Dzikki'ego bolesne próby

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Muthare
Mudżahedin
Posty: 294

Re: Dzikki'ego bolesne próby

Post autor: Muthare »

nadlewki, nadlewki, nadlwki- poza tym zazdroszczę flamecanona wersja mini

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Ja zazdroszczę podstawki do flamecannona :mrgreen: - gdzie można nabyć takie podstawki?

Awatar użytkownika
Konrad
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Żary

Post autor: Konrad »

Świetne malowanie, tylko brak tych oczu :D

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Coraz lepiej =D> brak tylko oczu. Ahh co to za cudo na podstawce końskiej ?:]
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Fuxiorr pisze:Coraz lepiej =D> brak tylko oczu. Ahh co to za cudo na podstawce końskiej ?:]

To flamecanon stary :P

Co do malowania to udane, zdjęcia natomiast jak zwykle z pupy :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

smiejagreg pisze:Ja zazdroszczę podstawki do flamecannona :mrgreen: - gdzie można nabyć takie podstawki?
Ej no... się starałem - kamyki z IKEI i pasta Vallejo. A chciałem by byli razem (i łatwi do przenoszenia) to jedyne wyjście - podstawka kawaleryjska.

Oczy będę robił jak się trochę nauczę - jak na razie eksperymentuje na slayer'ach. Mam ich od groma więc może coś wyjdzie. Przy okazji oku zrobię też brwi - głupia sprawa, bo zapomniałem o nich.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
LoudLord
Oszukista
Posty: 783

Post autor: LoudLord »

Nie jest źle- w końcu pod ziemią robią, to i oczy im się zapadly , czasem wręcz zanikły [patrz "Łysek z pokładu Idy"], a brwi metan podczas wybuchu wypalił... Natomiast razi mnie masa nieusunietych linii podziału form, zwłaszcza w miejscach, w których jest jakiś metaliczny kolor z washem chyba... warto by też nawiercić tę trombitę muzykowi, chłop dmie co sił, stara się, a z tego , co widzę, jakiś hokeista złośliwiec [jestem pewien, ze z Colorado Avalanche, bo to chamy] krążkiem wylot zaślepił.
Niemniej - fajnie wyglądają.
"Musimy podjąć męską decyzję- albo jesteśmy zadowoleni, albo nie."
- M.Malicki

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

dzikki pisze:
smiejagreg pisze:Ja zazdroszczę podstawki do flamecannona :mrgreen: - gdzie można nabyć takie podstawki?
Ej no... się starałem - kamyki z IKEI i pasta Vallejo. A chciałem by byli razem (i łatwi do przenoszenia) to jedyne wyjście - podstawka kawaleryjska.

Oczy będę robił jak się trochę nauczę - jak na razie eksperymentuje na slayer'ach. Mam ich od groma więc może coś wyjdzie. Przy okazji oku zrobię też brwi - głupia sprawa, bo zapomniałem o nich.
Kurczę, nie mam dobrego oka do podstawek - fakt też, że nie przyjrzałem się dobrze. Byłem przekonany, że to nie kawaleryjska podstawka, tylko podstawka 20x40 - stąd moje pytanie, skąd jest ta podstawka... O ile mi wiadomo, to podstawki 20x40 były np. w limitce WD niesionego przez Gotreka i Bugmana i dosyć ciężko je dostać...

Gdzieś tam piszesz, że malujesz krasie z Gamezona - a jakoś nic w galerii nie widać :( ...

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

LoudLord pisze:... warto by też nawiercić tę trombitę muzykowi, chłop dmie co sił, stara się, a z tego , co widzę, jakiś hokeista złośliwiec [jestem pewien, ze z Colorado Avalanche, bo to chamy] krążkiem wylot zaślepił.
Dobre, chociaż stawiam na Karak Varn Penguins.

GameZone pojawi się albo dziś, albo jak skończę.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Są jeszcze nie skończeni, brakuje rozjaśnień, poprawek itp itd oraz 6 dodatkowych panów z dwuręcznymi młotami. Jednak ci bardziej przypadli mi do gustu niż młociarze. Zdjęcie jak zwykle kiepskie, ale cóż.
Obrazek
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Na razie gut, działaj dalej, ciekaw jestem ostatecznej wersji...

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Wyglądają bardzo ciekawie, teżczekam na ostateczną wersję oraz tak się zastanawiam...hmmm na zdjęciach na części owłosienia widać takie niebieskie plamki ?

Awatar użytkownika
Konrad
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Żary

Post autor: Konrad »

Bardzo mi sie podobają, ale tak jak napisałeś potrzebują jeszcze wykończenia :D

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Vraith pisze:Wyglądają bardzo ciekawie, też czekam na ostateczną wersję oraz tak się zastanawiam...hmmm na zdjęciach na części owłosienia widać takie niebieskie plamki ?
Niebieskie plamki to wynik oświetlenia na jaśniejszej warstwie farby. Robię kilka różnych, by uzyskać różne odcienie.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Kolejne tragiczne zdjęcia moich kraśkow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I moja wersja berserkerów od AOW na kraśki z Norski
(co prawda jeszcze się robią, ale wrzucam to co wyszło)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 sty 2013, o 09:43 przez dzikki, łącznie zmieniany 1 raz.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Nawet fajnie się prezentują, tylko te owłosienie takie jakieś monotonne, zrób rudzielca jakiegoś.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Fajnie wyszły krasie z norski :wink:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Zrób coś z tymi podstawkami. Miejscami wyzierają łyse placki gołych podstawek, nie polepsza to odbioru całości... trochę piasku na wikolu to niewiele, a potrafi zdziałać cuda :wink: ...

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Podstawki jeszcze nie skończone są. Podobnie jak figsy z norski - czekam na odpowiedź odnośnie hełmów.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Kolejne mierne fotki dodatkowych figsów zrobionych

Dwóch inżynierów (podstawki nie pomalowane, bo nie wiem jakie zrobię do strzelców)
Obrazek
Obrazek
Cały klocek dziadków - chwilowo zmiksowane dwie edycje do czasu, aż dostanę w swoje chciwe łapy fcg do beczkowatych
Obrazek
Obrazek
Nowi ironi w liczbie 14+ rune priest ,ale w kolejce czekają już ich starsi bracia
Obrazek
Obecnie zaś maluje różne figsy kraśków z Maraudera i nie tylko do zrobienia pospolitego ruszenia - zdecydowałem się jedynie na utrzymanie jednej kolorystyki
Obrazek
Obrazek
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

ODPOWIEDZ