Plotki na temat army booka do 7. edycji

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

buehehe a ja już mam 40 całą i do tego ze starych BG 5ed którzy będą pasowali bardziej jako że draich to będzie taka zmodyfikowana halabarda. :)
opłaca się być kolekcjonerem.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Tylko, że oni muszą szarżować. Bo ASF niestety nie będzie. A coś mocnego jak w nich wjedzie to zrobi z nich sieczkę, jeśli nadal będą mieli save 5+. No i od ostrząłu nadal będą się składać jak zboże.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

i tak chlopaki są miekkie, jak byli

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Stek bezdur takie jest moje zdanie.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

hehe miękkie i co. Tylko helfy mają ASF na inne armie będzie cudo.
Stek bzdur niekoniecznie. Ja w tym przypadku wierzę. A mam niejasne przeczucie że niektórzy chcą by Delfy były słabe i łatwe do bicia.

Tak tak ulthuańscy zdrajcy wiem że na to liczycie i że śledzicie też ploty do naszego ab.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Ja bynajmniej nie gram, (stfu) HE i nie chce by DE było słabe. Ale nie chce tez by zrobili je przegiete i w cigągu miesiąca nagle w cH999j dzieci zacznie grac DE.

Romek
Chuck Norris
Posty: 535
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Romek »

Ja nie mam nic przeciwko mocnym booku do De, a gram He. Bardzo lubie De i fajnie by bylo jakby byly jakiegos typu wyzwaniem :)...

Pozdro.

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Najwazniejsze zeby wszystko bylo uzyteczne, jezeli plotki sa wiarygodne to bede zadowolony.

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Tak tak ulthuańscy zdrajcy wiem że na to liczycie i że śledzicie też ploty do naszego ab.
Poznaj swojego wroga... :D
I wcale assasyni Naggaroth nie zapuszali sie do naszego króleswa jak to Nasz AB wychodził :wink: ?

Modyfikacja na bolcach jest ciekawa... 12 strzałów z S3 ale z AP ? Już wiadomo jak chcą wymordować nasza slabo opancerzona piechote (zmiast Bolt thrower powino być anti-swordmaster-artillery :P )
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Ja pierdole! Shocked
Nic dodać nic ująć. Niby coś lepszego od tego co jest teraz... ale jak na mój gust za dużej zamiany to grając DE się nie odczuje. Chyba musi być tak, że jakaś armia ma być plewą z samego tytuł. Ja po prostu stwierdzam fakt, nie mówie że armia ma być super przepakowana z wardem na 2+, ale powinna być tak napisana, aby była w miarę zbalasnowana i równa do reszty armii WFB. Aby ludzie nie mówili że na turniej mogą grać każdą inną armią tylko nie DE bo to plewa. Przy takim kodeksie niech ktoś powie jak mamy się przebić przez coś pancernego lub nowe wampiry. Co to za gra jak przeciwnik będzie po prostu szedł do przodu ? Znowu z DE będą się smiać wszyscy inni gracze WFB, ale i tak będą tą plewa grać. życie bywa brutalne.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Kod: Zaznacz cały

I wcale assasyni Naggaroth nie zapuszali sie do naszego króleswa jak to Nasz AB wychodził :wink: ?
Nie skądże. To tylko wsciekła propaganda i bezpardonowe pomówienia fabrykowane przez nieprzychylne lobby z białej wieży. ;)
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

widze że większość plotek się powtarza :wink:
egzekutorzy wyjebani w kosmos teraz tylko modlić się o jakiś sztandar z wardem na strzelanie [-o<

12egzeków + Kociołek + hydra banner = 22 woundy na 3+ z przerzutem :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

fajne plotki. Chociaż jakoś trudno mi w niektóre rzeczy uwierzyć np. nowe zasady RBT. ..

Albo opis Asasyna. W jednej plotce stoi że będzie upgradem do oddziałów, tutaj że jednak zwykłym herosem. . .

