Figurki Ignis & Rakso - 23.08.16

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Re: Figurki Ignis & Rakso - 17.03.2010 Teclis+Skinki

Post autor: SexRocket »

teclis swietny, ale tak jak pisal loler na metalikach potrzeba wiecej kontrastu, klinga miecza jest ok zas cala reszta potrzebuje przyciemnien :wink: nie podobaja mi sie bliki, jakies takie nie na miejscu i za duzo...
Gemy sa spoko, tonuja sie z figsa, jak by mialy np czerwony kolor to zbyt by kontrastowaly :P no i freehand =D>
co do skinkow to wygladaja super ale jestem ciekaw czy wystarczy zapalu zeby zrobic cala armie na tak wysokim poziomie :twisted:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Złoto jest jedną z rzeczy które idą do poprawy, głownie środek hełmu i laska, może pas.

Właśnie nie mogę się zdecydować czy zrobić je turkusowe, takie fiołkowe czy zostawić białe. Radźcie... [-o<
Obrazek Obrazek Obrazek

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

biale sa spoko ale turkus tez byl by ok :)
niestety moje postrzeganie kolorow nie wyodrebnia koloru "fiolkowego" ;p
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Turkus byłby bardziej widoczny od białego, ale nie wybijałby się tak z przyjętej kolorystyki jak fiołkowy (o ile oczywiście myślimy to samo, mówiąc o fiołkowym). Chociaż znając Ciebie to i sraczkowate gemy wyszłyby pro ;)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Tec bomba, gemki dałbym na jakiś kontrastowy kolor Iga ;)
Skinki bomba, tylko że ja nic o tym nowym projekcie nie wiedziałem [-X to masz karny browar Rakso ;)

Ogólnie BIG +
Ostatnio zmieniony 17 mar 2010, o 14:05 przez Kefas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lewy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 117
Lokalizacja: Stolica
Kontakt:

Post autor: lewy »

lizardeni są świetni =D>

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Teclis zajebisty. Czysty i schludny do potęgi, no ale prezentuje się świetnie. Gemki proponuję zostawić białe.

Co do pomysłu na armię lizaków - może okazać się bardzo fajny. Skinki fajne ogony maja ;D

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Widze, ze mi silna konkurencje szykujesz Rakso o miano najladniejszych lizakow ;)
Kolor skinkow bardzo mi sie podoba, aczkolwiek brakuje jakiegos kontrastowego drugiego koloru na luskach.
Ogony plaszczkowe nie do konca do mnie przemawiaja, troszke dluzsze imho powinny byc.
Czekam na dalsze prace - co masz nastepnego w planach?

P.S. Teclis jest magnifique.

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Też mi brakuje jakiegoś kontrastu. Może jakaś zieleń? I proponuję w dalszej pracy dać jakimś jednostkom, które normalnie mają włócznie, trójzęby.
Obrazek

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Właśnie nie mogę się zdecydować czy zrobić je turkusowe, takie fiołkowe czy zostawić białe. Radźcie...
fiolkowo-gejowe z brokatem :D
Obrazek

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

fiołkowe

przepiękne modele
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Robo
Chuck Norris
Posty: 417

Post autor: Robo »

Skinki bardzo fajne, mi kolorystyka sie podoba, mogą kontrastować z innymi modelami, które mogą mieć inne barwy, w końcu w świeci podwodnym barw nie brakuje.
Planujesz robić większe konwersje, typu skrzela czy przerobić łuski na bardziej rybie?

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

Gites skinki, ale bardziej mi sie podobają jaśniejsze :roll:
]arrrr

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Klejnoty elika doskonałe,płaszczyk bardzo elegancki.Skinki świetne, mroczne a w połączeniu z plażową podstawą będą wyglądać jeszcze lepiej.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Dopiero zauważyłem tego Teclisa ... to skomentuje :wink:

Złoty NMM mi się nie podoba tzn. jest imo za żółty i widać miejscami chamskie przejścia :wink: Wyznaje zasadę ,że NMM robi się dobrze albo wcale :wink:(Sam niedługo chce coś w full NMM zrobić ... ale póki co sza ;)) Gdybyś poświeciła czas w którym malowałaś NMM na metaliki efekt byłby 10 razy lepszy . Jeżeli upierasz się i dalej chcesz cisnąć NMM to polecam zmienić paletę (złoty) .Srebrny jest fajny (miecz) .Najbardziej przypad mi do gustu płaszczyk :) Freehand też niczegop sobie tylo podkreśliłbym go lekko innym kolorem (może być inny odcień niebieskiego ,jeżeli nie chcesz wprowadzać kolejnego ...) bo póki co jest mało czytelny i ginie trochę .


p.s-białe klejnoty koniecznie zmień :wink:
p.s2-daj kilka glejzów ciemnego niebieskiego na płaszczyk ,to wygładzi trochę przejścia :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

szczurek pisze: Wyznaje zasadę ,że NMM robi się dobrze albo wcale :wink:
Tylko, że jakoś trzeba się go najpierw nauczyć, bo jeśli się nie ćwiczy to się nie umie. Nie wiem czy ktoś od razu, od pierwszego modelu robił świetny NMM, widać mi schodzi z tym trochę dłużej. Ale mam nadzieję, że w końcu mi się uda zrobić naprawdę dobry ;)
Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

skinki wgniatają :shock: świetne highlighty... :) a u teclisa jak dla mnie biale klejnoty (bez skojarzeń ;) są super!

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Kefas pisze:Tec bomba, gemki dałbym na jakiś kontrastowy kolor Iga ;)
Skinki bomba, tylko że ja nic o tym nowym projekcie nie wiedziałem [-X to masz karny browar Rakso ;)

Ogólnie BIG +
Kefas, jak wrócisz na ojczyzny łono i wpadniesz na bitwę lub dwie to nawet dwa browary mogą być ;)
Obrazek

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Ignis skoncz juz z tym layeringiem i przerzuc sie na ladny blending - zacznij uzywac glazow. Kontrat i kolory masz bardzo dobre - czas sie skupic na technice :)
Zreszta, Rakso, Ciebie tez to dotyczy, bo macie identyczny styl ;)

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Myślałam już o glazach... może jakiś tutek Rapta? ;)
Obrazek Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