Gorąca parówka w Enklawie 24.04.2010 Wrocław

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Re: Gorąca parówka w Enklawie 24.04.2010 Wrocław

Post autor: Khuman »

Morrok pisze:dobra, zglosilem na Kumana :>
dziękuję :D

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5099
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

chce się ktoś zsparować z krśkami? bo ten Cwe* janiszek się ropzmyślił z wymianą wochu #-o

Już wiem czemu wszyscy tak go nie lubicie :twisted: :roll: :roll:

Janiszkowi w Enklawie pokazujemy wyrażnie [-X [-X [-X [-X [-X =; =; =; =; =; =;

8)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

wrocławska młodzież zrobiła się ostatnio strasznie gadatliwa i momentami chamska- i wobec siebie i wobec innych osób.
ostatni raz apeluję o trochę kultury, droga młodzieży.
bo następnym razem trzeba będzie zrobić małą pacyfikację....

i zacznijcie wreszcie grać jakimiś armiami na stałe bo co chwilę wpadacie na rewelacyjne pomysły: a to skavy a to WOCH a to DOW. aż niedobrze się robi od tego braku zdecydowania. jak już czymś gracie to grajcie. a nie co turniej to w dziale rozpisek co 5 minut inny projekt z innej armii....

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5099
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

grazbird ja cię bardzo przepraszm ale gram krasnoludami na stałe i uważam żę to najlepsza armia pod słońcem!!!!

a przy okazji chodzi o 2 armie :P

nie chce się tu pyszczyć jak niejaki janiszek ale jak nie jasteś w temacie to się nie odzywaj :P

:D

osobiście nie mam nic do ciebie ale ten twój tekst mnie rozłożył więc komentuje...

a pacyfikacja to nie najlepszy pomysł bo odrodzimy się w większej liczbie (jak chrześcijanie w Rzymie). :P

a musiałem się wygadać bo mi po tym ulżyło :D

dzięx za wysłuchanie :D
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

Jarek, proponowałbym zrobic wywiad środowksowy an temat kto CIEBIE lubi. Wątpię abyś uzyskał pozytywne dla siebie wyniki.
Jesteś bardzo młody a jak na swój wiek bardzo nie kulturalny i pyskaty. Wyzywanie mnie na forum nic ci nie da.
To, ze nie chce sie z tobą wymianiac oznacza tylko tyle, ze nie warto.
Zakazywac przychodzenia do enklawy to ty sobie możesz... :roll:
Ogarnij sie człowieku. Zachowujesz się grubiańsko.
Grazbird jest od ciebie dużó starszy i należy się mu szacunek z twojej strony. Zachowuj się.

Zacytuję tu kolegę Dmitrija :UMRZYJ!

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5099
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

brawo brawo janiszek!!! :roll:

nie ważne...

napisałem przecież
Jarekk pisze:osobiście nie mam nic do ciebie ale ten twój tekst mnie rozłożył więc komentuje...
&&&&&&&&&&&&&
Jarekk pisze:a musiałem się wygadać bo mi po tym ulżyło
a więc twoje oskarżenia są bezpodstawnie.

dobrze wiem że grazbird jest odemnie starszy.
Janiszku jnie jestem dzieckiem z zespołem dauna żebyś mnie uczył jak mam się zachowywać.
Mam od tego rodziców nie uważasz???

Grazbirda szanuje i jest dla mnie przykładem gry krasnoludami (to co ty na stol echłopie robisz po prostu miodzio)
Janiszek pisze:Ogarnij sie człowieku. Zachowujesz się grubiańsko.
nie moge się powstrzymać od :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:


czy to nie ciebie na każdym turnieju upominają???


a byłbym zapomniał
jeszcze to
Janiszek pisze:Jarek, proponowałbym zrobic wywiad środowksowy an temat kto CIEBIE lubi.
zrób to samo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



ale koniec offtopu z mojej strony...
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

JarekK pisze:grazbird ja cię bardzo przepraszm ale gram krasnoludami na stałe i uważam żę to najlepsza armia pod słońcem!!!!

a przy okazji chodzi o 2 armie :P

nie chce się tu pyszczyć jak niejaki janiszek ale jak nie jasteś w temacie to się nie odzywaj :P

:D

osobiście nie mam nic do ciebie ale ten twój tekst mnie rozłożył więc komentuje...

a pacyfikacja to nie najlepszy pomysł bo odrodzimy się w większej liczbie (jak chrześcijanie w Rzymie). :P

a musiałem się wygadać bo mi po tym ulżyło :D

dzięx za wysłuchanie :D
[-X
Janiszek pisze:Jarek, proponowałbym zrobic wywiad środowksowy an temat kto CIEBIE lubi. Wątpię abyś uzyskał pozytywne dla siebie wyniki.
Jesteś bardzo młody a jak na swój wiek bardzo nie kulturalny i pyskaty. Wyzywanie mnie na forum nic ci nie da.
To, ze nie chce sie z tobą wymianiac oznacza tylko tyle, ze nie warto.
Zakazywac przychodzenia do enklawy to ty sobie możesz... :roll:
Ogarnij sie człowieku. Zachowujesz się grubiańsko.
Grazbird jest od ciebie dużó starszy i należy się mu szacunek z twojej strony. Zachowuj się.

