Ubodzy

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Bije mama, co? Obrazek
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

No prosze, wystarczy, ze troche sie ochlodzi, a kolejne tluki przybywaja na forum w poszukiwaniu schronienia. Permaban z miejsca i virusa na poczte...

Awatar użytkownika
Stix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Stix »

DrętWy 40% pisze:Gdyby zrobili u nas jak w Chinach, że nie zarobisz to nie zjesz i byłoby dobrze i wszystkie te nieroby wzięły by się do pracy
:shock:
Świetny pomysł. tylko żeby zarobić musisz pracować 14 godzin i dostaniesz za to na jedzenie i to w nie największych ilościach.
Napisze może jeszcze raz bo nie każdy widać o tym wie że socjalizm to nie tylko komunizm. To także m.in. Marksizm, Anarchokolewktywizm, anarchokomunizm czy socjalliberalizm. A to co było w ZSRR to leninizm i stalinizm, komunizmu to w praktyce tam nigdy nie było.

P.S. Niech ktoś spróbuje powiedzieć ubogim w Ameryce Południowej /Afryce że skoro nic nie robią to niech są biedni.
Pracują po kilkanaście godzin dziennie a korporacje które rozrosły się dzięki KAPITALIZMOWI (np. Nestle, Coca cola itp.) płacą im 10 centów za godzine pracy. To ich wina?

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Biedni są ale nie przez to że nie pracują ale ze politycy (i wszyscy co mają wpływ) gówno robią dla innych
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Stix pisze: P.S. Niech ktoś spróbuje powiedzieć ubogim w Ameryce Południowej /Afryce że skoro nic nie robią to niech są biedni.
Twierdzisz, ze np. wśród afrykańskiej biedoty praca po kilkanaście godzin dziennie jest powszechna? Odważna teza.

Awatar użytkownika
Stix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Stix »

Wśród części tak. Oczywiście że nie 100%. Już takie czepianie sie jak wiadomo o co chodzi...

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Afrykańska biedota zajmuje się głównie strzelaniem do siebie z kałaszy.
Uerph.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

karl1299 pisze:Biedni są ale nie przez to że nie pracują ale ze politycy (i wszyscy co mają wpływ) gówno robią dla innych
LOL. Tekst miesiąca.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
qlpin
Chuck Norris
Posty: 425

Post autor: qlpin »

Szczurza Jucha pisze:Afrykańska biedota zajmuje się głównie strzelaniem do siebie z kałaszy.
nieprawda, bo to jest text miesiąca...

a co do biedy i bycia ubogim, to radzę się przyzwyczajać, bo na całym świecie widać zanik tzw klasy średniej i podział społeczeństw będzie coraz mniejszy, pozostaną bogaci i biedni, jedyne co możemy zrobić to zatroszczyć się o to by być w tej 1 grupie...

ODPOWIEDZ