Wielki Dracon 2009, 2250pts, 11-12 lipiec 2009

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Re: Wielki Dracon 2009, 2250pts, 11-12 lipiec 2009

Post autor: thurion »

super turniej, swietna organizacja bez najmniejszych zastrzezen, nawet do terenow specjalnie sie nie czepiam bo najdalszym stolem na ktorym gralem byl stol nr 7 a z przodu tereny byly ok :)

co do turnieju to demony daja dalej rade :) i nadal podtrzymuje zdanie ze co by sie z ta armia nie zrobilo i nie zmienilo i tak bedzie mocna... pozostaje tylko nadzieja ze nowo wychodace armie beda w stanie bardziej nawiazac walke niz kilka staroedycyjnych (tylko niech LS nie potraktuje tego opatrznie, bo nie mam ochoty 10 razy w sezonie zmieniac szkieletu armii :mrgreen: )

co do samych bitew zagralem 5 fajnych i wymagajacych gier, przeciwnikom dziekuje =D> :
1. Jan Łukasik, DE, takie standardowe DE walczaco smokujace (cos jak mial Jankiel), dobrze uzyty siren song, 20-0
2. Bless, VC, czyli udane leczenie kompleksow z przeszlosci :D, 14-6
3. Kosa, HE, czyszczenie HE poza niewzruszonym na bolt of change star dragonem, 17-3
4. Xet, DE, bratobojcza wewnatrz druzynowa gra w ktorej furie okazaly swoja wyzszosc na harpiami ;), 15-5
5. Malal, Lizaki, czyli wiadomo kto wiadomo gdzie ;) (3 bitwa na 1 stole), po wyzynce, 11-9
udało sie wygrac wszystkie 5 bitew

co do wynikow to 4 osoby mialy po 77 duzych pkt, o zwyciestwie i kolejnosci w Top 4 zadecydowaly male pkt ktorych to szczesliwie udalo mi sie naklepac najwiecej :)


pzdr !!

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

dzięki wszystkim za turniej, fajnie jest dla Was organizować takie imprezy,
WIELKIE WIELKIE WIELKIE DZIĘKI dla ekipy z Białegostoku za pomoc przy sprzątaniu blatów i ławek po turnieju, dzięks! :D :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Laurelin
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Laurelin »

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w turnieju. Jako sędzia techniczny nie musiałam interweniować w żadnych bardzo drastycznych incydentach porządkowych ani organizacyjnych. Jedynie ilość kartonów po pizzy porzucona po pierwszym dniu trochę mnie przytłoczyła :P

Specjalne podziękowania dla:
13 Kohorty za browarka na grillu :)
BWT za "wskazanie drogi do Cedronu" :)
Ekipy z Białegostoku za pomoc w uprzątnięciu sali po turnieju

Gratulacje dla Thuriona i pozostałych graczy na podium.

Pozdrawiam,
Basia

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Ciesz się, że nie pytałaś o drogę Xeta:-P

Awatar użytkownika
Blasz
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Blasz »

Laurelin pisze: 13 Kohorty za browarka na grillu :)
Basia
Całą przyjemność po naszej stronie :)
Fajna impreza, dobrze się bawiłem, przeciwnicy bardzo mili a jedna baaaardzo miła, dla wszystkich podziękowania. Z wyników jestem zadowolony (jako gracz amator :oops: )
Gratulacje dla zwycięzców!
Ognisko to najfajniejsza część wolnego czasu po turnieju, szczególnie, że ozdobą było kilka bardzo urodziwych i sympatycznych kobiet.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

Rogaty wlasnie dotarl do domu :)
Turniej mega wypas i nie sklamie jak powiem ze jest to chyba najlepszy tureniej w calym sezonie. Klima na sali, dobra impreza i masa znajomych geb to jest to po co warto jechac pol polski nasza wspaniala koleja :badgrin:
Z bitew jestem zadowolony niestety jedna przegrana i to z HEi ubodla moja DElficka dusze i musze poczynic kroki zeby sie odgryzc :mrgreen:
Dzieki dla orgow za dopiecie wszystkiego na ostatni guzik, dla Scimiego za cicha miejscowke do kimania, dla przeciwnikow za fajne bitwy bez cisnien, dla Kedziorsona ze nie musialem jechac sam :twisted: dla wszystkich z ktorymi pilem i dla Dastora za to ze zawsze chcial mnie poznac :wink: :mrgreen:
ObrazekObrazek

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

Białystok juz w domu dzieki wszystkim za bitwy i dzieki Kalafior za 0.5 wódeczki, jutro bede to obalał z dziewczyną.

