Euro 2012 w piłkę nożną

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Euro 2012 w piłkę nożną

Post autor: smiejagreg »

Pepiki też zdechli w II połowie. Żelek stanął na wysokości zadania.
Widać jednak, ze nasza grupa odstaje poziomem gry od innych grup na tym turnieju. Czesi byli dużo słabsi od Portugalczyków, choć wynik tego nie pokazuje...

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Kto to jest messi... Pff... Brawo CR7 po raz kolejny... Tyle że chyba z moimi angolami następny mecz :( Sprawdziłem. Na szczęście nie.
Ostatnio zmieniony 21 cze 2012, o 22:00 przez Grolshek, łącznie zmieniany 1 raz.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Messi, Messi, panie... CR7 ma farta, że Messi nie gra na tym turnieju. W sezonie jakoś nie wytrzymał z Argentyńczykiem konkurencji w końcówce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

smiejagreg pisze:Messi, Messi, panie... CR7 ma farta, że Messi nie gra na tym turnieju. W sezonie jakoś nie wytrzymał z Argentyńczykiem konkurencji w końcówce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Dzisiejszy świat żyje chwilą. Dziś CR7 jest wielki.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

:D True.
Generalnie mecz był kiepskim widowiskiem, głównie za sprawą Czechów, którzy powtórzyli taktykę z meczu z Polską, z tą różnicą , że Portugalia jest nieco lepsza i że Czechom w II połowie kontra nie wyszła...
Obawiam się, że wszystkie mecze grane systemem pucharowym będą mniej emocjonujące. Należy tylko trzymać kciuki, żeby pierwsze bramki w tych meczach padały możliwie szybko. Wtedy może być ciekawie...

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Dzisiejszy świat żyje chwilą. Dziś CR7 jest wielki.
To nie żaden CR7 tylko Krystyna, która jak to przystało na babę bardziej dba o pracę włosów na boisku niż grę :P Acz fakt, że mu się udało strzelić bramkę.

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

smiejagreg pisze:Messi, Messi, panie... CR7 ma farta, że Messi nie gra na tym turnieju.
Messi to już lepiej niech nie gra więcej w turniejach w szeregach swojej reprezentacji. Chciałbym żeby Argentyna coś wygrała a się nie da z gościem co wjeżdża między
4 Niemców czy 3 Urugwajczyków z ambitną nieudaną solową kiwką bo myśli że jest na Camp Nou w 87 minucie na zabiegany Santander.
Po mundialu i po copa nie powinien też używać numeru 10, delikatnie mówiąc.
Syndrom kiwania wszystkich ma jedynie w klubie i to też nie zawsze.
Dla mnie jest najbardziej przereklamowanym piłkarzem w historii.
W kapryśnym zachowaniu na boisku (miewał ścinki nawet ze spokojnym Villą) bywa też większą primadonną od żelusia, który w tym roku kasuje malucha na paru frontach.

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Nie wiem czego niektórzy chcą od Cr Ronaldo. To że zmienia włosy to normalna sprawa - fryzura jest dostosowana do taktyki. To tak jak w F1 - w trakcie jazdy zjeżdża się do boxu na zmianę opon. On robi fryzurę bardziej aerodynamiczną i strzela bramki.

Bardziej bym się martwił o Mario Gomeza. On chyba sobie trwałą zrobił.

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

"Messi, Messi [...]" od kilu postów mowa o Argentyńczyku. Ale po co w ogóle takie porównania do CR? Dwaj są teraz jednymi z najlepszych na świecie. Oby dwaj prowadzą swoje drużyny klubowe do sukcesów.... Czy zawsze jak jeden zagra dobrze i w ogóle to od razu trzeba używać w stronę jednego czy drugiego : żeluś, gnom na sterydach, przereklamowany itp?

Ja osobiście wole CR ,ale tylko dlatego ,że nie cierpię Barcelony. Jednak w życiu bym nie powiedział, ze Messi jest słaby, albo miał farta. Oczywiście obaj mają słabsze mecze ale bez przesady, w sezonie strzelają po około 50 bramek. Ich drużyny zdobywają 60% punktów po ich akcjach (ok, wszyscy grają na nich ale jednak) i gdzie tu można mówić o farcie?

Wracając do tematu to śmieszny widok by był (mało prawdopodobny) jak Grecy pocisnęli by Niemców z 2:0 na oczach pani Merkel. Jestem ciekaw czy kurek został by zakręcony ? :D

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

First German attempt to kick Greeks out of Euro today live at 8:45 pm. Starring: Gomez, Podolski, Muller etc...
Next attempt coming soon. Starring: Merkel, Westerwelle, Schauble etc...

