Empire VII ed.

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Wosho pisze:Wiesz ja od dawna planowałem taka armię na zasadach z WD
ja ja nawet zebralem... tylko nie skonczylem konwertowac i nie pomalowalem, ale w pudeleczkach od dawna lezy :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Wosho pisze:A btw możecie mi powiedziec jak wygląda ramka od white wolfów?
Ile jest łapek z młotami a ile głów brodatych?
Myśle co by ich uzyc do konwersji swordsmenow :)
Masz na stronie GW :P Nazywa się toto "Mordheim Middenheimer accessory sprue" czy, dawniej, "bearded head sprue". Mam toto - chyba ze 4 główki, dwa futrzane płaszcza, kilka rączek z młotami. Bierz w ciemno, na pewno Ci się przyda :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Tylko jesli chcesz to nazywać armią jedynego godnego wyznawania boga-Ulryka, to czołgu nie dawaj ;). Najlepiej nie dawaj żadnej broni palnej, ale to już jest wersja dla hardcorowców. Ja chyba będę musiał zrobić dwa warianty swojego Kultu - na turnieje, gdzie dopuszczą CoU i na te, na których będzie zbanowany...

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

bron palna bedzie - wszak to middenheim, a nie dzikie stepy... ale oczywiscie z umiarem: jedna armata, jeden oddzial handgunnerow, pistoliers (highway mani :wink: ) i outriders (posilki z Kislevu). z reszta moja piechota bedzie bazowala na kossarach.
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Loki
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: BWT - Gdynia

Post autor: Loki »

Co do nowego imperium to zgadzam się ze wszytkimi co mówili że mechaniczny koń to już przesada :wink: ale strasznie mnie rozsmieszył pomysł z gołębiami dla Inzyniera :D

co do ST mi się podoba pomysł Rzymka z wystawianiem 2 na 2k ale nowa maszynka Hellstorm jest też wesoła i dotego nawed fajny model!!


1 post na forum :D

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Odnośnie walki ze szczurami.
Z tego co mozna wywnioskowac to steam tankowi nie robi obecnie dzwonienie.
1.Nie ma T7
2. Nie ma juz hull pointów tylko woundy

A takie dwa efekty wystepowały przy dzwonieniu.
Co nie zmienia faktu ze moje szczury przejezdzają imperium bez wiekszego problemu ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

Kto moze jeździć w Imperium na smoku ?? jeślil wogole może ??

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

karol franciszek.. i tylko on... wiec nie zobaczysz za wiele smokow w tym imperium (chyba, ze na tropiku :wink: )

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Shino pisze:karol franciszek.. i tylko on... wiec nie zobaczysz za wiele smokow w tym imperium (chyba, ze na tropiku :wink: )
i na EEGT :twisted:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Loki
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: BWT - Gdynia

Post autor: Loki »

bardzo mi się nie podoba pomysł z Smokiem w Imperium!! bez sesu :/ dobrze ze tylko Franciszek może latać na smoku :P

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

SMOK DLA KAŻDEGO!!

HE mają smoka,gryfa,rydwany,konie i orły.
WE mają Smoka,drzewka,orły,jelonki,konie
Chaos ma smoka,demoniczne poczwary i inne paskudztwa
O&G maja wywerne,dziki, duże pająki,duże paszczaki(sorki ale ta nazwa mi się podoba),wilki

Imperium ma pegazy,gryfa i konie- smok by się przydał.

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

bez przesady, nie można mieć wszystkiego :D

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

No własnie nie mają wszystkiego.Brakuje smoka i warwagona.

Loki
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: BWT - Gdynia

Post autor: Loki »

hmmm..... tak jak byśmy popatrzyli na WFB nod kątem RPG (oczywiście Warhammera) to tam przy smokach jest napisane że SMOKI to tak pradawna rasa ze pamiętaja narodziny Elfów. A teraz smoków jest tylko paredzieśąt nascie... bo reszta albo zapadła w "Magiczny Sen" albo porostu zgineła gdy rycerze Bratonni i Imperjum wpadli na pomysł ze można z nim powalczyć.... dla tego reszta smoków nie ufa ludzią!! i własnie dla tego Tylko Elfy i Chaos mają smoki...... no i oczywiście FRANCISZEK :P bo czemu nie :P

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Karol ma, bo Karol sobie go trzyma w ZOO. I moze go dosiadać jako jedyna osoba. ponoć.

Awatar użytkownika
Waldek-Mat
Pseudoklimaciarz
Posty: 21
Lokalizacja: Lubin

Post autor: Waldek-Mat »

Karol Franciszek może go jako jedyny dosiadać gdyż jak to napisano w nowym AB Imperium jest jedyną osobą posiadającą wystarczająco silną wolą by zdominować smoka.

Loki
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: BWT - Gdynia

Post autor: Loki »

tak tak :D masz racje mistrzu, powiedz mi jedno jest też tam dopisek że jest on chodowany od JAJKA w tym Zoo..... jak został wychodowany może sam SIGMAR grzał go tyłkiem :wink:

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Nie ważne jak.
Ważne jest to że Imperium ma własnego smoka i nazywa się Dziubdziuś,nosi różową kokardkę a w paszczy trzyma ogromny wieniec laurowy:P:P:P


Sorki poniosło mnie.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2658
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

wg mnie smok w imperium to śmiechu warte... ale dopóki nie będzie speciali w turniejach limited to jakoś to przełknę... inna sprawa: jak oni go wychodowali? konwent magów ognia podgrzewał bez przerwy jajko? inna sprawa jak człowiek jako pomniejsza rasa może zdominować smoka? ehh... dobra, marudzę... reszta nowego imperium w sumie mi nie przeszkadza... gołębie beczne, wyrzutnia rakiet ciekawa(pytanie jak będzie wyglądać w grze), ST zmieniony-pytanie czy na lepsze... outridersi wydają mi się nieprzydatni... ale to się zobaczy...

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

nosi różową kokardkę
To akurat pomyliłeś ze smoczycą Zatora :D

sorki za oftop.

ODPOWIEDZ