Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: Mateo »

super pomysly!

ja tez patrzylem ,ze moze nurgla spory klocek z magiem w srodku?

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Jak z magiem to nie do walki, jak nie do walki to slaanesha jak do walki imo bez herosa w środku są za słabi a heros nurgla zginie od dział momentalnie i koło się zamyka. Warriorzy nurgla do 1500pkt są w miarę spoko jeszcze. Wtedy 2 magow death helka i gramy
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

Durin pisze:Warriorzy nurgla do 1500pkt są w miarę spoko jeszcze. Wtedy 2 magow death helka i gramy
dokladnie o czyms takim myslalem ;)

jeszcze jacys konni czy cos
i na takie wlasnie pkt bedziemy grali woch vc tk ;)

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1344
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

Święty pisze:Grają grają. Inną piechotę i kawalerię mielą aż miło. Mi w 90% przypadków się zwracali w grze ;)
to zapraszam na sparing i wytknę wszelkie ich minusy. dojrzysz inny obraz obecnego woch-u !

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 559

Post autor: Cylindryk »

E, tam, moi nie widzieli i nie zobaczą GS-u, ale bitsów tony, trochę od marud, trochę od Crusherów, coś-tam od Warriorów i konnych marud i chyba coś od termi lorda CSM w wersji mag. A, i łapka possessta nieco pocięta z PA. I wygląda znośnie. :)

A WoCh bez Warriorów to nie WoCh. :)

Awatar użytkownika
MadMax
Wodzirej
Posty: 761
Lokalizacja: Pisz

Post autor: MadMax »

Ja też jestem zdania że Woch bez Warriorów to nie Woch. Zebrałem trochę figsów z tej armii dla warriorów i knightów a będę musiał grać rydwanami, chimerą i konnymi marudami. A figsy które mi się najbardziej podobają będą stały na półce :cry: .
Ostatnio zmieniony 29 sie 2014, o 08:25 przez MadMax, łącznie zmieniany 1 raz.
"War. War never changes".

TRAYE MAGNETYCZNE / PCV / MAGNESY. Najlepsza jakość !!! Najtaniej !!!


Ekspresowa Realizacja !!!

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Trzeba to rozgraniczyć... gram dla funu, albo jadę na turniej, ale nie mam ciśnienia więc biorę niekoniecznie najmocniejszą rozpę i ok da się grać wszystkim. 9 rycerzy nurgla z Razor Bannerem to też dobry oddział, szkoda, że drogi.

Zmieniają się edycje i podręczniki także czas warriorow i knightow nadejdzie znowu:) Ja pamiętam i czasy jak miałem w rozpie na 1500 pkt 3 x 5 rycerzy i dwa spawny, pamiętam też te kiedy miałem 2x20 warriorow i 7 rycerzy, a przecież staż mam wcale niedługi
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Durin pisze:Trzeba to rozgraniczyć... gram dla funu, albo jadę na turniej, ale nie mam ciśnienia więc biorę niekoniecznie najmocniejszą rozpę i ok da się grać wszystkim.
Zmieniają się edycje i podręczniki także czas warriorow i knightow nadejdzie znowu:) Ja pamiętam i czasy jak miałem w rozpie na 1500 pkt 3 x 5 rycerzy i dwa spawny, pamiętam też te kiedy miałem 2x20 warriorow i 7 rycerzy, a przecież staż mam wcale niedługi
True. Właśnie tego nie mogę zrozumieć, że ludzie się spinają, bo mus mieć wymaksowaną rozpę. Dla mnie to durne nieco. Biorę sobie taką rozpę, jak mi pasuje, gram nią sobie z przyjemnościa, a wynik? Cóż, jeśli jestem spinaczem turniejowym, to trza zacisnąć zęby i maksować. Jeśli zaś jadę na turniej dla frajdy, to mam gdzieś maksowanie rozpy, tylko biorę taką jaką lubię/jaka mi pasuje. Wszak to zabawa tylko, w dodatku z masą losowych elementów, więc tutaj za bardzo bym nie przeceniał samych zwycięstw/porażek. Imho frajda z gry własną rozpą, z własnorecznie uzbieranymi i pomalowanymi figsami to jest sedno WFB. To frajdę trzeba maksować, a nie rozpy :wink: ...

