Plotki na temat army booka do 7. edycji

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Groma
Plewa
Posty: 5

Post autor: Groma »

Anearion pisze:
Groma pisze:Jak dla mnie jeźdźcy COK mogliby mieć te Hatred (Eternal Hatred na HE)a same CO dwa ataki. Reszta zostaje tak samo, łącznie z kosztem.
Hahaha a może tańsi o 10 pkt? DP za +1A podrożeli o 5 pkt, to nie sądzę żeby w przypadku COC było inaczej...

Przeczytaj kolego następny mój post, pod tym co go zacytowaleś-.- Tak przy okazji to DP podrożeli o punktów 4 a nie 5!



Narożny ja myślę, że Hatred/ASF nie na jedno wychodzi, bo ASF jest zdecydowanie lepsze! Nie wiem jak możesz pisać, że ASF gówno daje^^

Awatar użytkownika
mika
Wałkarz
Posty: 97
Lokalizacja: kreuzburgs elites
Kontakt:

Post autor: mika »

Chodzi o to ze kawalerii gowno daje, bo i tak musi szarzowac by byc efektywna. Jak cos ja zaszarzuje to asf z sila 3 i tak Cie nie uratuje.

Groma
Plewa
Posty: 5

Post autor: Groma »

mika pisze:Chodzi o to ze kawalerii gowno daje, bo i tak musi szarzowac by byc efektywna. Jak cos ja zaszarzuje to asf z sila 3 i tak Cie nie uratuje.
Ruch 8" szarża 16" to całkiem nieźle nie?:O (mówimy tutaj od DP). Zresztą o czym my tu mówimy? Biorąc kawe bierzesz pod uwagę, że to TY musisz zaszarżować. Jeśli Ci się nie uda to sorki, ale nie umiesz tym grać i dlatego przegrałeś:P

Żeby nie odbiegać od tematu to COK mają jeden cal mniej, ale za to mają fear'a = jest szansa, że ktoś się załamie przy szarży. Imo jest fair:>

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

mika pisze:Chodzi o to ze kawalerii gowno daje, bo i tak musi szarzowac by byc efektywna. Jak cos ja zaszarzuje to asf z sila 3 i tak Cie nie uratuje.
a obrona na 2+ nie ratuje...
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Kawaleria jest ot tego by szarzowala a nie byla szarzowana. I ASF na DP nic nie daje bo z tymi atakami z sial 3 to moga co najwyzej sobie pomachac na postrach przeciwko ceizkim jednostkom. Jak chce sie lamac twarde jednostki to trzeba szarzowac i tyle, dlatego ASF nic na DP nie daje de facto.

Najwiecej daje ten dodatkowy atak. Bo jak wpadaja w nie wilki czy jakis plew to i tak powinien nic nie zabic, a z dodatkowym atakiem na DP mozna spokojnie wyciac wszystko/duzo i zlamac. (hipotetycznie brak ASF). Z ASF roznica jest minimalna na + dla DP.

Stara wersja CoK z RH byla imo spoko i powinno sie do niej wrocic za 29/30 pkt. Czyli tyle ile kosztuja teraz DP.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Prawdę mówiąc to zeszliście trochę z tematu. Może ktoś uporządkować wszystkie "plotki" oraz powiedzieć kiedy mają wydać nowego armybooka ? Czytałem coś o czerwcu :P

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Czerwiec imo jest troceh za wczesnie. Ale sadze ze pozne wakacje/wrzesien/pazdziernik to realny termin. He- grudzien/styczen, wampirki marzec, a demony juz koniec kwietnia/poczatek maja. De zapewne moze my sie spodziewac 2-3 miechy po demonach czyli na koniec wakacji. jezeli tylko GW utrzyma tempo wydawnicze.

Szubkie pojawienie sie demonow zaraz po vampirach moze byc jednak tlumaczone tym ze wychodza one to 2 systemow, wiec naklad pracy a tym samym ludzi potrzebych do jej wykonania jest mniejszy.

Pozostaje nam trzymac kciuki za GW :wink:

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

A słyszał ktoś o nowych jednostkach ?

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

ktos tylko wspomnial, ze beda. Podobno 1 max 2. Na wiecej i tak bym nie liczyl. Chociaz wampiry dostaly az 3 jezeli sie nie myle. Ja chce tanich salve'ow.

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

ktos tylko wspomnial, ze beda. Podobno 1 max 2. Na wiecej i tak bym nie liczyl. Chociaz wampiry dostaly az 3 jezeli sie nie myle. Ja chce tanich salve'ow.

DolmiR
Falubaz
Posty: 1324
Lokalizacja: Krotoszyn, , Zielony Smok

Post autor: DolmiR »

Jakie sa najnowsze wiesci o terminei booka? nie chce mi sie przelatywac 30 stron postow :PP

Awatar użytkownika
ysgarran
Mudżahedin
Posty: 310
Lokalizacja: Tortuga

Post autor: ysgarran »

to moze przelec chociaz 4 ostatnie.... ;)

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Ten termin który tu został podany:
Narożny pisze:Czerwiec imo jest troceh za wczesnie. Ale sadze ze pozne wakacje/wrzesien/pazdziernik to realny termin.
To jest wydanie po angielsku? Jeśli tak to ile może zająć tłumaczenie, a więc kiedy można oczekiwać AB po polsku?
Obrazek

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Wydanie polskie powinno wyjść w tym samym czasie, wiec ci którzy nie są mocni w czytaniu po angielskowemu nie powinni się martwić.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

No właśnie o to mi chodziło, z angielskim u mnie krucho, ale obiecuje(można to uznać za noworoczne postanowienie) 8 edycja po angielsku :D
Obrazek

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Tylko czytaj Pitagoras dokladnie copisze. to nie saterminy oficjalne czy nawet plotki. Sa to moje 'strzaly' na podstawie tempa w ktorym GW wypuszcza kodexy/pudelka w ostatnim czasie. Ni mniej ni wiecej.

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

No dobra, poszperalem troche w necie, DA (koles odpowiedzialny ze czesc rewizjii do DE od strony graczy czyli druchii.net)
No. The playtesting is almost finished now.
Post z 4 lutego.

Wie ktos ile czasu zajmuje wydanie kodeksu od konca playtestu do premiery sklepowej?

Zapewne sporo...

Awatar użytkownika
Andy
Chuck Norris
Posty: 383
Lokalizacja: (K)rasnoludzka (G)ildia (B)ezpieczeństwa

Post autor: Andy »

Stawiam że będzie gdzieś na wakacjach .. ewentualnie tuż po ... niestety :(

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

z tego co wiem cykl wydawniczy to okolo 2-2,5 roku czyli JESLI ta ksiazka ma sie pojawic w sprzedazy w tym roku to juz dawno dawno temu zostala zakonczona.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

ysgarran pisze:to moze przelec chociaz 4 ostatnie.... ;)
mi tam by jedną wystarczyło przelecieć :D


pozdro
I believe in Honour.!

Zablokowany