Zacytuję tu kolegę Dmitrija :UMRZYJ!
#-o i po co ta prowokacja na końcu ? [-X

ludzie od tego są privy [-o<

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5099
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

to w takim razie bardzo przepraszam... :oops: :oops: :oops:
no troche przegiołem jak cię janiszek obraziłem :evil: to przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5099
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

mam takie pytanko jakl przyjde z krasiami na 3000 to moge sproksować połowe maszyn (za dużo ich kurde)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

- Dopuszczenie MAX. 25% proxów w armii
Wystarczy policzyc.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

możesz mieć 750pts. w kartonikach :mrgreen:

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5099
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

no tak ale mam to liczyć na 1500 czy na 3000 i czy jak wyjdzie za nie da się zrobić wyjątku???
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

robisz jakby 2rozpiski po 1500 funowe oczywiście i na to masz 750pts. proxów... #-o

tomasso
Mudżahedin
Posty: 249

Post autor: tomasso »

Czytam sobię walkę Janiszka i Jarka ciągnącą się od kilku tematów, i co jak co, ale po tym co tu czytam zdecydowanie jestem za tą pierwszą personą...
Do tematu: może pojawię się krasiami, jednak potrzeba mi partnera do gry.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

@Tomasso Przyzwyczaiłem sie do takich ludzi. Pozwyzywa powyzywa i zaraz przeprosi. I tak w kółko. Ale fakt, zaśmiecanie forum jest nie potrzebne.
Myślę, ze znajdzie się dla Ciebie para, w sumie dużo ludzi jeszcze takowej nie ma.

@Marcins nie mów Jarkowi o kartonikach bo jeszcze to wykorzysta :lol2:

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

JarekK pisze:mam takie pytanko jakl przyjde z krasiami na 3000 to moge sproksować połowe maszyn (za dużo ich kurde)

pamiętaj że masz przysłać rospe do sprawdzenia czy klimat się zgadza... porządek musi być :mrgreen:
tomasso pisze:Czytam sobię walkę Janiszka i Jarka ciągnącą się od kilku tematów, i co jak co, ale po tym co tu czytam zdecydowanie jestem za tą pierwszą personą...
Do tematu: może pojawię się krasiami, jednak potrzeba mi partnera do gry.
1. oceniasz zbyt pochopnie ( na dwoje babka wróżyła.. kumasz (?) )
Janiszek pisze:@Marcins nie mów Jarkowi o kartonikach bo jeszcze to wykorzysta :lol2:
2. miło słyszeć
Grazbird pisze:wrocławska młodzież zrobiła się ostatnio strasznie gadatliwa i momentami chamska- i wobec siebie i wobec innych osób.
ostatni raz apeluję o trochę kultury, droga młodzieży.
bo następnym razem trzeba będzie zrobić małą pacyfikację....
zrozumiem jak nie przyjedziesz na turniej... który próbuje ogarnąć... bo oczywiście jak zadzwoniłem do Piwka ( właściciela enklawy ) okazało się że Pan Golonka nic nie wspominał... pomijając cały proceder ( okazuje się że organizuje turniej :lol2: ) i wracając do miłych czasów gry obok siebie 8) gdzie odnieśliśmy tak wspaniałe zwycięstwa :)

pozdrawiam :D

ps.: potem narzekacie że na turnieje we Wrocławiu przyjeżdża stała 15 czyli ludzie z Wrocka ( powinny być tu cenzuralne słowa :roll: )...... :cry:

tomasso
Mudżahedin
Posty: 249

Post autor: tomasso »

tomasso pisze:Czytam sobię walkę Janiszka i Jarka ciągnącą się od kilku tematów, i co jak co, ale po tym co tu czytam zdecydowanie jestem za tą pierwszą personą...
Do tematu: może pojawię się krasiami, jednak potrzeba mi partnera do gry.
1. oceniasz zbyt pochopnie ( na dwoje babka wróżyła.. kumasz (?) )
Nikogo nie oceniam, stwierdzam tylko że Jarekk jako spammer (i nie tylko) jest mi znacznie bardziej straszny niż, w porównaniu do niego, spokojny tu Janiszek.
Ale nie wiem jak jest na turniejach. Może jeszcze gorzej?
Nie chcę sobie robić wrogów - wyrażam tylko moją opinię ;)
Ostatnio zmieniony 2 kwie 2010, o 10:39 przez tomasso, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