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

7h w aucie i jestesmy na miejscu, turniej rewelacyjny :). Ogromny szacunek dla Scimiego, Tomka i dwoch pieknych Wejherowianek za zorganizowanie tego turnieju, bawilem sie swietnie. Dziekuje przeciwnikom: Kalesonowi (szkoda, ze nie wygrales, mialbym wymowke dla tego 0:20 :P), Bogdanowi, Tomkowi Tutajowi (Ty wild riderze jeden Ty :P), Myterowi i Bartasowi - za fajne bitwy w milej atmosferze.

a baza harcerska, ognisko, rozkminy z domkiem W-wy, opowiesci Falka (pozdro) - no miazga, nie da sie opisac. super bylo.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Czad! Idę spać :P
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Niedbal
Mudżahedin
Posty: 242
Lokalizacja: Bazyliszek - Warszawa

Post autor: Niedbal »

Po raz trzeci z rzędu świetnie się bawiłem, naprawdę zajebiście spędziłem czas :D. Gratulacje dla organizatorów. Brawo =D>

Kalesoner na prezydenta! Gratuluje świetnego wyniku :)

I oczywiście chciałbym podziękować wszystkim za zabawe, a w szczególności chłopakom z domku którzy są niezłymi pedałami! jesteście mega!


Pozdro ;]

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Karwasz twarz tfu ! :D
fajny turniej jak to w Wejcherowie, generalnie miałem być 10 a jestem 66 :] no cóż nie ważne
Kop Da Vinci itd,zagubione walizki, parówy nie pozwalające na szarże, długo by wymieniać i pare rzeczy o których nie bede pisał ;)
pozdro dla wszystkich moich przeciwników, wszystkim z którymi paliłem i piłem, sporo battlowców to mega kolesie
graty dla wszystkich których nauczyłem grać w figurki tj. Turion Kalesoner i Malal :] ;)
Podpisałem traktat pokojowy z Hanem Solo, Nemezis i Szybki Szpil na zawsze w mega sojuszu !

Pozdro 600 volt ide w kime

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

Co tu duzo gadac, turniej miazga fest, karwasz twarz. Na wiecej nie mam sily, podziekuje tylko jeszcze raz Scimiemu, Esgarothowi i anonimowemu dla mnie koledze, ktory uratowal mi dupsko pozyczajac mi figsy. Jestescie wporzo chlopacy. Bez odbioru bo nowy bomba wyszedl. :D
Obrazek

Ksin
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 48
Lokalizacja: Starogard Gd.

Post autor: Ksin »

Krasnolud w pierwszej dziesiątce. Gratulacje.
Ciekawym jego rozpiski i tego jak potoczyły się bitwy.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9566
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Gratki dla Kalesona za miłą niespodziankę :)
Reszta JH też ładnie.

A z innej beczki - zobaczcie na ilość graczy O&G. I miejsce. WOW....
Brawo GW, ku**a, brawo....

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Hejka,

wielkie dzięki dla orgów za wypaśny turniej, ponieważ dobre rzeczy - w tym wyjątkowy wzrost wyglądu armii :D , były już wymienione to pozwolę się przyczepić do kwestii która podnosiło wiele osób, z którymi rozmawiałem - tereny w większośc wypadków byłóy naprawdę... nieprzemyślane. Doskonale rozumiem że może być problem z ilością terenów dla tylu graczy ale rozstawienie ich z głową (chociażby mapki z Euro) jest kluczowe - były stoły gdzie po jednej stronie był tylko mały obelisk, albo górka - widziałem bitwę gdzie grając z Empire, demony nie mogły w żaden sposób schować grubasa w swoim deploju... :roll: - wiecej zbalansowania.

I druga ogólna dygresja - potwierdziły się moje słowa że ilość nie zawsze przechodzi w jakość - kolejny master pokazuje że DE to nie jest przegięta armia, podobnie jak Empire z 2 tankami, - czego nie można powiedzieć o TK :D
VC-ty przycięte - (głównie przez Demony :lol2: ale też ograniczenie spamu guli). Demony - no comments, dalej trzeba ciąć :mrgreen:
Sądzę że można poważnie rozwarzyć zdjęcie ogranieczeń z DE - co jakco ale wyników to one nie mają.

miłego,
Ż.

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

Furion za co worsta dostał :D?
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Za buractwo.
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Młody pisze:Za buractwo.
blablabla.

Poszlo mi po cisnieniu na wynik. Nie pozwolilem zadeklarowac oczywistej szarzy po uprzednim wykonaniu dwoch ruchow. Troche z dupy z mojej strony, ale coz, na swoja obrone mam to ze to byl 2gi stol. A bitwa z Kalesonerem mimo ze byla "buracka" (bo od niego potem tez uswiadczylem kilku tej samej skali zagrywek, czego nie mam mu za zle) to odbyla sie mimo wszystko w nie tak lodowatej atmosferze i zakonczyla sie usciskiem reki.

====================

Tuniej fajny. Szkoda tylko, ze te domki byly za 20zl a nie za 10zl jak mowiono ;/


pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie ma znaczenia , ktory stol... Kazdy ktoremu wlacza sie takie parcie powinien dostawac wlasnie taki zimny prysznic.

JANEK
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: JANEK »

Kazdemu moze sie zdarzyc , w koncu jakby to nie bylo to rywalizacja . Pewno nastepnym razem przemysli za nim cos zrobi/powie . :mrgreen: Gratuluje Thurionowi , Kalesonerowi , Tomkowi , Malalowi i wszystkim ;]

ODPOWIEDZ