Fuxiorr Galeria - Demony, Vampiry

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Re: Fuxiorr Galeria - Krasnoludy i Wampiry

Post autor: Fuxiorr »

Azgaroth pisze:Świetni =D>
Dzieki :)
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Lechu
Kretozord
Posty: 1864
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lechu »

Bardzo fajnie pomalowani. :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Lechu pisze:Bardzo fajnie pomalowani. :)
Dzieki :P
2 działo
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ono jest zajebiszte że jak dostałem je to 1h potem już psikałem spreiem :P
Ale dziwnie się psika lakierem jak jest tak gorąco :P
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Finito bestie nurgla , foty slabe ale mi sie tak podobaja ze bym ich z checia pomalowal juz :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »

Jak dla mnie wypas, czekam na fotki pomalowanych =D>

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 922

Post autor: Kopyt »

Sam zaczynam malować i takie galerie jak Twoje mi się bardzo podobają. Widać ogromny postęp pracy co bardzo napawa nadzieją niedoświadczonych malarzy (czytaj mnie ^^). Mi się bardzo podoba twój styl malowania. Jest taki hmm krasnoludzki ale z przed rozpowszechnieniem filmów o nich. Na pewno zacnie wygląda cała armia
Obrazek

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

Nie specjalnie te ogry wyszły, ten środkowy wygląda jak by miał kupe na czole. I te wykałaczki też słabo wyglądają.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Vampir pisze:Jak dla mnie wypas, czekam na fotki pomalowanych =D>
Dzięki :) , sam się nie mogę doczekać żeby ich pomalować - czekam na pędzle.
Kopyt pisze:Sam zaczynam malować i takie galerie jak Twoje mi się bardzo podobają. Widać ogromny postęp pracy co bardzo napawa nadzieją niedoświadczonych malarzy (czytaj mnie ^^). Mi się bardzo podoba twój styl malowania. Jest taki hmm krasnoludzki ale z przed rozpowszechnieniem filmów o nich. Na pewno zacnie wygląda cała armia
Dziękuję . Miło słyszeć że mogę napawać nadzieją ludzi :)
Cookie Monster pisze:Nie specjalnie te ogry wyszły, ten środkowy wygląda jak by miał kupe na czole. I te wykałaczki też słabo wyglądają.
Miałem do wyboru : plastikowe pazury, drucik lub wykałaczkę... wybrałem wykałaczkę bo mogłem sobie dlugość wybrać. Co do kupy na głowie to mogę nawet swierdzić ze to "pozytyw" ponieważ bestie nurgla są "chodzacą kupa "

Jak że chłopcy się spisali to wklejam lepszą fotkę :wink:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Cookie Monster
Łysy oszukista
Posty: 1710

Post autor: Cookie Monster »

No właśnie problem z nurglem jest taki,że ta "kupa" musi jakoś wyglądać, co wbrew pozorom nie jest łatwe.
Komentuję to co widzę na zdjęciach. Jeśli chcesz żeby ludzie oceniali Twoje prace to licz się z krytyką.
Więcej wszystkiego:http://lysymaluje.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Cookie Monster pisze:No właśnie problem z nurglem jest taki,że ta "kupa" musi jakoś wyglądać, co wbrew pozorom nie jest łatwe.
Mozliwe ale dla mnie sa fajne :]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Marynarz Storczyk »

nie tylko dla ciebie :wink:
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Awatar użytkownika
Kordelas
Masakrator
Posty: 2255
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Kordelas »

Według mnie wobec tego co oferuje GW (http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1630153a) ,te konwersje są naprawdę super =D>

Jedynie czego mi brakuje to póbującej uwolnić się z brzucha ogra jakiejść istoty :wink:
Nieważne gdzie patrzy inkwizytor... i tak widzi wszystko!

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Dzieki :) tez myslalem nad tym ale stwierdzilem ze takie juz zostawie :wink:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Neithan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Neithan »

Fakt, że modele GW posysają strasznie.
Ja co do tych mam mieszane uczucia. Z jeden strony widać, że jest pomysł, ale z drugiej miejscami to wygląda za bardzo GS ponakłuwany wykałaczką / szpilką...
Trudno mi na razie coś powiedzieć, czekam na malowanie, bo na pewno sporo zyskają :)

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Bestie sa zaczete ale narazie wrzucam Guo z miskiami
Obrazek
Obrazek
Obrazek
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Świetne są Fuxiorr :) =D> Bardzo podoba mi się taka kolorystyka i sam chciałbym w taki sposób moje danonki jak przyjdą :) Jakich kolorów użyłeś ?

Awatar użytkownika
Deus
Falubaz
Posty: 1034
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Deus »

Jak twoje kraśki mnie nie przekonują, to demony mnie kupiły, świetan robota =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Marynarz Storczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 114
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Marynarz Storczyk »

Jak dla mnie bardzo fajnie pomalowane i trzymają klimat. Jedyne co bym zmienił to jakoś wyciągnął elementy kościane typu zęby, rogi, szpony ale tak po za tym to wielkie brawa =D>
El dinero no es nada, pero mucho dinero, eso ya es otra cosa.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Dzieki :) narazie zaczete leaza nurglingi i bestie :wink:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Super - normalnie 100 razy lepiej niż krasie ;)
Kolorystyka mega mi pasuje - kurde jeszcze się na danonki skuszę :P
Obrazek

ODPOWIEDZ