Szybkie pytania? Szybka odpowiedz!

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
howk232
Pseudoklimaciarz
Posty: 34

Re: Szybkie pytania? Szybka odpowiedz!

Post autor: howk232 »

bardzo wam dziekuje :) wlasnie w army booku doczytalem co i jak super teraz juz wiem jeszcze raz wielkie dzieki :)

MarcinC
Pseudoklimaciarz
Posty: 23

Post autor: MarcinC »

Witam
Czy haga z kotłem może zrobić make way do kombatu ?

pzdr

Arimid
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: Arimid »

A czy Haga z Kotłem nie ma czasem obowiązku stać w pierwszym rzędzie na środku?

MarcinC
Pseudoklimaciarz
Posty: 23

Post autor: MarcinC »

Jedno nie wyklucza drugiego ;)
Tz mamy oddział 7 w rzędzie + kocioł
3 z lewej 4 z prawej
jest szarża np modelu 40x40 tak ze styka się kantem z 4-tą ale nie styka się z kotłem
kocioł robiąc make way o jeden rzad dalej zachowuje powyższe wymaganie ze musi być na środku tylko teraz jest 4 z lewej i 3 z prawej
Ale pytanie czy może?
Inne pytanie czy może przejść dalej łamiąc zasadę bycia na środku - unit z will of god na zasady ruchu traktowany jest jak bohater w oddziale (nie mam podręcznika przy sobie wiec nie zacytuje dokładnie) i pytanie czy może dzięki temu zapisowi złamać zasadę bycia na środku która jest w tej samej zasadzie czy nie?

pzdr

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Kocioł zawsze musi byc w 1 szeregu jednostki i zawsze musi byc na środku.
MarcinC pisze:Jedno nie wyklucza drugiego ;)
Tz mamy oddział 7 w rzędzie + kocioł
3 z lewej 4 z prawej
jest szarża np modelu 40x40 tak ze styka się kantem z 4-tą ale nie styka się z kotłem
kocioł robiąc make way o jeden rzad dalej zachowuje powyższe wymaganie ze musi być na środku tylko teraz jest 4 z lewej i 3 z prawej
Ale pytanie czy może?
Inne pytanie czy może przejść dalej łamiąc zasadę bycia na środku - unit z will of god na zasady ruchu traktowany jest jak bohater w oddziale (nie mam podręcznika przy sobie wiec nie zacytuje dokładnie) i pytanie czy może dzięki temu zapisowi złamać zasadę bycia na środku która jest w tej samej zasadzie czy nie?

pzdr
Gdy jest 7 modeli w pierwszym szeregu to tak może zrobic bo zachowana jest zasada ze pozostaje w środku oddziału. Za to nie mozna zrobic MY na bok jednostki.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Czy jezeli mantikora dla beastmastera jest za darmo oznacza to ze przeciwnik nie dostaje za nia punktow dopoki zyje beastmaster?

Awatar użytkownika
Magnus
Chuck Norris
Posty: 611

Post autor: Magnus »

Czy jeśli wojak na smoku ma ASF i walczy z przeciwnikiem z ASF to czy jeśli przeciwnik atakuje smoka ma rerolle czy z zasady ASFy się znoszą?

będę wdzięczny za odp :)

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Atakując smoka przeciwnik ma ASF
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

ajpinus pisze:Czy jezeli mantikora dla beastmastera jest za darmo oznacza to ze przeciwnik nie dostaje za nia punktow dopoki zyje beastmaster?
nie ma znaczenia czy to darmowe czy nie, zeby dostac ptk za lorda na smoku musisz zabic gore i dol :) jak ktores przezylo to nie ma ptk
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Jan z Czarnolasu
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Jan z Czarnolasu »

Dreadspears 1
Bleakswords 2
Darkshards 1
Scourgerunner Chariot 3
Doomfire Warlocks 0
Medusa 3
Kharibdyss 3
Bloodwrack Shrine 3
Sisters of Slaughter 2
Taki mały wyciąg z tematu o sile jednostek. Co to w ogóle za unity?

