koles ktory nie potrafi przegrywac

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Paraszczak pisze:...zapisuję się na siłkę...za 3 lata wygram ligę nie ruszając się z przystanku tramwajowego...



pzdr: JP
MAkymalne :lol2: :lol2: :lol2:



Oskarro , jesli kilka osob mowi , ze mialo taka a nie inna sytuacje , to nie jest chyba zmowa specjalnie przeciw danej osobie ?

Laska
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Laska »

Celedor11 pisze:Laska... Sluchaj historia przez ciebie opisana jest conajmniej dziwna sam nie wiem co by z tym zrobic... Ale cos musi w tym byc: pierwsza bitwa na Mimancie nasza... Pamietasz Dwarfy i chaos... W tej bitwie naprawde powinnismy przegrac... I tak sie wlasnie stalo... Ale dostalismy od ciebie 2, slownie: dwa wały ktore mogly przesądzic o losie bitwy: pierwszy ktory mnie bardzo wkurzyl... stoji sobie twoj elektryk w oddziale clanratow... My szarzujemy furiami na kamikadze zeby go ubic... Pierwsza tura dostawiaja sie dwie... Rzucamy wypada: 5 i 1... no wiec jedna trafila, na 3+ udalo sie dostal wounda... Potem ty nam nic nie zabiles my ci jeszcze 1-2 szczury... Ok stoimy... Nastepna tura my atakujemy wypada: 6 i 3 pytam: jakiego WS-a ma elektryk...? A ty na to 5... Ja mowie ze to duzo jak na jakiegos tam maga... A ty na to: tak tyle ma... No dobra... Ten rzut mogl zadecydowac o losie tej bitwy... Na dodatek byl to genral... :roll: Drugi wal tez dosc powanzy: mieliscie dwa bound spelle ring of fury i taki od Skavenow... obydwa przedmioty wyczerpuja sie na ''1'' nawet jesli zostaja rozproszone... Nie wiem czy ''zapomnieliscie'' czy moze nie... Ale co ture tracilismy przez to 2-3 kosci DD... A byla duza szansa ze bound spell sie wyczerpal... Wiec zostawiam wam pewne przemyslenia...

hmmmm jak dobrze pamietam powiedzialem ze elelektyk ma ws4(jezeli dobrze pamietam bo pierwszy raz gralem szczurami) a na przedmioty rzucalem co tureee dobrze to pamietam a i tak elektryk ten co mial bouda uciekal przez 4 tury ale wisz a wasze furie z ld9;p
Ostatnio zmieniony 5 paź 2007, o 14:44 przez Laska, łącznie zmieniany 1 raz.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

to i tak wał bo elektryk ma WS3 A furie WS4
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Laska
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Laska »

kurka_z_podworka pisze:to i tak wał bo elektryk ma WS3 A furie WS4
no to sorry to byl moja pierwa bitwa szczurami ale wiecie jakby co jezeli wyniki niezostaly wyslane to mozna mnie wykreslic z tego 2 miejsca mi na punktach do ligi nie zalezy ale sam fakt. Ale w sumie nie wiem po co o tym pisalem na forum :D moze dlatego ze bylem wkurwiony po tej aukcjii a dzis sie z tego smieje ze ten gostek po pijaku lapie takiego agresora

Awatar użytkownika
Szczur6
Mudżahedin
Posty: 312
Lokalizacja: Nasielsk-Wawa

Post autor: Szczur6 »

Szanuję domniemanie niewinności, ale jak mój 12 letni brat trafi na tego agresora na turnieju i później do mnie przyjdzie z podbitym okiem to osobiście wypruje flaki z organizatora turnieju. No chyba że udowodni mi że nie wiedział że ten koleś gra na turnieju.
Natomiast agresorka wezmę na dłuższą rozmowę.

