DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Gorzów Wlkp. 24-25.08.13...

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Re: DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI - Gorzów Wlkp. 24-25.08.13.

Post autor: Shino »

Lidder pisze:
Shino pisze:bycie selekcjonerem ajechanie w skladzie to 2 rozne rzeczy.
Coś jak z AR i nabijaniem postów? :D
tak. Ziemko nie jest w ar. Ty w sumie tez nie.

Awatar użytkownika
Toczek
Chuck Norris
Posty: 552
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Toczek »

Dalmar pisze:
Marys pisze:Shino spokojnie, po co spina? Lubimy się, szanujemy się i niech tak zostanie. Nie zarzucaj wałów tam gdzie ich nie ma. Każdy kto choć trochę jeździ na turnieje wie, że Furek i Kudeł to Gamblersi: drużynówki gramy razem, pijemy i imprezujemy razem, na forum wypowiadamy się jako klub, na Fb na focie klubowej jest zarówno Furek jak i Kudłaty. Chcecie puchar? Zwyczajnie wygrajcie go od nas w przyszłym roku.
Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia.
Marys od pierwszego Bazyliszka (pierwszego Mastera drużynówki w WFB) chyba w 2002 które później przemianowano na DMP, Puchar mógł trafić w ręce jednego klubu tj. gdzie jest max. jeden najemnik i jest to wpisane w regulaminie LL, żeby nie było sytuacji że skład ETC robi sobie 2 drużyny na DMP i zajmują Top2. Zwycięzca DMP jest Mistrzem Polski ale gdyby są jednym klubem Pucharu nie powinni dostać. Jeśli jesteście jednym kubem to nazwijcie się tam samo jak my kiedy z Krakowem tj. Inkwizytor Warszawa i Inkwizytor Kraków i będzie to dla wszystkich przejrzyste i czytelne. Nie tracicie z tego powodu miejsc na LL, bo klub jako ośrodek (konkretni ludzie z konkretnego miejsca) robi lokale i Mastery, a jesteście z różnych miast więc każdy z was może swoje 3 lokale zrobić lub\i Mastera. Będzie to dla wszystkich transparentne i nikt nie będzie się czepiał.

PS: Lubię was i chłopaków z Ordinu więc wyrażam swoje obiektywne zdanie i nie jestem gołosłowny bo jako współorganizator Ligi WFB pamiętam takie ustalenia.

Tylko ze my nie potrzebujemy tych samych nazw by byc klubem ^.-

Jest Dobrze nam tak jak jest... A nagłe płacze bo Gamblersi zdobyli puchar są śmieszne. Gdyby go nie zdobyli to by nikt nic nie mówił...

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

przeciez to co napisal Darek nie jest wyjete z dupy, ta zasada jest od zawsze i nie ma problemow bo zawsze wygrywaly kluby z jednym lub zadnym najemnikiem
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

, jednak puchar przechodni może trafić jedynie do klubu walczącego w jednolitym składzie (z co najwyżej jednym najemnikiem), reprezentowanego na Liście Ligowej
Jest Dobrze nam tak jak jest... A nagłe płacze bo Gamblersi zdobyli puchar są śmieszne. Gdyby go nie zdobyli to by nikt nic nie mówił...
to sie zdecyduj. Bo najpierw mowicie, ze jestescie jednym klubem, potem mowicie, ze nie ale dobrze wam jest tak jak jest.

Nie dziw sie, ze ludzie maja pretensje w takim wypadku. Dla mnie nie ma znaczenia czy macie puchar czy nie. I tak bede probowal go odbic w przyszlosci. Irytujace jest to, ze na turnieju od buana slysze, ze oni sa alpha, bo u was jest za duzo najemnikow, potem od marysia slysze, ze przeciez wszyscy tam sa z klubu a teraz znowu wracamy do tego, ze co prawda nie jestescie z klubu, ale jest wam z tym dobrze i puchar powinien byc wasz...

moglibyscie sie zdecydowacna wspolna wersje.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Bo w internecie jest napisane Kgb sztab? Choćby Furek na każdym masterze pojawia się w koszulce klubowej KAŻDYM.

