8 Edycja Warhammera I

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Re: 8 Edycja Warhammera

Post autor: gervaz »

na warseerze dobrze poinformowane osoby twierdzą, że nowa edycja battla wyjdzie w lato tego roku (najprawdopodobniej sierpień), w starterze będą h elfy i skaveni - ci pierwsi mają być wyposażeni w gryfona. Po więcej szczegółów zapraszam tutaj:
http://www.warseer.com/forums/showthread.php?t=248697

mitthraw
Warzywo
Posty: 11

Post autor: mitthraw »

Dzięki

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Jeszcze bym dodał - nie bez powodu GW wyprzedaje teraz battle for the skull pass.

Awatar użytkownika
Lordzik
Mudżahedin
Posty: 260
Lokalizacja: z Mrocznej Wieży na Froncie Wschodnim

Post autor: Lordzik »

Rasti pisze:No tak. Ja cały czas mażę o bitwach, gdzie będzie armia, a nie smok, fasty, bestia, kusze/łuki. Wiadomo, zaraz ktoś mi zarzuci, że mogę tak grać, no ale jednak chcę nawiązać równą walkę, bądź co bądź, trzeba się przystosować.
Warmaster :wink:

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

Rasti pisze:moim zdaniem ten limit punktowy dla hero jest na prawdę dobry. Bohaterowie goblinscy itp zyskają na znaczeniu, smoki itp będą na stołach w dużych armiach, a jeśli nawet w małych, no to albo smok albo np jeszcze 2 hero.
nie do konca. w czesci plotek pisalo ze 25% pulap na bohaterow ale tez w zalozeniu bitwy maja byc na wieksze punkty. zalecane 3k.
to by mniej wiecej znaczylo iz na 3k masz 750pkt w bohaterach. mozesz sobie przegladnac armie i typowy zestaw herosow i co gdzie sie miesci.
25% pkt w bochach to dobry pomysł ale nie wspaniały - wiadomo ze jak ktoś wyda 1000 pkt w bochaterów to ma już na przykład 1000 pkt na jednostki a jak ktoś wywali na bochaterów 500 pkt to na jednostki ma potem 1500 pkt wiec sprawa koncepcji ;) Chociaż taka zasada mogła by dobrze wpłynąć na balans pomiędzy armiami np. mniej przegiętych smoków w armiach. Ale logicznie patrząc to Jednak nasza ukochana firma która robi naszego Warhammera próbuje upraszczać zasady więc nie spodziewam się żeby ta zasada faktycznie znalazła sie w 8 ed.
chyba gramy w inne gry. z jakiegos powodu 95% rozpisek ma wlozonego maksa w itemy itp. z zalozenia im wiecej masz w bohaterach tym trudniej zdobyc przeciwnikowi punkty.
teraz jest herohammer(choc nie jak w 5ed) i monsterhammer.
inna sprawa ze przy zmianie zasad dzialania np DS caddy moze juz nie byc tak popularna opcja.
Ostatnio zmieniony 8 kwie 2010, o 06:51 przez quas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

może nie tyle w inne gry co innymi armiami ;) ja tam żadko wydaje wiecej niż 600 pkt w bochów na ponad 2 k a gram WE ;P Czekam na nowego Booka do WE :D
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

to nowe haje wychodzą w sierpniu ??
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Deather
Chuck Norris
Posty: 444

Post autor: Deather »

:D :D :D Orki nie w starterze :D :D :D

zyskamy na "elitarności" :wink:

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Ja słyszałem kompletną głupotę że w starterze mają być skaveny i HE.
Ja tam mam oddziały tanich orków przerobionych z BR(odcięte naboje i bomby)
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

kubon pisze:może nie tyle w inne gry co innymi armiami ;) ja tam żadko wydaje wiecej niż 600 pkt w bochów na ponad 2 k a gram WE ;P Czekam na nowego Booka do WE :D
najdrozsze sa duze monsterki i magowie. w WE jeszcze kindredy podrazaja.
Deather pisze::D :D :D Orki nie w starterze :D :D :D

zyskamy na "elitarności" :wink:
hehehe.
tyle ze podobno pozna wiosna/wczesnym latem maja do zielonych wyjsc jakies nowe boxy.
ale to dobrze ze zieloni nie sa w 3 starterze pod rzad.
Zwolin pisze:to nowe haje wychodzą w sierpniu ??
a kto powiedzial ze starter=nowy AB?
skaveny tez dostana nowego AB (bo sa w starterze)?
tyle ze z zalozenia starter=wiecej armii tego typu. (choc IMO lepiej na tym wyjda skavy->duzo smiecia w raczej okazyjnej cenie)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

ta plotka o starterze dość często się przewija. Jako gracza HE ciekawi mnie fluff takiego rozwiązania. Czyżby szczury odkryly jakiś tunel na Ulthuan? :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Mogła być to kolonia którą szczury zaatakowały jak w army booku do Skavenów gdy odparte ich przywódca szary prorok powiadomił Skavenblight jako prawie zwycięstwo.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Morghur
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Morghur »

Murmandamus pisze:Mogła być to kolonia którą szczury zaatakowały jak w army booku do Skavenów gdy odparte ich przywódca szary prorok powiadomił Skavenblight jako prawie zwycięstwo.
Ja bym bardziej obstawiał na to, że to Helfy w końcu ruszyły dupę z Ulthuanu i postanowili powybijać swych wrogów.
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

ale liczebnie jak w SoC czy jednak podesla cos wiecej niz starego pierdziela i kilku padawanow? :lol2:

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

We fluffie nowych szczurów jest wzmianka o bitwie morskiej w przesmyku Calith pomiędzy elfami i szczurami. Możliwe, że fragment ten został dodany na potrzeby właśnie startera 8ed.

Niemniej jest to dość dziwny przeciwnik dla szczurów.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Foalooke
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Foalooke »

może i dziwny przeciwnik ale widzę podobieństwo do Skull passa - hordowa armia przeciw 2 klocuszkom piechoty :D
http://imperium-i-insze-wojska.blogspot.com/

Modelarstwo + opowiadania o imperium 8)

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 559
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

bądź co bądź, i tak nie mogę się doczekać :P

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No i trochę to wszystko robi się dziwne. Tak jak piszecie, ta sprawa przewija się dosyć często. Starter HE i Skavy. No ok. Tyle, że wtedy przydałoby się, aby te armie dostały zmodyfikowane zasady przystosowane do nowej edycji. Aczkolwiek skavy dopiero co dostały nowego booka, więc zasady nie mogłyby być zmienione(te armijne). Wiec z tego wynika, że GW nie może wywrócić do góry nogami zasad nowo edycyjnych, gdyż wtedy w starterze musiałyby się pojawić nowe zasady.

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

a czemu od samego poczatku zakladacie, ze szurki nie dostana nowego booka?
pamietajcie, ze jeszcze troche czasu minie nim zostanie wydana 8 edycja.
pozatym nawet jak 8 edycja wyjdzie to skavy i tak dostana nowego booka, czemu wiec nie mialy by byc pierwsze?
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

no to ja już czekam na nowy podręcznik do hajów
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

ODPOWIEDZ