Silesian Un-Limited Tournament, master 20-21.09 Kozłów

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Re: Silesian Un-Limited Tournament, master 20-21.09 Kozłów

Post autor: Bretonnian »

ROTFL =D> Mówi to ten który dużym słońcem zabija oddział 16 IG (calutki). Panowie, troche wyobrazni, to ze wam nie przydarzyło się nic nadzwyczajnego nie znaczy ze Open jest zajebisty :wink:

Spawn
Chuck Norris
Posty: 477

Post autor: Spawn »

Jest zajebisty! A ty milczeć panie nie-grałem-to-się-wypowiem ;P

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Durin pisze:No ja nie zauważyłem aż takiego wpływu.... nie kulałem czarów z większej ilości jak 5 kości (a z 5 tylko słońce reszta z 4). Słońce z 5 robi różnicę ale nie zagina czasoprzestrzeni. Punktowanie z magii miałem dobre ale to ze względu na dobrze dobrane lory, zawsze miałem co rzucać.
Ty boga w sercu nie masz? 800 pkt. jednym czarem zdobyłeś. To jest mały wpływ?
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Kuc przecież prowadził Karla Franca do zwycięstwa :D więc głos zabierać może.
Prawda taka chcecie Open to grajcie na niego w Warszawie :D nie dla Śląskich Openów, szczególnie jak Jasif organizuje :p

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

No tak, ale to była ifa, w podobnej sytuacji bym kulał małe z 4 i zabiłbym 8 gutow zamiast 16;p więc się równoważy:D
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Open jest najgorszym formatem ever. Tylko przez zaciekłość ślaskiego figurkowego PZPN (i jednego chicken organizatora po którym trzeba było te rozgrzane aksztany wyciagać z ogniska) był znowu na Silesianie. I po raz pierwszy dostał taką frekwencję na jaką zasługiwał :)

A to że dzięki temu takie świeżości jak Spawn czy Łukasz K mogą pojawiać się na wysokich stołach w ostatnich bitwach (pozdro i miłość mnie sie nie udało :D) to chyba jedyna zaleta tego formatu :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

-Qc- pisze:Open jest najgorszym formatem ever. Tylko przez zaciekłość ślaskiego figurkowego PZPN (i jednego chicken organizatora po którym trzeba było te rozgrzane aksztany wyciagać z ogniska) był znowu na Silesianie. I po raz pierwszy dostał taką frekwencję na jaką zasługiwał :)

A to że dzięki temu takie świeżości jak Spawn czy Łukasz K mogą pojawiać się na wysokich stołach w ostatnich bitwach (pozdro i miłość mnie sie nie udało :D) to chyba jedyna zaleta tego formatu :)
Jej dobrze ze mnie nie wymieniles bo 2 ost bitwy grałem niemal rozpa euro na 3cim stole
Prawda jest taka ze open nie nadaje się na turniej bo ta gra bez cięć nie ma nic wspólnego z rywalizacja turniejowa prędzej z zabawa i tak wracając do wypowiedzi Remo' która zauwazylem

3 osoby nie spełniły wymogów turniejowych za co pocialem im pkt z rożnych przyczyn

Ze to SS był to druga sprawa
1 Robert Brzezina za czarne konie
2 Krzemi za brak trolli
3 Łukasz kocon za lekka jazdę


Wywolam ich po imieniu bo powinni być przykładem na turnieju organizowanym przez ich klub a nie WSTYD przynosić
Nie zdjalem ze stołu bo i tak ledwie dalismy rade z frekwencja i przyznaje się to moja wina bo straszylem i ludzie nie przybyli
Potraktowalem wiec ich delikatnie tak jak cały turniej z ;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nabijam się tylko z kolegów, wiem że się nie obrażą, z Toba nigdy nie wiadomo ;) Przecież wiadomo że taki a nie inny układ stołów wynikał z małej frekwencji i jeszcze mniejszej reprezentacji tzw topu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