Kraków-Zielonki, SMOK WAWELSKI, master 3x2400 1-2.02.14

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Re: Kraków-Zielonki, SMOK WAWELSKI, master 3x2400 1-2.02.14

Post autor: panterq »

1 Gamblers -1/12
2 Pakt Azerbejdżański
3 Jeźdźcy Hardkoru
4 Gamblers Last Minute
5 Jeźdźcy Hardkoru 3 Beta
6 Ordin
7 Nemezis 1
8 Legion Wałuje
9 Gambler Gamma
10 Jeźdźcy Hardkoru 3 Gamma
11 AlkoLegion
12 Szybki Szpil 1
13 Legion - Bocheńska Masakra z Bielskim hepi endem
14 Ciupaga - Niechciane Dzieci Legionu
15 SS Nadzieja
16 Nemezis 8
17 Ryk Medaliki Omega
18 Drobne Wałeczki
19 Jazgacze Klepacze
20 TMNT
21 Ósma Bila
22 Gamblers SGK
23 Legion Delta SOC
24 Gamblers Theo
25 Lemon Squig
26 Last Legion
27 Ósmobilowy QWeB
28 Ryk Medaliki Delta
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Dokładne wyniki później.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Kapitanie, mój kapitanie - Gratulacje Młody :wink:
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Ktos zabrał kurtke Podwysa (czarno pomaranczowa, druga taka sama zostaa tutaj). Poprosze o szybki kontakt 533485277
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Furion - jeszcze 2 mastery wygrasz i mozesz odlozyc figurki na połke :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

GAMBLERS!
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Loki
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: BWT - Gdynia

Post autor: Loki »

Brawo Młody.....
A MESSAGE TO THE EMPIRE:

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1305
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Brawo Pakt Azerbejdżański

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2832
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Dziękuje kolegom z teamu oraz przeciwnikom za bezstresowe gry szczególnie w drugim dniu, gratuluję zwycięzcom i życzę miłego powrotu do domu wszystkim :) szkoda tylko że na podium zabrakło jakiegoś legionu :) może następnym razem się uda
Ostatnio zmieniony 2 lut 2014, o 21:27 przez Albo_Albo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2938

Post autor: Golonka »

Panter wygrał internety swoim magicznym komentarzem :D.

Co do turnieju, to poza dwiema wtopami (Czyli wejście w Woch dwa razy) same zwycięstwa :D Po prostu trzeba omijać tę głupią armię.
Trzecie miejsce uleciało nam przez hobbystykę, a szkoda bo o dziwo miałem najlepszy wynik hobbystyki z teamu :D

Organizacja jak zwykle genialna, wszystko na miejscu hulało i śmigało. Poker najlepszy w moim życiu (głównie dzięki naukom Marysia i Kudłacza, w końcu załapałem o co chodzi w tej grze, i że kolor jest niżej od fulla), imprezy właściwie nie było jednolitej, ale co tam. Wyżerka genialna i tylko zasmrodzone poddasze potem podstarzałych battlowców oraz wręcz wypełnione przeciągłym naprzemiennym chrapaniem Shina i Kudłacza.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Wreszcie ze swojego konta :)
Mam nadzieję że bawiliście się w Zieonkach fajnie i nie żałujecie że przyjechaliście :)

Mam też nadzieję że od strony organizacyjnej wszystko jak napisał Golonka hulało i śmigało :)
Tak jak zapowiedzieliśmy w listopadzie - porawiliśmy na kolejnego mastera jakość blatów. 42 nowiuśkie zielone blaty z wydzielonym śmietnikiem - myślę że się podobały, a w połączeniu z odświeżoną na listopad bazą terenową tworzyły fajną całość. Lepiej rozłożyliśmy ułożenie blatów na salach - tym razem było więcej miejsca między stołami.

Dziękuję:

-ekipie blatującej w piątek i składającej stoły w niedzielę: Dydu, Panter, Leoh, Albo, PSz, Danrakh, Kosa, Gremlin i Garg no i cichy bohater - Dibo!
-Karpiowi za nagłośnienie
-wszystkim Legionistom który grali na masterze
-Lidderowi który kolejny raz udowadnia że jest świetnym sędzią
-Panterq za równie wysoki poziom sędziowania
-wszystkim graczom którzy do nas przybyli - zapraszam z tego miejsca ponownie!

Kolejny raz master bez ani jednego punktu karnego.

Pierwsze rzeczy znalezione:
-niebieski śpiwór
-book do Imperium PiotraB (podpisany)
-karty magii WoChu Kosma - te zalaminowane których szukał
-mała księga prawd objawionych z wypadającą kartką z końca
-LoS Szaitisa Ósmo Bilowy
-mała czarna teczka a w niej templatka zionięcia


Panowie, ważna sprawa - została już napisana powyżej. Ktoś wychodząc z turnieju zabrał kurtkę Podwysa - a zostawił swoją identyczną. Podwys ma w kurtce klucze. W kurtce która została na sali były tylko chusteczki.

Kurtka pomarańczowo-czarna. Kontakt: 533485277
Ostatnio zmieniony 2 lut 2014, o 20:42 przez Sevi, łącznie zmieniany 1 raz.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1239

Post autor: Big Boss M. »

Dzięki za kolejny świetny turniej w Krk, gratuluje organizatorom. Bawiłem się zacnie, w dużej mierze dzięki moim kolegom z drużyny. 13 miejsce to wynik w okolicy naszych oczekiwań. Wielkie dzięki również przeciwnikom za bezstresowe bitwy ( No może poza Kalafiorem który nieco się spinał przy końcu bitwy, niemniej jednak grało się przyjemnie).
Do zobaczenia za rok!

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Ej wróciłem do domu już chwilkę temu,ale jestem tak wykończony ze dzisiaj nic nie napisze. Mam nadzieje że nasze starania zaspokoiły wasze oczekiwania.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Było w pytkę! Legioniści jak zwykle robili wszystko by wszystkim dogodzić, mimo ze życzenia były czasem abstrakcyjne ;)

Jak co roku w Krakowie - świetny master i prze ekipa
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Elt
Mudżahedin
Posty: 211

Post autor: Elt »

Dzięki miło spędziłem czas, :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8786
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dzięki za bardzo fajny turniej - gratuluje organizatorom - kawał dobrej roboty =D>

Co do wyniku - skorzystam z mądrości naszych piłkarzy: "dzisiaj już nie ma słabych drużyn..." :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

A ja chciałbym podziękować Panterowi( Seviemu) za to, że znalazł czas na pisanie tych paru zdań komentarza co się dzieje tam u was. Emocje były odczuwalne.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Większość pisał Panter, ja coś skrobnąłem od czasu do czasu - podziękowania dla niego ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

W imieniu tych co zostali w domach dołączam się do podziękowań. :) (i wracam do robienia transferów klubowych ;) )

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Dobrze, że trochę flejma było przed masterem bo teraz pupy organizatorom na forum będziemy lizać za ten turniej. :mrgreen:

Więcej napiszę później.

ODPOWIEDZ