Laska
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Laska »

wiecie co ja moge dostac bana na turnieje nie bedziem mi tego az tak bardzo brakowalo przynaje sie ze kilka razy na turniejach walowalem ale na tym turnieju to tylo nieumysle pierwszy raz gralem sczurami ale tu chodzi o to zeby taki agresor tez dostal banaa

Rybol
Wałkarz
Posty: 74

Post autor: Rybol »

Laska pisze:przynaje sie ze kilka razy na turniejach walowalem
Słuchaj i oto właśnie chodzi, na c*#$ja grasz w tą grę jak wygrywasz dzięki wałkom? I tłumaczysz się tym, że słabo znasz armię? Ej sorki ale jak czegoś nie wiesz to po co się za to zabierasz? I słuchaj jak nadal będziesz miał takie zwalone podejście do wszystkiego to życie nie raz jeszcze da ci w dupę! Myślę właśnie, że mój kumpel taka chciał dać ci wskazówkę. A jeśli jej sobie nie przyjmiesz to kolejnym razem staruszki z przystanku nie uchronią cię przed „odebraniem o wiele głębszej lekcji”. I nie chodzi tu oto, że wygrałeś z nami. Przegraliśmy więcej bitew niż ty w ogóle rozegrałeś (i nie z jakimś tam Marcinem Mietniem). Chodzi o twoje podejście.

Przepraszam, ale się trochę wpieniłem :D . Nie pochwalam całkowicie tego co zrobił mój kumpel. Ale sorki człowiek zwalnia się z pracy aby zaznać chwilę wytchnienia od całego zgiełku, który go otacza a tu trafia się jakiś gówniarz, dla którego wygrana jest najważniejsza, nie ważne w jaki sposób odniesiona.

PS. A i nie wjeżdżaj na mojego kumpla, bo naprawdę go nie znasz, ale jak nadal to będziesz robił to i ja ci doj*#$e!!!
PSS. Nie mam do ciebie urazy, ale są granice, których przekraczać nie wolno.
Szczur6 pisze:ale jak mój 12 letni brat trafi na tego agresora na turnieju i później do mnie przyjdzie z podbitym okiem
Nie musisz bać się o swojego brata :P

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

zwalnia się z pracy
wnioskuję z tego, że już jest dorosły?
nie wiedziałem że dorośli ludzie w taki sposób załatwiają swoje problemy z graniem w żołnierzyki :roll:

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Nie narzekajcie.
Sprzedalem opowiesc Laski (a raczej o Lasce i jego opowiesci) juz sporej liczbie battlowcow ktorzy nie sa on-line. I wszystkim sie humor poprawia; oby wiecej takich forumowych opowiesci ! :P

PS. Poprzednie pare godzin usilowalem spozywac alkohol w miejscu publicznym, w zwiazku z tym jesli kogokolwiek moj post urazil to przepraszam (;

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Lunn pisze:
zwalnia się z pracy
wnioskuję z tego, że już jest dorosły?
nie wiedziałem że dorośli ludzie w taki sposób załatwiają swoje problemy z graniem w żołnierzyki :roll:
A chcesz w morde? :lol:

A tak na serio to podpisuje się pod tym :D .
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

hmmmm jak dobrze pamietam powiedzialem ze elelektyk ma ws4(jezeli dobrze pamietam bo pierwszy raz gralem szczurami) a na przedmioty rzucalem co tureee dobrze to pamietam a i tak elektryk ten co mial bouda uciekal przez 4 tury ale wisz a wasze furie z ld9;p
Ok bounda Skavenow moze i rzucales... Ale Ring of Fury juz napewno nie... Z tym elektrykiem... W sumie napisalem ze sie nie spinam czy cos... Ale wiesz chcialbym zebys juz tak wiecej nie robil... Bo jednak bitwa mogla byc do wygrania... :wink: Dla mnie i tak byl wazny tylko fun wiec az tak ci nie mam tego za zle... :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

rozbroił mnie ten temat :P :lol2: :shock:

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

TomCio pisze:A chcesz w morde? :lol:
poprosze ;)
ale najpierw musiałbym z Tobą wygrać bitwę :lol2:

Laska
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Laska »

