Alternatywne figurki.

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Marek15
Mudżahedin
Posty: 314
Lokalizacja: Zamość

Re: Alternatywne figurki.

Post autor: Marek15 »

Nijlor pisze:Ghule nie mają cycków :P
A demonetki (przynajmniej nowe plastiki) mają jeden cycek :cry: Co to ma być? Harpie z klubu Amazonek po amputacji? Rozwiązujecie jakoś ten problem pojedyńczego cycka (zapewne GS bo co innego), czy to tylko mi przeszkadza?

Kraggo
Chuck Norris
Posty: 585

Post autor: Kraggo »

krzychuŻul pisze:zgadzam sie ;)
ale 3 typa za ok 40 zl to troche drogo jak dla mnie :?
W ostatecznym rozrachunku płacimy około 132 złote za dziesięciu, przy czym trzeba jeszcze pomyśleć o grupie dowodzenia, bo takowej tam nie znalazłem ;)

Stąd też było moje pytanie o te modele z blacktree. Wychodzą o wiele taniej, ale jak to wygląda jakościowo?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Broń cię panie boże z modelami od BTD . Zakupiłem tam 6 pseudo kroxów i 3 salamandry idzie się przestraszyć jak to wygląda na żywo :/

Awatar użytkownika
fart
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: fart »

Ma pytanie czy jeśli z korsarzy 6ed zrobię shadów to będę mógł nim grać np na masterach ??Czy po prostu sędziowie by mi zabronili.Bo ma pomysł w związku z tymi modelami i chce wiedzieć czy się opłaca kupować?? pozdro FART

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Jeśli ich porządnie skonwertujesz to myślę że nie powinno być problemów. Natomiast jeśli ingerencja w te modele miałaby się skończyć np. na przyklejeniu kuszy na plecach, to lepiej sobie odpuść.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
fart
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: fart »

Nie no myślę odcięciu jednej reki i przyklejeniu ręki z kuszą no i na plecach umiejscowić broń dwu ręczną,a przy niektórych modelach zrobić tak aby miecz był trzymany w dwóch rekach tylko nie wiemcz mi sie to uda ale jak kupie to będe próbował.Najgorsze ze nie wiem co zrobić z płaszczem :| Jakies propozycje

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Spiłować łuski lub zalepić, aby płaszcz wyglądał na bardziej ze skóry.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Ja mam 10 takich i na masterze nie było problemu, są gdzieś tutaj w galerii.... 2 raki można zabrać exekom :)

Awatar użytkownika
fart
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: fart »

Myślałem jescze żeby np łuski na jakiś ciemny kolor pomalować i myślę że może być ,bo co do piłowania to nie wiem czy to wyjdzie a GS nie wiem czy ma na tyle skila żeby zrobić

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

Do swojego kociołka mam już wsyzstkie potrzebne materiały ( jeszcze tylko chęci do zrobienia brak ), ale może komuś się przyda.
Bardzo fajnie może wyjść z tego modelu:
Obrazek
a tu link do aukcji z tym modelem:
http://www.allegro.pl/item923613425_ogr ... terer.html
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Pod warunkiem, że usuniesz ogrze symbole.......

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Taa, starzy metal korsarze, dwuraki od Exeków i bitsy - wychodzi drożej niż kupienie samych mengili ;D

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

To ja już wole więcej zapłacić :wink: , pozatym Mengile to fajne figsy, więc czemu ich nie kupić :P .
Kocioł bardzo fajny, ale pisano wcześniej trzeba pozbyć się wszystkiego co ogrze.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Ja robiłem shadów z nowych korsarzy :) ,dodałem tyko głowy bez hełmów,tunikę z GS na zbroi,maski z GS na twarzach, dwuraki i kusze.Myślę że dają rade:D,jutro foty wrzuce :D

Awatar użytkownika
krzychuŻul
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Alwernia/Kraków

Post autor: krzychuŻul »

moich shadsow robie z glade guardow i korsarzy ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

http://msglvr.mish.net/Other/dragon-01.jpg

wie ktoś coś o tym? Czy wyjdzie itp.?
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Zeppelin pisze:http://msglvr.mish.net/Other/dragon-01.jpg

wie ktoś coś o tym? Czy wyjdzie itp.?
czy mam wrażenie, czy ten biedny smok rzyga?
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

A mi się bardzo właśnie podoba. Jest bardzo dynamiczny - mój smok wygląda jakby właśnie oberwał w brzuchol bolta ,ale i tak go uwielbiam ,a ten tylko rzyga ale może właśnie ogniem albo czym ten nasz czarny smok to robi
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

ale... On wygląda, jakby rzygał pizzą po turnieju... :?
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Coraz czesciej wystawiam ostatnio spearmenow, wiec moj GZM Lancers nie moga juz robic za BG.
Czy widzial ktos jakichs fajnych BG z egzekutorow? Akurat jest b. fajna aukcja na allegro, caly regiment okazyjnie.

ODPOWIEDZ