Ktoś mógłby opisać te jednostki, względnie zapodać obrazki (poza obrazkami Dreadspears i Kharibdyss bo te jednostki wypatrzyłem w sklepie)?

Co zmienił AB z 2013 w stosunku do poprzedniej książki?

Jaka jest obecnie siła Dark Elfów na tle konkurencji?

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Co tu można odpisać... Wejdź na stronę GW to znajdziesz zarówno opis jak i zdjęcia. Oczywiście nowy book zmienił bardzo dużo.
DE są mocne.

Awatar użytkownika
Jan z Czarnolasu
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Jan z Czarnolasu »

Jeśli masz udzielać takie odpowiedzi to nie udzielaj ich wcale. Tracisz mój czas. Zadałem pytania, może znajdzie się ktoś komu będzie się na nie chciało w kilku zdaniach odpowiedzieć.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Zadawaj pytania które mają sens a nie takie ,które wynikają z tego że nie chce ci się wejść na stronę GW. Sam tracisz czas na pytania w stylu ctr c, ctrl v...

Awatar użytkownika
Jan z Czarnolasu
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Jan z Czarnolasu »

Le ja: Co zmienił AB z 2013 w stosunku do poprzedniej książki?
Le Ty: nowy book zmienił bardzo dużo.
Dzięki za cenną odpowiedź. Strasznie żałuje, że moje pytanie jest pozbawione sensu. W końcu wystarczy kupić książkę Dark Elfów i ją przeczytać aby zobaczyć co się zmieniło (względnie ściągnąć pdf z neta).

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

hypnotic spokojnie :) Panowie bez spiny prosze.

Jan z Czarnolasu wejdz na temat: Nowy Kodeks DE i tam od1 so s pytnia i odp. na temt wszystkc jenosk de z nowego booka.

Tak chyba łatwiej co? ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Kratos
Wałkarz
Posty: 57

Post autor: Kratos »

Czy bez magii coś pogram ? Zabawa w korsarską ekipę w której magii nie ma to coś dla mnie ale z drugiej strony czy ugram coś czy nawet brat który będzie uczył się ze mną grać pociśnie mnie bez trudu ?

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

IMO magia aktualnie jest zbyt mocna by jej nie brac, Co równiez tyczy się antymagii ;) Jeśli chcesz do tego klimaciarsko podejsc to zawsze mozesz wymyślić jakąś historie tego maga/magiczki ;)
np. dajesz mu heven bo ma pomagac podczas zlej pogody albo gdy nie ma wiatru itd. ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Kratos
Wałkarz
Posty: 57

Post autor: Kratos »

GarG pisze:IMO magia aktualnie jest zbyt mocna by jej nie brac, Co równiez tyczy się antymagii ;) Jeśli chcesz do tego klimaciarsko podejsc to zawsze mozesz wymyślić jakąś historie tego maga/magiczki ;)
np. dajesz mu heven bo ma pomagac podczas zlej pogody albo gdy nie ma wiatru itd. ;)
Więc czarodziej z mieczem przejdzie ;> ?

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

No ba, przecież czarodzieje mogą ( poza bodaj bretonią ) brać magiczne żelastwo do machania jak zechcą :wink: .
W końcu wystarczy kupić książkę Dark Elfów i ją przeczytać aby zobaczyć co się zmieniło (względnie ściągnąć pdf z neta).
Dokładnie tak :) . Tylko skoro to takie proste to czemu jeszcze tego nie zrobiłeś :wink: :mrgreen: ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Kratos
Wałkarz
Posty: 57

Post autor: Kratos »

Infernal Puppet pisze:No ba, przecież czarodzieje mogą ( poza bodaj bretonią ) brać magiczne żelastwo do machania jak zechcą :wink: .
No ok ale nie moge tego w AB znaleźć ;/ pod "żelastwo" podciąga się broń ręczną si ?

ODPOWIEDZ