Celedor11 pisze:
hmmmm jak dobrze pamietam powiedzialem ze elelektyk ma ws4(jezeli dobrze pamietam bo pierwszy raz gralem szczurami) a na przedmioty rzucalem co tureee dobrze to pamietam a i tak elektryk ten co mial bouda uciekal przez 4 tury ale wisz a wasze furie z ld9;p
Ok bounda Skavenow moze i rzucales... Ale Ring of Fury juz napewno nie... Z tym elektrykiem... W sumie napisalem ze sie nie spinam czy cos... Ale wiesz chcialbym zebys juz tak wiecej nie robil... Bo jednak bitwa mogla byc do wygrania... :wink: Dla mnie i tak byl wazny tylko fun wiec az tak ci nie mam tego za zle... :)
wiesz ja sam nie gralem he to nie byla moja armian ale paku proslil mnie na gg zebym go w to nie mieszał. Wiec powiem w prost ; Zwałowaliśmy Was
Laska napisał:
przynaje sie ze kilka razy na turniejach walowalem

Słuchaj i oto właśnie chodzi, na c*#$ja grasz w tą grę jak wygrywasz dzięki wałkom? I tłumaczysz się tym, że słabo znasz armię? Ej sorki ale jak czegoś nie wiesz to po co się za to zabierasz? I słuchaj jak nadal będziesz miał takie zwalone podejście do wszystkiego to życie nie raz jeszcze da ci w dupę! Myślę właśnie, że mój kumpel taka chciał dać ci wskazówkę. A jeśli jej sobie nie przyjmiesz to kolejnym razem staruszki z przystanku nie uchronią cię przed „odebraniem o wiele głębszej lekcji”. I nie chodzi tu oto, że wygrałeś z nami. Przegraliśmy więcej bitew niż ty w ogóle rozegrałeś (i nie z jakimś tam Marcinem Mietniem). Chodzi o twoje podejście.

Przepraszam, ale się trochę wpieniłem . Nie pochwalam całkowicie tego co zrobił mój kumpel. Ale sorki człowiek zwalnia się z pracy aby zaznać chwilę wytchnienia od całego zgiełku, który go otacza a tu trafia się jakiś gówniarz, dla którego wygrana jest najważniejsza, nie ważne w jaki sposób odniesiona.

PS. A i nie wjeżdżaj na mojego kumpla, bo naprawdę go nie znasz, ale jak nadal to będziesz robił to i ja ci doj*#$e!!!
PSS. Nie mam do ciebie urazy, ale są granice, których przekraczać nie wolno.
sorry ale nieuslyszalem kiedy u was zwalowalem narazie tylko wiem ze mam szlifowane kostki
Ostatnio zmieniony 5 paź 2007, o 21:29 przez Laska, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

TruePunk pisze:
PS. Poprzednie pare godzin usilowalem spozywac alkohol w miejscu publicznym, w zwiazku z tym jesli kogokolwiek moj post urazil to przepraszam (;
Nie, nie odbiegał ten post bardzo od innych. Nihil novi.

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »

Rybol pisze:PS. A i nie wjeżdżaj na mojego kumpla, bo naprawdę go nie znasz, ale jak nadal to będziesz robił to i ja ci doj*#$e!!!
a teraz sru do notariusza, niech zrobi zrzut strony, potem na policję. problemu z identyfikacją kolegi nie będzie. tzw. "groźba karalna". całuski, cukierki, ciasteczka.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

GreatTaurus pisze:a teraz sru do notariusza, niech zrobi zrzut strony, potem na policję. problemu z identyfikacją kolegi nie będzie. tzw. "groźba karalna". całuski, cukierki, ciasteczka.
Chowałeś się na jakimś osiedlu dla VIPów ogrodzonym siatką że takie dziwne rzeczy mówisz?

Czy ja po prostu jestem z ciemnej strony miasta że nie wierze w powodzenie takich akcji
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Temat moze smieszny...ale nie mozna tego tak zostawic...moim zdaniem z kolezka na policje...a co? Dostanie od policji to sie nauczy...a tak to? Nic mu nie zrobicie

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

wiesz ja sam nie gralem he to nie byla moja armian ale paku proslil mnie na gg zebym wziol to na siebie bo biedny chlopaczek niechce mniec przypalu wiec powiem to glosno Zwalowalem Was
Ojej biedaczek... boji sie przyznac do winny... Laska spoko i tak nie mam ci za zle skoro pierwszy raz grales szczurami i zrobiles to nie specjalnie... :wink:
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Laska, Rybol jesteście siebie warci.
Jeden namiętnie wałuje, a drugi chce lać po pysku za ołowiane żołnierzyki.
Obrazek

Zablokowany