BAZYLISZEK 27-28 II Łomianki 2350pkt

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Re: BAZYLISZEK 27-28 II Łomianki 2350pkt

Post autor: Grichalk »

Gdzieś się przewinęło info, że jest możliwy nocleg z piątku na sobotę w szkole. Jednak w pierwszym poście nadal widnieje informacja o braku takiej możliwości. Rozważam przyjazd w piątek wieczorem. Można prosić o pewne info?

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Czarny o ktorej bedziecie w piatek? Ile osob przyjezdza wczesniej 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

3 na pewno. :P

A co do piwka... Jak nie będzie trzeba pomagać chłopakom przy organizacji sali i strażnik w szkole nie będzie robił problemów, że ktoś z niej wychodzi to bardzo chętnie. :wink:

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Grichalk pisze:Gdzieś się przewinęło info, że jest możliwy nocleg z piątku na sobotę w szkole. Jednak w pierwszym poście nadal widnieje informacja o braku takiej możliwości. Rozważam przyjazd w piątek wieczorem. Można prosić o pewne info?
Generalnie to miała być opcja dla ludzi z daleka, którzy mają problem z dojazdem. Jest opcja noclegu, ale nie ukrywamy, że im Was będzie mniej w piątek tym lepiej dla nas. Te osoby, które będą w szkole w piątek piły alko, mogą sobie szukać w sobotę noclegu gdzie indziej, więc bądźcie pod tym względem uczciwi wobec nas, bo nie chcielibyśmy być dla Was policjantami.
Obrazek

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

440 kilometrów kwalifikuje się na "z daleka"? :P

A co do picia - postawiliście jasno zasady, zakaz to zakaz, dla kogoś kto chce chlapnąć zawsze się znajdzie jakaś knajpa albo plener. :wink:

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Duke pisze:Czarny o ktorej bedziecie w piatek? Ile osob przyjezdza wczesniej 8)
Okolo 19 powinnismy byc w Lomiankach w 3 osoby, byc moze wpadna jeszcze Zulus i Thain z Warszawy (wpadajcie :P!). Chetnie pomoge przy rozstawianiu bajzlu, znam ten bol.
Kalesoner pisze:Te osoby, które będą w szkole w piątek piły alko, mogą sobie szukać w sobotę noclegu gdzie indziej, więc bądźcie pod tym względem uczciwi wobec nas, bo nie chcielibyśmy być dla Was policjantami.
Jasna sprawa, ja mialem na mysli knajpe. Zadnego bydla z naszej strony.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

chłopki z białego czy może mielibyście miejsce gdyż też bym się z chęcią zabrał w piątek, ja mogę być w centrum około 18 30

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Jak poczekacie z wypadem do knajpy tak do 22:30 to sądzę, że bym się podpiął, za resztę jadących ze mną się nie wypowiem, pewnie sami to zrobią.

W takim razie jeszcze tylko poczekać na odpowiedź organizacji jak sprawia z wchodzeniem/wychodzeniem z tej szkoły w kontekście tamtejszej ochrony i już będzie komplet potrzebnych informacji. :wink:

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Wiecie, mam nadzieje, ze nikt nie poczuł sie urażony. Ten tekst o piciu nie był do żadnego z Was konkretnie, ale do wszystkich, którzy rozważają niestosowanie sie do regullaminu, zeby wiedzieli, zę traktujemy tą sprawę poważnie.
Co do pomocy w blatowaniu... nie ukrywam, ze każda pomoc się przyda, ale weźcie buty na zmiane, bo bez tego nie będziecie mogli nam pomóc. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Pewnie z Piotrem przyjedziemy w piątek bo kiepawo w sobotę byśmy mieli.
Damy radę na nocleg?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

Buty trzeba wziąć tak czy inaczej bo w przeciwnym wypadku nici z wejścia na turniej, więc na pewno będą. :wink:

No i ponowię jeszcze raz nurtujące mnie pytanie - jak sprawa z zamykaniem szkoły przez stróża? Będzie zamykana czy po prostu monitoring przy otwartych drzwiach? Bo głupawo by wyszło jakbyśmy przyjechali a nie dało się już do niej wejść. :mrgreen:

Awatar użytkownika
drozd-26
Wałkarz
Posty: 89

Post autor: drozd-26 »

Runepriest - jeśli zmieścisz się między pośladkami Benia i Czarnego to żaden problem. Daj nr tel na pw to się ustawimy jak będziemy dojeżdżać na wybrzeże gdańskie.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Necro pisze:440 kilometrów kwalifikuje się na "z daleka"? :P

A co do picia - postawiliście jasno zasady, zakaz to zakaz, dla kogoś kto chce chlapnąć zawsze się znajdzie jakaś knajpa albo plener. :wink:
Norma ;) Jestem za ;)
Kalesoner pisze:Wiecie, mam nadzieje, ze nikt nie poczuł sie urażony. Ten tekst o piciu nie był do żadnego z Was konkretnie, ale do wszystkich, którzy rozważają niestosowanie sie do regullaminu, zeby wiedzieli, zę traktujemy tą sprawę poważnie.
Co do pomocy w blatowaniu... nie ukrywam, ze każda pomoc się przyda, ale weźcie buty na zmiane, bo bez tego nie będziecie mogli nam pomóc. :)
Loozoj poślady :) Gdybym organizował bym turniej robił bym to samo na Twoim miejscu ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Pasiak myślę, że nie będzie problemu.

Co do wchodzenia i wychodzenia. W sobotę pewnie będzie na "bramce" ktoś od nas. A w piątek to jeszcze nie wiem, ale całkiem możliwe, że zostanie z wami monsieur Kacproni.

Dla tych co będą już w piątek podaję numer telefonu do siebie, wytłumaczę jak dojechać zwykłą komunikacją itp.
660 528 221
Jak ktoś nie lubi po ksywie to Marcin jestem. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Tyle osób wpada w piątek, że może należałoby się po prostu wspólnie gdzieś ustawić, na zasadzie: od 22:00 knajpa ta i ta i po temacie?
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Hmm, Dębek, zebyś się nie czuł opuszczony... Jak zmienię teraz armię na Bretkę, a rozpiskę wysłałem DE w terminie, to czy moge nadal liczyć na pkt za wysłanie rozpy w terminie ? :)

Antonio, Duke, Dębek: pożyczylibyście parę figurek Bretki jakbyco ?
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Napisz na PM co Ci potrzeba. Może coś uda się zmontować z moich niedobitków. Mało tego zostało, bo większość wystawiam, albo rozmontowana czeka na swoją kolej do Rafixa.
Co do pkt to nie do mnie pytanie tylko do Szefostwa.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

odważne słowa jak na elfika :] jak skołujesz bretkę i doślesz w rospę ale nie później niż dziś do południa to w drodze wyjątku i przerostu cojones nad cerebro będziesz miał pkt za rospę !
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Okej Jasiuu, figurkę Ciebie już mam, może ją nawet pamiętasz z ostatniego Bazyla bo podobna do Ciebie :D
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

No to zapraszam na PM Karli. Porozkminiamy sobie i pudło jest nasze.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