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

True Greg, właśnie dlatego siedzę teraz na konwersjami warriorow mimo, że są prawie niegrywalni;p

Tak czy siak na pytania co kupić na początek warto chyba odpowiadać mówiąc o najsilniejszych zestawieniach i uniwersalnych rozpiskach
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Myślę, że masz rację, choć w sumie dla każdej armii jest ogromny topic z rozpiskami, więc jak ktoś chciałby wiedzieć, jak to wygląda, to wystarczy zajrzeć tam przecie :wink: ... Imho kupowanie figsów tylko dlatego, że teraz się tym gra, jest jakimś wykręceniem tego wszystkiego jednak. Owszem, dziś się gra - ale zanim ktoś kupi/poskłada/pomaluje sobie armię, to może się okazać, ŻE JUŻ SIĘ TYM NIE GRA, ŻE JUŻ GRA SIĘ CZYMŚ INNYM, BO ZMIENIŁA SIĘ EDYCJA, CZY COŚ INNEGO. I zonk :mrgreen: . Bo kupiło sie ludki, które nie dość, że niekoniecznie sie lubi, to jeszcze z dnia na dzień stały się niegrywalne. Dlatego jednak kupowanie armii tylko po to, żeby nią grać akurat teraz, uważam za nie do końca przemyślane. Raczej jednak trochę aspektu kolekcjonerskiego w tym winno być, bo inaczej za rok, dwa, stajemy przed koniecznością kupowania nowej armii :wink: . W ten sposób WFB, jeśli nie daje przy tym frajdy, staje się tylko studnią bez dna, jesli chodzi o finanse... Frajda musi być i właśnie ona winna być maksymalizowana :P .

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

smiejagreg pisze:Imho frajda z gry własną rozpą, z własnorecznie uzbieranymi i pomalowanymi figsami to jest sedno WFB. To frajdę trzeba maksować, a nie rozpy :wink: ...
Prawda, święta prawda! Ja nie gram na turniejach tylko for fun na domówkach bez jakiejkolwiek spiny i warriorami gra mi się świetnie ;) Niekiedy nie ma co maksować bo po co przyjemność ze zwycięstwa jak sama gra nie dostarczyła tejże przyjemności.
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Post autor: sorinmarkov »

A tak z innej beki. Ciekawe, jak nasz Archaon poradziłby sobie z nowym Nagashem :mrgreen:
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

Jędrul
Chuck Norris
Posty: 450
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jędrul »

archaon z nagaszem dostaje becki.

warriorzy mogą być grywalni w powolnej armii chaosu ktora wg mnie moze byc mocna. sa gorebeasty, helcannony, magia tzeentcha, slaanesha, death, jest opcja na generowanie dodatkwych pd/dd, idzie sie bronić!
Ostatnio zmieniony 30 sie 2014, o 10:54 przez Jędrul, łącznie zmieniany 1 raz.
MARK OF MARKI MARK

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »

Nie przebije się do niego przez unity zombiaków niestety.

Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Post autor: sorinmarkov »

Ale jak by się już tam przebił, czysto w kombacie :) Nagash i tak rani go tylko na 3+, trafia na 5+(przez piętno nurgla). Arch trafia na 3+, rani na 6+, ale omija zbroję... Po mojemu to stali by całą grę w jednym miejscu ;P
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Po stronie Archaona byłby jeszcze większy ward save i możliwość turbo-dopałki z miecza ;)

EDIT:

http://allegro.pl/khorne-chaos-champion ... 64189.html

Poznaje ktoś tą figurkę?
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3787
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Hrothgar Daemonaxe - limitowany heros chaosu z GD 2002 + elfiątko w łapie :D

Awatar użytkownika
Święty
Chuck Norris
Posty: 462
Lokalizacja: Giżycko / Olsztyn

Post autor: Święty »

Dzięki wielkie ;) Piękna figurka.
Grolshek pisze:Obyś w piekle Slaanesza za pasywnego robił.
Najnowszy plik do Army Builder 2.2c: http://chomikuj.pl/debelial/Army+Builde ... 9732380.ab

Kuras
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42

Post autor: Kuras »

Witam co sadzicie o zrobieniu mono nurgla na wochu? gralem demonami ale w ogole mi nie szlo ;( ktos z was sie bawil w mono nurgla na wochu?
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

Awatar użytkownika
Fumijako
Falubaz
Posty: 1171
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Fumijako »

Nie mam pod ręką papierków z zapiskami, więc zapytam tutaj :p
Czy bohater nurgla może wejść do oddziału skavenów?
Jeśli nie to czy bohater bez marka może?

ODPOWIEDZ