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

DZIK pisze:
smiejagreg pisze:Messi, Messi, panie... CR7 ma farta, że Messi nie gra na tym turnieju.
Messi to już lepiej niech nie gra więcej w turniejach w szeregach swojej reprezentacji. Chciałbym żeby Argentyna coś wygrała a się nie da z gościem co wjeżdża między
4 Niemców czy 3 Urugwajczyków z ambitną nieudaną solową kiwką bo myśli że jest na Camp Nou w 87 minucie na zabiegany Santander.
Po mundialu i po copa nie powinien też używać numeru 10, delikatnie mówiąc.
Syndrom kiwania wszystkich ma jedynie w klubie i to też nie zawsze.
Dla mnie jest najbardziej przereklamowanym piłkarzem w historii.
W kapryśnym zachowaniu na boisku (miewał ścinki nawet ze spokojnym Villą) bywa też większą primadonną od żelusia, który w tym roku kasuje malucha na paru frontach.
Przeczytaj jeszcze raz, co napisałeś, Dziku, bo takich bredni to ze świecą szukać. Nawet zagorzali miłośnicy talentu CR7 się z Tobą nie zgadzają. Trąci z lekka fanatyzmem...
Z kasowaniem Messiego w tym sezonie bym się tak nie rozpędzał, z byciem primadonną też, pokaż mi gracza, który nie ma fochów - wszystko zależy od dziennikarzy... Jak Żeluś zdobędzie z Realem to, co Messi z Barcą, wtedy pogadamy. A jeżeli napiszesz, że Messi zdobył to dzięki kolegom tylko, to już do końca się skompromitujesz :wink:

Ale dość już o tym... Z innej mańki: jakieś typy na wieczór :?: Może remisik i Grecy przechodzą w karnych :?: :mrgreen: Uchch, pora się obudzić...

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Grecja Niemcy podziekuje nie ogladam
Po co sobie psuc apetyt przed Francja Hiszpania i Anglia Italia
up zobacz sobie jeszcze raz zagrania swojego idola w reprezentacji na mundialu i copa
zobacz jak radzil sobie m. in z wymienionymi nacjami
pisz troche mniej postow, spraw zeby byla w nich tresc
bo na razie okreslenie bzdura od ciebie w tym temacie to komplement :P

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Obrazek

Tia, mówcie co chcecie o Cr Ronaldo ale ja mu życzę żeby został królem strzelców. Żaden szwabski Mario Gomez czy któryś z piłkarzy Hiszpanii.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Żaluj ze nie oglądałeś, podejrzewam ze już do końca EURo nie bedzie tak dobrego pod wzgledem efektownosci meczu ; p
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

Ha, Germania przeorała Helladę. :D Bóg jest faktycznie z nimi.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

kolejny piekny mecz niemców ;] koniec ślizgania się greków
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Ale sie wycyckałem :roll: . Obejrzałem pierwszą połowe i na druga nie miałem już ochoty, ale z braku laku po jakimś czasie włączyłem meczyk ponownie i załapałem sie na powtórkę gola Niemców. Myśle sobie "o! ale mam fart akurat załapałem sie na gola na 2:0" a tu komentator "4:1" .. no to se teraz pluje w brode :|
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

DZIK pisze:Grecja Niemcy podziekuje nie ogladam
Po co sobie psuc apetyt przed Francja Hiszpania i Anglia Italia
No i patrzcie - wziął i się obraził, i nawet meczu nie obejrzał :( :wink:

Dziku - po to jest to forum, zeby wyrażać swoje poglądy. Nigdy nie podważałem talentu piłkarskiego Krystyny. Po prostu nie cierpię jego zadufania i gejowosci i tyle. Natomiast nie zgadzam się, jeśli ktoś wypisuje, że Messi jest przereklamowany, bo nie jest . Udowadnia to w kolejnym sezonie, jego klasa dla mnie nie budzi wątpliwości. W chwili obecnej najsilniejsze imho są zespoły klubowe - jeśli tam sobie daje radę, raczej nie może być słaby. Stąd twój post uznałem za mijający się z prawdą. Jeśli ma on być wzorem pełnego treści posta - to mamy różne podejście do tego tematu :wink: Pozdrawiam.

Zablokowany