Myślę, że kłamiesz, lub Butan Ci naklamal. Nie było żadnych takich ustalen, jakich Ci rzekomo nagadal Darek. Zgłosiliśmy Alpha, bo Marysie mieli się zgłosić jako beta. Tak dla żartu, żeby ktoś się pomylił. W końcu składu beta nie było, następny był gamma.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

hue hue hue, dobry zarcik
Obrazek

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Toczek pisze: Tylko ze my nie potrzebujemy tych samych nazw by byc klubem ^.-

Jest Dobrze nam tak jak jest... A nagłe płacze bo Gamblersi zdobyli puchar są śmieszne. Gdyby go nie zdobyli to by nikt nic nie mówił...
Nikt nie płacze a gratulacje za wygraną już składałem kilka postów temu i super że wygraliście. Nie znam Ciebie osobiście, ale z 3-4 Twoimi kolegami grałem i imprezowałem na wielu Masterach i na ETC. Został ustalona zasada która jest wpisana do regulaminu LL i powinno się ją przestrzegać. Jeśli nie będziecie mieli jednego wspólnego logo, czym pokazujecie Światu WFB, że jesteście Teamem to Pucharu przez rok nie powinniście mieć, choć jesteście zasłużenie Mistrzem Polski. Po to zostało to wymyślone żeby najbardziej skuteczni gracze danego sezonu nie tworzyli "klubów na DMP" bo zabija to idee współzawodnictwa niestety.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

WojtuśŚ pisze:Choćby Furek na każdym masterze pojawia się w koszulce klubowej KAŻDYM.
mysle, ze ten sam furek co najmniej raz zwracal w tym sezonie uwage na to, ze jego klub to nie gamblers a slayers przy zgloszeniu.
Myślę, że kłamiesz, lub Butan Ci naklamal. Nie było żadnych takich ustalen, jakich Ci rzekomo nagadal Darek. Zgłosiliśmy Alpha, bo Marysie mieli się zgłosić jako beta. Tak dla żartu, żeby ktoś się pomylił. W końcu składu beta nie było, następny był gamma.
mysle, ze nie obchodzi mnie co myslisz.
Moze to byl zart a moze nie. Malo istotne.

reszta jak darek.

A Ordin i tak obierze puchar za rok ;)

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Bo w internecie jest napisane Kgb sztab? Choćby Furek na każdym masterze pojawia się w koszulce klubowej KAŻDYM.
Tego już się nie da słuchać ;) powiedzcie że zapomnieliście zmienić na "adeonie" przynależność klubową, bo na razie są 3 różne kluby, więc dyskutowanie o garderobie Furiona jest nie na temat i niczego nie wyjaśnia. ;>
Problem jest o tyle z dupy, że rozmawiamy o pucharze - przechodnim, który jest połamany w 7 miejscach ( mi też upadł kiedyś ze 2 razy - sorry ) sytuacja nie wpływa na wynik, prestiż, punkty do ligi itp.
Wróćmy do jakiegoś bardziej emocjonującego flejma na temat ETC albo mojej rozpy z DMP. :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

WojtuśŚ pisze:Zgłosiliśmy Alpha, bo....
Wg ustaleń miało być...
1. Barchetta
Marys
(...)

2. Alfa
Wojtus
(...)
Tylko na T3 inaczej pozgłaszaliście niż powinniście :)
\/\

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Zakończcie ten temat już. Ordin i Inkwizytor (w to drugie Robson wierzy równie mocno co w awans Śląska) za rok spróbują odebrać puchar i tyle.
@Robson - w 20 miejscach połamany to mało powiedziane - chcę go odrestaurować nieco!

