Śmieszny Wymysł ® 1200 Vanaheim Kraków, 13.04

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Re: Śmieszny Wymysł ® 1200 Vanaheim Kraków, 13.04

Post autor: Sevi »

Mamy w takim układzie dwa wolne miejsca :)
Wisła Kraków.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

kurka dużo tego Wochu...
xYz

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

kurka dużo tego Wochu...
A to bardzo denerwujące bo jak zaczynałem zbierać WoCh ze 3 lata temu to kierowałem się również tym że to niszowa armia. A teraz wysyp nagle!
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Wyjdą HE będzie wysyp HE i tak co nowa armia.

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Było od tego 2007 roku grać bretką :D
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Skoro są miejsca i kończy się przed meczem Wisła - Legia, to i ja się postaram wpaść.

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Albo się jeszcze zastanowie - na te punkty nie mieszczą mi sie nawet herosi :(

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Maciek P. pisze:Skoro są miejsca i kończy się przed meczem Wisła - Legia, to i ja się postaram wpaść.
Oszczędzaj gardło na turnieju, aby móc odpowiednio głośno spiewać na meczu, bo inaczej egzekucja :DD
http://sport.interia.pl/klub-wisla-krak ... nId,953186

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

c4h10 pisze:Oszczędzaj gardło na turnieju, aby móc odpowiednio głośno spiewać na meczu, bo inaczej egzekucja :DD
http://sport.interia.pl/klub-wisla-krak ... nId,953186
To trochę wyolbrzymione. 3/4 stadionu jest dla takich pinkinków jak ja: siedzisz, wsuwasz kiełbaskę, pijesz piwko i nikt cie nie zaczepia. 1/4 jest dla fanatyków, i mimo, iż akcję potępiam, trochę ich rozumiem. Ten sektor jest nastawiony na śpiewy, skoorydnowane zabawy choreograficzne (oprawy) itp. Jak się tam przypląta ktoś nie kumaty i psujący zabawę innym to rozumiem frustracje.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Maciek P. pisze:
c4h10 pisze:Oszczędzaj gardło na turnieju, aby móc odpowiednio głośno spiewać na meczu, bo inaczej egzekucja :DD
http://sport.interia.pl/klub-wisla-krak ... nId,953186
To trochę wyolbrzymione. 3/4 stadionu jest dla takich pinkinków jak ja: siedzisz, wsuwasz kiełbaskę, pijesz piwko i nikt cie nie zaczepia. 1/4 jest dla fanatyków, i mimo, iż akcję potępiam, trochę ich rozumiem. Ten sektor jest nastawiony na śpiewy, skoorydnowane zabawy choreograficzne (oprawy) itp. Jak się tam przypląta ktoś nie kumaty i psujący zabawę innym to rozumiem frustracje.
Jestem casualem, ide na mecz. Kupuje bilet, trafiam do sektoru i dostaje wpeir... za to ze psujesz zabawe. Super.

Na meczu Wisły byłem raz (2002 rok przeciwko GKS Katowice) nabylem bilety poszedlem na trybuny. Ledwo mecz się zaczął przypałetały się jakieś typy usłyszałem "wypeirdalaj to nasze stałe miejsce" i tak zakonczyla się moja krótka historia kibicowania Wiśle :D 11 lat pozniej nadal jest to samo, a nawet gorzej.
Na szczęście jest stadion po drugiej stronie błoni.

Żeby nie było offtopu od sobotniego meczu przypomnę Wisła - Legia 1993 rok (http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... c_mNXHbUC4)

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

c4h10 pisze: Na meczu Wisły byłem raz (2002 rok przeciwko GKS Katowice) nabylem bilety poszedlem na trybuny. Ledwo mecz się zaczął przypałetały się jakieś typy usłyszałem "wypeirdalaj to nasze stałe miejsce" i tak zakonczyla się moja krótka historia kibicowania Wiśle :D 11 lat pozniej nadal jest to samo, a nawet gorzej.
Na szczęście jest stadion po drugiej stronie błoni.
Eee...kibicuje ponad 20 lat i zapewniam cie - to co jest teraz, w porównaniu z tym co było to niebo a ziemia. Jak jedziesz popływać na żaglówkę, akurat trafisz na sztorm i fatalne warunki, to znaczy że żeglowanie jest do dupy?
Na komentarze nt. drugiej strony Błoń nie ma co odpowiadać - tam zgnite jest wszystko od góry do dołu, poza Filipiakiem.
http://www.weszlo.com/news/11046-A_co_w ... eprezesowi

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Maciek P. pisze: Eee...kibicuje ponad 20 lat i zapewniam cie - to co jest teraz, w porównaniu z tym co było to niebo a ziemia. Jak jedziesz popływać na żaglówkę, akurat trafisz na sztorm i fatalne warunki, to znaczy że żeglowanie jest do dupy?
Na komentarze nt. drugiej strony Błoń nie ma co odpowiadać - tam zgnite jest wszystko od góry do dołu, poza Filipiakiem.
http://www.weszlo.com/news/11046-A_co_w ... eprezesowi
Ogolnie od ładnych paru lat nie byłem na meczu piłki z racji na poziom jaki reprezentują kibice.

Dlatego bardzo cieszę się, że JSW wycofała się z finansowania PN, a tą kasę ładuje w hokej i siatkówkę.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Ja z kolei nie chodzę na mecze, gdyż poziom sportowy jest tak żenująco niski, że zakrawa na komedię, a tę wole obejrzeć w domu/kinie nie na stadionie.

