuszając ludzi do kupowania jeszcze innych modeli.

Ot, takie małe offtopowe przemyślenia.
Kiedyś coś takiego zrobili z Blood Angelsami, wydali w WD a zaraz później podręcznik, ze zmienionymi zasadami. czyt. trza było wydać kasę na nowe figurki dwa razy :)

ODPOWIEDZ