Bardzo proszę o nie kontynuowanie flejmowych dyskusji. Bo ban.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Nie zgadzam się z tym że ta dyskusja to flejm. Poruszona została ważna kwestia i póki piszący wypowiadają się w cywilizowany sposób żadnych bamów być nie może.
Obrazek

paulinka17
Kretozord
Posty: 1758

Post autor: paulinka17 »

Nie czytam tych Waszych pomyj, ale mam pytanie:

Jest jeszcze cień szansy, że puchar zostaje u Nemezisow?

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

i foch [-(
Obrazek

paulinka17
Kretozord
Posty: 1758

Post autor: paulinka17 »

oczko pisze:i foch [-(
Mam Twoje klapki.

Awatar użytkownika
Toczek
Chuck Norris
Posty: 552
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Toczek »

Jak dla mnie sprawa jest do prosta bo wszyscy widza gdzie kto gra ... A kłócimy się z kilka piksei na stronie.
Jeśli naprawdę te kilka pikseli jest dla kogoś aż tak bardzo ważne to sądzę że głowa klubu postara się to uściślić.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Gamblersi absolutnie zasłużenie wygrali DMP – byli najmocniejszą ekipą co udowodnili we wszystkich meczach.

Co do przynależności klubowej – jeszcze w niedzielę rano Kudłaty zapytany o to przeze mnie powiedział że jest jednoosobowym klubem, natomiast Furion sam zwrócił mi uwagę żeby poprawić bo nie jest Gamblersem kiedy wpisałem go jako Gamblersa na listę w Szczyrku.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Dymitr pisze: Bardzo proszę o nie kontynuowanie flejmowych dyskusji. Bo ban.
wydaje mi sie, ze nie powinienes konczyc dyskusji, zktorymi jestes zwiazany w ten sposob.

Przynaleznosc klubowa to temat, ktory warto poruszyc. warto by w koncu ustalic czy mozna byc w kilku klubach na raz? Czy mozna reprezentowac inny klub mimo bycia poza nim? i kilka innych kwestii z tym zwiazanych.
Jak dla mnie sprawa jest do prosta bo wszyscy widza gdzie kto gra ... A kłócimy się z kilka piksei na stronie.
Jeśli naprawdę te kilka pikseli jest dla kogoś aż tak bardzo ważne to sądzę że głowa klubu postara się to uściślić.
o ile sie nie myle to jest sposob sprawdzenia lkubu. ale fakt dyskusja jest o skonczona ilosc molekul, wiec nie ma sensu jej prowadzic. Tylko czemu wszystkim na tym przedmoicie tak zalezy.
Jest jeszcze cień szansy, że puchar zostaje u Nemezisow?
watpie. Chyba, ze wszystkie 9 teamow nad wami nie ma przynaleznosci klubowej.

paulinka17
Kretozord
Posty: 1758

Post autor: paulinka17 »

Podoba mi sie, ze jeszcze nikt postronny nie nazwał tej dyskusji flamem ani stratą czasu.

Moglibyśmy powołać jakąś kapitułę sprawiedliwych. Ja np. bezgranicznie ufam poczuciu sprawiedliwości kuca, szaitisa i KrzyskaW.

Edit:
Chciałem dodać lohosta, ale dymitr mu chyba nie ufa. Piona lohost, wierze ze wznioslbys sie ponad te niesnaski.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Laik pisze:Gamblersi absolutnie zasłużenie wygrali DMP – byli najmocniejszą ekipą co udowodnili we wszystkich meczach.

Co do przynależności klubowej – jeszcze w niedzielę rano Kudłaty zapytany o to przeze mnie powiedział że jest jednoosobowym klubem, natomiast Furion sam zwrócił mi uwagę żeby poprawić bo nie jest Gamblersem kiedy wpisałem go jako Gamblersa na listę w Szczyrku.
Honorowe członkostwo Gamblersów mamy z Kudłatym od ponad roku. Widoczne to m.in. w mojej koszulce, a Kudłaty ma bieliznę z dwoma asami. Tak przynajmniej twierdzi Golonka.

Skąd pomysł, że członkostwo honorowe jest niewystarczające?

pozdrawiam
Furion

ODPOWIEDZ