Ponadto wystarczy mi, że mieszkam na osiedlu Wisły, gdzie stado baranów wieczorami lubi sobie pośpiewać.
xYz

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Gremlin pisze:Ja z kolei nie chodzę na mecze, gdyż poziom sportowy jest tak żenująco niski, że zakrawa na komedię, a tę wole obejrzeć w domu/kinie nie na stadionie.

Ponadto wystarczy mi, że mieszkam na osiedlu Wisły, gdzie stado baranów wieczorami lubi sobie pośpiewać.

nie jest sztuką powiedzieć że się jest kibicem Barcelony kiedy ta zawsze wygrywa. Ja kocham Wisłę z czasów Kasperczaka- nigdy żaden zespół nie dał mi tyle radości co tamta Wisła !
Butan - jak się boisz wpierdolu na Wiśle wystarczy że powiesz że znasz Seviego :)...
Trzeba być wiernymi ...klubowi ! :roll:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

PiotrB pisze:Butan - jak się boisz wpierdolu na Wiśle wystarczy że powiesz że znasz Seviego :)...
Trzeba być wiernymi ...klubowi ! :roll:
Pierwszy rok studiów, pierwszy miesiąc, pierwszy "mecz ekstraklasy", pierwsze wrażenie :D
A w tym roku moje drużyny zdobyły mistrza i wicemistrza w hokeja, aczkolwiek wolałbym jakby było na odwrót :)

Od Seviego wolę Rymara jako bodyguarda :D

P.S.
Korzystajcie puki możecie chodzić na mecze na Reymonta. Stadion Hutnika czeka :D

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

PiotrB pisze:
Gremlin pisze:Ja z kolei nie chodzę na mecze, gdyż poziom sportowy jest tak żenująco niski, że zakrawa na komedię, a tę wole obejrzeć w domu/kinie nie na stadionie.

Ponadto wystarczy mi, że mieszkam na osiedlu Wisły, gdzie stado baranów wieczorami lubi sobie pośpiewać.

nie jest sztuką powiedzieć że się jest kibicem Barcelony kiedy ta zawsze wygrywa. Ja kocham Wisłę z czasów Kasperczaka- nigdy żaden zespół nie dał mi tyle radości co tamta Wisła !
Butan - jak się boisz wpierdolu na Wiśle wystarczy że powiesz że znasz Seviego :)...
Trzeba być wiernymi ...klubowi ! :roll:
Nikt tutaj nei mówi o kochaniu Barcelony, Realów, Borusssiów i czy innego zachodniego tałatajstwa. Ale oglądanie 22 patałachów którzy nie potrafią składnie klepnąć piłki przyjemne jest tylko dla masochistów... ot całe moje wrażenia z Ekstraklasy. Kibicowałem swego czasu Amice Wronki, ale teraz naprawdę wolę pooglądać mecz szachowy aniżeli wygibasy bandy grubo przepłaconych skorumpowanych snotlingów na podwójnym gazie - więcej przy tym emocji.
xYz

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Tak się składa że byłem na C5 na tym meczu, więc jak coś to służę relacją z pierwszej ręki a nie z mediów rodem z Gazety Wybiórczej.
PiotrB pisze: Trzeba być wiernymi ...klubowi ! :roll:
+1 :)


Korzystajcie puki możecie chodzić na mecze na Reymonta. Stadion Hutnika czeka :D
Chodzę już grubo ponad 10 lat, na starym stadionie nie raz mi dolał deszcz. Potem jeździłem na mecze do Sosnowca jak była budowa stadionu i na Hutnika też.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Jak już offtopujemy o piłce to i ja się wypowiem! Nie jestem fanem żadnej drużyny piłkarskiej bo wolę siatkówkę w którą sam gram, jedyne mecze piłki jakie oglądam to liga mistrzów i większe imprezy międzynarodowe typu ME i MŚ. Po oglądaniu wyłącznie takich meczów kiedy czasem zdarzy mi się przez chwile obejrzeć mecz polskiej ligi to zaiste nie da się na to patrzeć :D Jak do tego dodać to o czym mówi Butan i ogólnie afery z kibicami to ja nie wiem czemu ludzi tak na te mecze ciągnie. Osobiście uważam że takie miasto jak Kraków powinno w końcu zainwestować w porządną drużynę siatkówki bo to chyba jedyny sport, poza jeszcze może żużlem gdzie mamy jedną z najmocniejszych lig na świecie :)

A teraz bardziej w temacie. Zapomniałem że w ten weekend mam turniej półfinałowy AMPów a sobotni mecz mam o 17. Jesteście w stanie mi obiecać że do tej 16 się wyrobimy i nie będzie obsów czasowych? :) Bo to taki deadline kiedy się będę musiał zbierać, chyba że pozwolicie żeby ktoś za mnie dograł ostatnie tury :)
Gremlin pisze: 5. Kosmo (99% szans obecności; Przewodnie motto turniejowe: mam chimerę i kranczerów, wyssę życie z wrogów wielu)

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Wyrobimy się, bo idziemy z Mackiem na mecz który jest o 18 :D

Czas na bitwę jest policzony z 'górką' więc nie przewiduje żadnych obsów czasowych ;)
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

po to było zrobione 3 rundy żeby zdążyć na Wisłę :)...
Siatkę też kocham! Kibicuje Jastrzębskiemu Węglowi a siatkarkom oczywiście Wisły! :)...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