Dżezi stuff z innych stron

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Dżezi stuff z innych stron

Post autor: smiejagreg »

Kurna, do czego wpadł ten , co przegrał - do kwasu #-o :?: :?: :?: a płaszcz Henryka VIII (czy tam któregoś :wink: ) zatyka po prostu. Oglądanie takich prac pokazuje, gdzie my są :( .
Ostatnio zmieniony 1 paź 2012, o 20:48 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No na kwas mi to wygląda, fajny pomysł :)
No i malowanie zajebiste.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Zajebista to jest praca wyżej...

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Muthare
Mudżahedin
Posty: 294

Post autor: Muthare »

Policzek w twarz hobbystow, realia biednych artystow.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Nie ogarniam.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Trochę to mało honorowe...

wenanty
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198

Post autor: wenanty »

Jego nagroda, może sobie z nią zrobić co chce. Ja bym nie sprzedał. Ty byś nie sprzedał. Ale może ktoś spośród onych by sprzedał. Karol chce opchnąć. Jak dla mnie to jego zbójeckie prawo. Jeśli dostanie za mieczyk konkretny cash, którego oczekuje, to tylko mu pogratuluję (choć nie pochwalę). Dostał hobbystyczną nagrodę za władowanie mnóstwa godzin własnego życia (i wiaderka szmalu) w hobby. Ma prawo oczekiwać lepszej gratyfikacji, niż poklepanie po ramieniu. Odpuśćcie - akcja na ebayu nie zmienia faktu, że zrobił zarąbistą dioramę. Może potrzebuje szmalu, żeby dzieciom podręczniki kupić? Może chce wyjechać na urlop? Może chciałby mieć za co pić ze znajomymi przez tydzień? Może musi zapłacić za prąd i wodę?

Podejście "mam hobby więc ładuję w nie mnóstwo pieniędzy" jest fajne. Ale doskonale rozumiem postawę, że z hobby wyciąga się pieniądze, żeby mieć za co kupować ludziki, farby, narzędzia i bilety na konkursy. Żeby nadal w hobby ładować szmal. Jestem wśród ostatnich, którzy Karolowi będą to wypominać (pewnie w życiu nie spotkam go osobiście, więc moja deklaracja jest mało ważna, ale chciałem ją złożyć).

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

Ja się podpiszę pod wenantym, bo to też doskonale odzwierciedla to co myślę. Szczerze mówiąc ten miecz nie powala ani jakością wykonania ani ogólnym wyglądem, a skoro być może znajdzie się ktoś kto chce kupić to żelastwo to Karolowi pogratuluję. Obstawiam, że do krojenia chleba i wycinania ścieżki w dżungli się nie nadaje. A kasa wiadomo, że zawsze i w każdej ilości się przyda. To bardzo drogie hobby a pieniądze trzeba skądś brać.
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

I ja również zgadzam się z Wenantym i nie mam nic absolutnie do dodania. Pierwsze zdanie w zasadzie wystarczy :)

Sam bym nie sprzedał, to wiem na pewno. Zostawiłbym sobie jako dekorację w pokoju i/albo pamiątkę. Demona też nie sprzedaję odkąd otrzymałem, a trzeba paskuda odkurzać, bo futrem też zarasta. Za to modele konkursowe już sprzedawałem.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Aye to that!

Kto zasiał ma prawo zbierać. :!: :!: :!:
Obrazek


Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 867
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Wow :shock: Co to za model?
Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3162
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Imperialny generał, plastikowy zestaw. Zajebiście zrobiony.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Aseoks
Chuck Norris
Posty: 403
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Aseoks »

http://www.games-workshop.com/gws/catal ... =prod20010 to chyba ten pan tylko z inną bronią :)
zajebisty :D
_______________________________

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

JA przyczepilbym sie do podstawki na tym modelu. Przy tak wysokim poziomie malowania gośc już mógł się bardziej przyłozyć i dac nową podstawke pod model, a nie najgorsze co znalazł w swojej szufladzie.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

gościówa

Awatar użytkownika
Silvestro
Falubaz
Posty: 1023
Lokalizacja: Rawicz/ Twierdza Wrocław

Post autor: Silvestro »

Kapitalny płaszcz
Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Na jej plogu jest step-by-step z malowania całego modelu ;)

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Check this out!

Obrazek

ODPOWIEDZ