czy przyjadę to już zależy od tego, czy po prostu będę miał czas.
kilku krzyczących młokosów mnie od tego nie odwiedzie :D

a do Was, kochana młodzieży, przyszłości naszego narodu:
Opanujcie się trochę. Naprawdę, nie musicie pomiędzy sobą udowadniać kto jest lepszy, kto gorszy, wyzywać się i tak dalej. Mnie osobiście bardzo w...wia jak słyszę na turnieju teksty w stylu: Jarekk to plewa, Janiszek jest taki i owaki...
Panowie,przez to , że tak się zachowujecie, nie będziecie ani o odrobinę bardziej dorośli ani szanowani w środowisku.
Nas, ludzi ciutkę od Was starszych, zaczyna powoli drażnić całe to Wasze zachowanie. Te kłótnie, krzyki na turniejach itp...

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

kuman pisze:
ps.: potem narzekacie że na turnieje we Wrocławiu przyjeżdża stała 15 czyli ludzie z Wrocka ( powinny być tu cenzuralne słowa :roll: )...... :cry:
Wiesz co, ja naprawde nauczyłem sie czytac te forum i nie odpowiadac na nie które posty. Ale ten to mnie zwalił z nóg.
Przepraszam bardzo, ale kto na ostatnim lokalu darł ryja w niebogłosy na Dymitra(+ jakieś inne słowa)??!! Chyba nawet na youtube nie ma takiego filmiku,żebym mógł pokazac zarys tego wyczynu. I co jak co, ale innych to po zachowaniu nie oceniaj, jak sam zachowujesz sie jak homoerektus. Naprawdę wypisujecie jaki ja to jestem zły bo wiecznie się kłócę z wami o zasady(szkoda, ze to najczęsciej ja mam rację xD), a sami zachowujecie się co po nie którzy jak wyżej wspomniany nasz przodek(dla mniej ogarniętych homoerektus). Ja przynajmniej nie używam wulgaryzmów.

Grazbird: A ty również przesadzasz. Wkurwia mnie to gadanie na Nas młodych. A jak Morrok się wydzierał na Szawicę podczas gry to co? Ja grałem koło Ciebie to chyba widziałeś, że ani razu nie zakrzyczałem BA! byłem miły i nawet podpowiadałem przeciwnikom. To samo inni. Golona przepraszam Cie Grazbird bardzo, młody jest również a ani razu o nim nie wspomniałeś, a on to już przekroczył chyba wszystkie granice.
Nazwanie przez moją osobę Jarka plewą, nie jest obrażaniem kogoś. I jarek o tym wie. Wątpie aby czuł się tym urażony.
(on gorsze rzeczy wypisuje na mój temat)
Mówisz tu o tym, ze nie lubisz nazywania kogoś plewą i mnie zkarciłeś za to. Ale Morroczka który nazywał mnie tak i nawet zapisał to co? Cicho? Cicho, bo to starszy i na dodatek kolega. :roll: :roll: :roll:

Ogólne przesłanie wyprowadziłbym z tego wszystkiego dla wszystkich. Spokój!
Ja mam dosc dyskutowania z wami wszystkimi. Większosc z was ma coś do mnie bo albo przegrało albo notorycznie przegrywa albo znam lepiej zasady. Może w nie których przypadakach jest inaczej, że kiedyś tam kogoś wyzwałem, albo co innego.Wcześniej tego nie mówiłem, zeby nei było, ze sie chwale czy coś. Ale taka jest prawda. Bo nie przypominam sobie żebym kogoś wyzywał i obrażał. I prosze od razu forumowych troli o nie jęczenie, ze Janiszek nazwał mnie plewą. Jeżeli takie określenie kogos obraża to proponuje poradnie, tą psychologiczną, bo to juz problem. Dzisiejszy świat jest okrutny, taki lajf. Jak to moja pani od fizyki mówi. LIFE is BRUTAL! 0to bardziej dla żartu prosze tego wielce nie rozstrzygac czy to obraza kogos <lol>
Nie wiem, może ja nie wyczuwam tego funu nazwyając kogoś z uśmiechem na twarzy plewką. Jeżdżąc konno nazywam kolegów i koleżanki noobkami bo czegoś nie robią, co robic juz powinni. I oni się nie obrażają. A jak im coś tłumaczę, to również, pomimo ze jestem młodszy. Tylko na turniejach wfb jest z tym problem.


Przepraszam (magiczne słowo skierowane do osób którym zawiniłem).
Ale wszelkie inne posty skierowane do mojej osoby będę ignorował i nawet ich nie przeczytam. Masz cos do mnie? Wal na PM. A nie, piszecie tutaj na forum i tylko czekacie, aż równa wam osoba, podpisze sie pod tym.

Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

kłócicie się jak dzieci w przedszkolu
on mi powiedział to...ten mi zrobił tamto...ja jestem starszy...
ręce opadają ](*,)

ODPOWIEDZ