GOGOLOTRON IV

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

powinienem trafic, kiedys tam przeciez bylem

defik
Wałkarz
Posty: 77

Post autor: defik »

Gajowy jedziesz pośpiechem o 5:38 ? Jak tak to Cię znajdziemy w pociągu i nas poprowadzisz;p

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

chyba o 5.28 z bydzi jest ale moge sie mylic, i tak jade tokowym, chociaz sie zastanawiam czy nie jechac 20min wczesniej osobowym ktory bedzie o tej samej pore i niezaoszczezdic na pbrowarek poturniejowy <hmmm>

broda
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: broda »

A ilu was bedzie?? bo moge po was zjechac do wrzeszcza. 4 osoby moge zabrac do furki. no i o ktorej macie byc we wrzeszczu?

pozdro

defik
Wałkarz
Posty: 77

Post autor: defik »

Stacja Gdańsk Wrzeszcz -> 08:34

Z Toruniu jedzie nas trzech, jak Gajowy wsiądzie w ten sam pociąg to jest nas czwórka. Fajnie by było jakbyś nas zabrał :-) Jakiś tel. byś podał do siebie ?

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

Przepraszam organizatorow i graczy za to ze sie nie zjawilem, na prawde nie uslyszalem budzika i wstalem dopiero jak mnie obudzil Malin o 9.40

nastepnym razem nie nawale

Awatar użytkownika
raf
Oszukista
Posty: 852
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn

Post autor: raf »

A my kurcze z braderskim musilelismy spadać po 2 bitwie... a szkoda, bo z naszym psycho klimatem bylismy w czołówce...

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

5 snajperek to jest to ;)

Szkoda że w zasadzie nic nimi nie zrobiliśmy ;)

DaBoss
Chuck Norris
Posty: 604
Lokalizacja: rezydent Zadu Trolla w Trójmieście

Post autor: DaBoss »

Dzięki za bitwy, fajnie się grało. Nawet kiedy musiałem KJ-owi tłumaczyć, że jego plan nie zadziała :wink:

Szkoda tylko, że jeszcze zdażają się ludzie, którzy myślą tylko o własnej dupie i potrafią przeciągac bitwy o godzinę :lol2:

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Wyniki:
1 Broda & Gogol 62
2 Szymon Niedorezo & Młody 48
3 Michał & Mati 46
4 KJ & Filip 45
5 JJ & Pabiś 42
6 Łukasz Manikowski & Michał Kondziella 42
7 Krzysiu Kawczyński & Walduś Kozłowski 39
8 Stokroccy Brothers Fkcc 36
9 Malin & Mike 34
10 Michał Frankiewicz 31
11 Bodgan i Mały Szymon 29
12 Piotr Kieliszczyk & Kacper Schreoder 25
13 Adam Maciej Świsłowscy 25
14 Fat Joe i Kamil Jasiak 18

Dzięki wszystkim za przybycie, w szczególności chłopakom z Torunia, mam nadzieję że się podobało ;).
Szkoda że tak się przedłuzyło, jednak takie bitwy wymagają dużo czasu, sam się ledwo mieściłem w ramówce, a niektórzy kończyli na 4 turze czasem. :/
Ostatnio zmieniony 2 gru 2008, o 18:26 przez Młody, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Fat Joe widzę, że ma obniżkę formy :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

to jest norma u mistrzów... nawet Małysz miał czasem słabsze występy :wink:

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

DaBoss pisze:
Szkoda tylko, że jeszcze zdażają się ludzie, którzy myślą tylko o własnej dupie i potrafią przeciągac bitwy o godzinę :lol2:
Nie wiem kogo masz na myśli, ale mam nadzieje, że nie nas.

Faktycznie obie bitwy kończyliśmy jako jedni z ostatnich (zdaje się że nie ostatni), ale mogę zapewnić że nie wynikało to z myślenia o własnych częściach ciała. Dawno nie graliśmy (ostatni turniej zaliczyłem jakoś w czerwcu czy lipcu) no i jeszcze parówka i w ogóle.

A decyzja o skończeniu turnieju po drugiej bitwie zapadła w ostatniej turze tejże.

A w ogóle to jak na rozegranie 2/3 turnieju to całkiem niezłe miejsce. Coś czuje że skopalibyśmy Wam tyłki ;)

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

a przyjedz udowodnic to w niedziele do bydgoszczy, zabierz ze soba chlopakow z 3miasta i bedzie fajna zabawa jak zawsze

DaBoss
Chuck Norris
Posty: 604
Lokalizacja: rezydent Zadu Trolla w Trójmieście

Post autor: DaBoss »

Christos pisze:
DaBoss pisze:
Szkoda tylko, że jeszcze zdażają się ludzie, którzy myślą tylko o własnej dupie i potrafią przeciągac bitwy o godzinę :lol2:
Nie wiem kogo masz na myśli, ale mam nadzieje, że nie nas.

Faktycznie obie bitwy kończyliśmy jako jedni z ostatnich (zdaje się że nie ostatni), ale mogę zapewnić że nie wynikało to z myślenia o własnych częściach ciała. Dawno nie graliśmy (ostatni turniej zaliczyłem jakoś w czerwcu czy lipcu) no i jeszcze parówka i w ogóle.

A decyzja o skończeniu turnieju po drugiej bitwie zapadła w ostatniej turze tejże.

A w ogóle to jak na rozegranie 2/3 turnieju to całkiem niezłe miejsce. Coś czuje że skopalibyśmy Wam tyłki ;)
Nie wiem, może o was a może nie. Przedłużyć bitwę o 15-20 minut spoko rozumiem. Ale jeżeli nie pamięta się zasad, gra się przez to wolniej, czy ogólnie jest się "wolnym" to kończy się po 3 czy 5 turach, zależy ile się tam dogra w ciągu 2,5h. Uważam, że jest to fair w stosunku do reszty graczy.

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

DaBoss pisze:
Nie wiem, może o was a może nie. Przedłużyć bitwę o 15-20 minut spoko rozumiem. Ale jeżeli nie pamięta się zasad, gra się przez to wolniej, czy ogólnie jest się "wolnym" to kończy się po 3 czy 5 turach, zależy ile się tam dogra w ciągu 2,5h. Uważam, że jest to fair w stosunku do reszty graczy.
Nie kontrolowałem czasu. Prawda. Dopiero gdy ktoś tam zaczął krzyczeć, że kończymy problem ten zaczął mnie interesować.

Kończąc pierwszą bitwę nie byliśmy ostatni. Ktoś tam na ostatnich stołach jeszcze grał. Jak było przy drugiej nie wiem, nie rozglądałem się tylko pakowałem. Chyba nawet nie rozegraliśmy 6 tury.

A tak btw od kontroli czasu gry są sędziowie. Jak ktoś przegina w ich kompetencji jest pogonić, wlepić karniaki czy co tam jeszcze. Ja nie siedzę z zegarkiem w ręku. Gram. Jak słyszę że trzeba kończyć - kończę.

ODPOWIEDZ