Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Skaven

Moderator: Hoax

Zablokowany
Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Re: Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Post autor: Młody »

Ziemko pisze: Btw. jakie to smieszne w niektorych armiach niektore przedmioty w ogole nie sa uzywane jak np. weeping blade u skavow , co ja bym dal za taka zabawke u lizzich ;)
Bo przedmiot jest dopasowany do armii, jakbys miał szczurka z bazową s5 pewnie byłoby to czeste kombo :D
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Mr. Hyde
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Koszalin Zad Trolla
Kontakt:

Post autor: Mr. Hyde »

Mój warlock wykorzystuje wszystkie punkty na itemy więc nie skorzystam :D . A tak to nie wiem kto by miał brać taką broń u skavów Master moulder ?? ja zazwyczj daje mu Things-Cather

Awatar użytkownika
Siwek
Falubaz
Posty: 1276
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Siwek »

Ja ją daję warlordowi jak tylko nim gram. Średnio wychodzi jakoś raz na dwa lata.
Naturalnym wrogiem skavenów są ludzie... i orki... i elfy... a także chaos... i oczywiście najgorszy wróg czyli inni skaveni.

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

Weeping blade jest w sam raz dla assasina.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Ja też wystawiam go zwykle na warlordzie. Niby Felblade kusi zjadaniem czołgów w 1 turze, ale absolutny brak ochrony na lordzie to straszliwy ból.
Co do assasinów to moich wystawiam zwykle z gwiazdkami i tak często jak warlorda :)
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3161
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Mamy już wrzesień, GW we wrześniowym wydaniu WD obiecało ujawnić więcej szczegółów na temat nowego booka. Kiedy dokładnie ukazuje się ten magazyn?

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Myth pisze:Mamy już wrzesień, GW we wrześniowym wydaniu WD obiecało ujawnić więcej szczegółów na temat nowego booka. Kiedy dokładnie ukazuje się ten magazyn?
pierwsze słyszę... septembrowy wd czytałem i tak jest mała wzmianka że więcej szczegółów pojawi się w listopadowym numerze... który wychodzi na początku miesiąca...

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3161
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

więcej info http://www.games-workshop.com/gws/conte ... d=3800006a

Incoming: Skaven
— Article by Adam Troke

The Skaven are warped and mutated creatures, as much rat as man. They are hideous, hunched monsters, a grotesque parody of humanity - the stuff of nightmares given form. From their underground empire they plot the downfall of the other races, preparing for a day when they can rise up and usurp the civilised world.

As a race the Skaven fight as an innumerable horde, a chittering, squealing army of cruel and malicious warriors who, though individually weak, are incredibly dangerous in large numbers. Armed with notched blades and pilfered spears, the Skaven Clanrats are supported by towering war machines of incredible power - from the arcane technologies of the Doomwheel and Warp Lightning Cannon to the infernal magic of the Screaming Bell. With these ramshackle weapons of war in their midst, the Skaven are a truly terrifying and deadly foe.

This November, the Skaven are being set loose, with a 112-page army book packed full of detailed background, lavish artwork and all the rules you'll need to unleash the Skaven on the battlefield. Of course, there's also a dazzling array of fantastic new miniatures on their way too, including stunning multi-part plastic kits and finely detailed metal miniatures.

Keep an eye out for September's issue of White Dwarf for even more tantalising Skaven news!
Pogrubiony fragment zachęcił mnie do tego pytania.

Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Post autor: Bananovitch »

No są przecież-zdjęcia nowych modeli (dokładnie klanbraci) i wzmianka że w listopadzie wychodzi nowy podręcznik ;)
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

MarsnTwix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148

Post autor: MarsnTwix »

Kefas pisze:
Myth pisze:Mamy już wrzesień, GW we wrześniowym wydaniu WD obiecało ujawnić więcej szczegółów na temat nowego booka. Kiedy dokładnie ukazuje się ten magazyn?
pierwsze słyszę... septembrowy wd czytałem i tak jest mała wzmianka że więcej szczegółów pojawi się w listopadowym numerze... który wychodzi na początku miesiąca...
Chodzi o ten numer, w którym pokażą nowe modele Space Wolves, październikowy. Mają pokazać coś więcej, a przynajmniej tak napisali :P

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

ano to jeszcze mamy październik po drodze? zapomniłem :badgrin: może pokażą coś wcześniej pod koniec września na Games Day w Birmingham... wybieram się, więc jak coś wypatrzę to zrobię zdjęcia szpiegowskie i podeśle na forum 8)

Awatar użytkownika
Wisnia
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Battleground - Chodzież

Post autor: Wisnia »

Podeślij-podeślij !
Klan Eshin będzie wdzięczny-wdzięczny!

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

A najlepiej zdjęcia wnętrza podręcznika :P

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

najlepiej cały podrecznik w pdf'ie ;p

MarsnTwix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148

Post autor: MarsnTwix »

Najlepiej wpaść tam w maskach i uprowadzić Phila Kelly'ego. Wypuścić dopiero po ostatecznym potwierdzeniu kretozorda :D

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

I przy okazji skopać go za AB do WoCh, oczywiście 42ma atakami :D [-o<

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Ale to był mój pomysł żeby go przekopać :(
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Działam jako twój prorok, rogłaszam wszędzie prawdy mistrza :)

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

To trzeba będzie założyć nowy temat coby sie ludzie mogli zgłosić. Podejrzewam że każdy gracz WoCh będzie chciał sobie kopnąć. Ja jeszcze wezme kolegów z osiedla (u nas to centralnie każdy chce sobie kopnąć :P).
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

MarsnTwix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148

Post autor: MarsnTwix »

Ja go chętnie kopnę za nowy kodeks Mrocznych Eldarów, który prawdopodobnie porusza się gdzieś z prędkością bliską prędkości światła i dlatego jego premiera od dekady jest odkładana.

Przeglądałem ostatnie ploty na Under Empire. Ostatnio ktoś potwierdził "na 100%" 13. zaklęcie Skavenów ... Czar, który wchodzi na 25+ (!), o jakże straszliwej nazwie "Klątwa Rogatego Szczura". Polega ono na tym, że 3d6 modeli z wybranego oddziału ginie, a reszta zmienia się w klanraty :D Z początku nie wiedziałem czy śmiać się (bo to zbyt niedorzeczne żeby było prawdziwe), czy płakać (bo od kiedy GW przejmuje się czymś takim jak niedorzeczność?). Potem ktoś napisał, że to nie jest nowy czar i że w 5. edycji był jakiś podobny. Czy jacyś weterani mogliby przytoczyć sposób działania?

Zablokowany