Dobrze by było gdyby jeszcze jednak to opancerzenie się jakoś polepszyło. Chociaż minimalnie. Chociaż to 5+ warda dla Black Guardów ;P Albo chociaż jakiś sztandar. . .

Szkoda, że Wiedźmy nie będą jednak w skirmiszu.

No i nowe zasady magii mają fajny klimat :P
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

w końcu to my jesteśmy panami magii :)
może i HE mają wszystkie magie do wyboru ale nie liczy się ilość ale jakość :wink:

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Wedlug tej plotki DR maja miec darmowy ruch przed rozpoczeciem pierwszej tury, tak jak mieli elyrian reaversi w 5 edycji u HE. Fajna zasada, szczegolnie jak wsadzi sie w nich herosa ktory bedzie mogl z nimi wykonac ten ruch.

Zasady magii wydaja sie przekombinowane, napewno tak nie bedzie jak pisza.To samo tyczy sie egzekow w takie cuda jak pisza to ja nie wierze. Nadal asasin bedzie cieniutki nawet ze scoutem i poisonem, musza dac mu jeszcze cos, lub wiecej punktow na magiczne przedmioty.

Mysle ze nawet polowa sie nie sprawdzi.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Tak mieli i Dark Ridersi w 5ed DE ajpinusie.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

jeśli tak będą mieli, ciekawe czy zostaną w corach. No bo tańsi ridersi z darmowym ruchem i w dodatku w corach = 4 piątki w każdej armii minimum ;P

A potem od razu w pierwszej turze szarża na great canony czy jakieś balisty, organki i katapulty :P

Myślę, że z taką zasadą wylądują w specialach.
"weź ten miecz i odnieś go swemu panu, niech go uważa za znak zwycięstwa i niech przyśle cesarzowi, swemu przyjacielowi, by się dowiedział, że może wyśmiać zabitego nieprzyjaciela albo opłakiwać krewnego"

Widukind z Korwei, Kronika Saska

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

jeśli tak to strasznie ciasno będzie w specjalach (WE, Ex, BG, Shades, Harpies, CoK, CoC, DR), 8 jednostek jeśli się nie pomyliłem w liczeniu
natomiast rare ubożeją, hydra, rbt i może jakaś mantykora czy coś i tyle chyba

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

DE zapowiadają się armią mięciutką, ale też dosć killerską. Czekam jeszcze na ploty o itemach, bo to było piętą achillesową starego booka.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

ale jak na mój gust za dużej zamiany to grając DE się nie odczuje. Chyba musi być tak, że jakaś armia ma być plewą z samego tytuł. Ja po prostu stwierdzam fakt, nie mówie że armia ma być super przepakowana z wardem na 2+, ale powinna być tak napisana, aby była w miarę zbalasnowana i równa do reszty armii WFB
A nie będzie? Nie rozśmieszaj mnie.

Co do RBT - podejrzane wydaje mi się 12 strzałów po ruchu, a normalne działanie, jeżeli się nie rusza. Skończy się na tym, że specjalnie będę co chwilę przesuwał maszyny, by wyciągnąć więcej strzałów...
DR z darmowym ruchem, na polskich zasadach (przed wystawieniem wiesz, czy zaczynasz) to cudo. Jeszcze za jakieś śmieszne punkty - 4 szarze w pierwszej turze :twisted: . Na razie mam 20 DR pomalowanych, ale chyba będę musiał sobie jeszcze 5 zakupić.
Dobrze by było gdyby jeszcze jednak to opancerzenie się jakoś polepszyło.
A po co? Przecież całe wrogie strzelanie będziemy w stanie błyskawicznie wyeliminować.
Chyba przestanę wystawiać smoka, bo za duzo innych cudeniek dali do armii. Wadą armybooka jest tak duża ilość speciali - przy czterech slotach nic nam się nie mieści. Zapowiada się, że w mojej armii będą dwa obowiązkowe wystawienia - BG i Exec. Do tego 20 DR, ze dwa klocki taniutkiej piechoty, Hag z kotłem, bsb i dwie sorcki. I pewnie hydra, jeśli będzie miała mocne zionięcie.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Zablokowany