Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Re: Pytania, uwagi, sugestie i marudzenia

Post autor: Piotr3K »

U mnie się wolno wczytuje wszystko. Razi brak szybkiej odpowiedzi na dole. Poza tym to stare forum miało taki klimatyczny wygląd, już sie do niego przyzwyczaiłem a tu teraz takie zwykłe niebieskie.. Ale jak widze macie zamiar to poprawić ;)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Weź ustaw sobie skórkę (Profil -> Ustawienia Forum) na oficjalną (RedSilver) i nie marudź na niebieskie ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

A mógłbyś Tomashu dodać taką skórkę jak była poprzednio?
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

stara skorka miala saoj unikalny klimat szkoda wielka ze nie ma tej opcji do wyboru :(
ale najbardziej dokucza wlasnie brak szybkiej odpowiedzi czyzby nasz admin w ten sposob chcial utrudnic zycie spamerom? :P
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

prośba :) abyś dodał jakiegoś moda czy cuś ^^ które zmniejszałoby fotki do rozmiaru forum a jak ktoś chciałby normalną wielkość fotki to klika i ma :)
bo troszkę się forum rozjeżdża

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

A dałoby się cos zrobić z wgrywaniem zdjęć? Forum zamula na kilkanaście-dziesiąt sekund i nie można nic zrobić (nawet przewijanie przestaje działać). Poprzednio było to lepiej rozwiązane.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Ale wgrywanie zdjęć jak gdzie?
Umieszczanie BBCode z tagiem img i linkiem do obrazka?
Ludzie, proszę, wyrażajcie się precyzyjnie. Na następne enigmatyczne zgłoszenia będę kładł tzw. laskę ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Chodzi mi o zdjęcia wklejone na forum. Topiki z wklejonymi zdjęciami zamulają niemiłosiernie, ot co.
Aha, i jeszcze jedno - czy możesz zrobić tak, żeby linki otwierały się w nowym oknie?
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

A ja mam takie pytanie nie odnoszace sie bezposrednio do nowego designu (ktory osobiscie bardzo mi odpowiada). Mialem te sytuacje juz wczesniej, przy starym designie. Otoz pare razy jak bilem czolem w klawiature siedzac na forum wcisnalem jakas kombinacje klawiszy, ktora zmienila wyglad troszke, a przede wszystkim czcionke i rozmiary. Jaka to kombinacja (chce powrocic do starego ukladu)?

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

shift + scrol na myszce?

Awatar użytkownika
Kajthek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162

Post autor: Kajthek »

ctrl +scroll chiba.
Obrazek
"Tu się nie gra, tu się nie hałasuje..."
"Boom De Ah Dah"

Błażej
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: Gdynia, BWT

Post autor: Błażej »

'ctrl' + '+/-' jak nie masz myszki :)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Czy wam też po przeczytaniu wszystkich postów w danym podforum czy temacie dalej wyświetla, że są tam nowe nieprzeczytane wiadomości ?? Utrudnia mi to dojście do tego, gdzie coś nowego jest i musze często zaglądać do danego podforum po parę razy, by dopiero po datach ostatnich postów orientować się, że jest już tam przeczytane wszystko.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

@Baśka: ctrl+0 zresetuje Ci do domyślnych wielkości

@Scimitar: patrz PM i temat "pomigracyjny szampan i kac"
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

prośba taka mała :)

Działy handlowe można zrobić taki prosty myk aby tematy w których nie ma odpowiedzi po np 2 tygodniach były usuwane ? Dużo tam tego jest a ciężko się szuka ^^ jak wyszukiwarka slanna nie chce szukać bo za dużo

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Dlaczego jak otwieram jakiś temat to powiększa mi czcionkę do rozmiaru dużego (tak ze 5x ctrl+ "+") a jak wracam na stronę główną to jest normalnie? Później jak jeszcze raz wchodzę na ten sam temat to znowu mam normalną czcionkę? Zdarzyło mi się to już drugi raz.
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2009, o 10:37 przez Sa!nt, łącznie zmieniany 1 raz.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Kindol
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Kraków

Post autor: Kindol »

Sa!nt pisze:Dlaczego jak otwieram jakiś czcionkę to powiększa mi czcionkę do rozmiaru dużego (tak ze 5x ctrl+ "+") a jak wracam na stronę główną to jest normalnie? Później jak jeszcze raz wchodzę na ten sam temat to znowu mam normalną czcionkę? Zdarzyło mi się to już drugi raz.
mam to samo

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Nie wiem, czy już był taki problem, ale czasami jak wysyłam PM, to przenosi się ona do katalogu "do wysłania". Część się wysyła, a cześć nie. Co z tym zrobić.
Kolejna sprawa to lista osób będących obecnie na forum. Dlaczego jej już nie ma ?

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Xet pisze:Nie wiem, czy już był taki problem, ale czasami jak wysyłam PM, to przenosi się ona do katalogu "do wysłania".
dobrze sie przenosi ;) jak pm zostanie odebrany powinien dopiero z tego katalogu zniknac ;)

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Shino pisze:
Xet pisze:Nie wiem, czy już był taki problem, ale czasami jak wysyłam PM, to przenosi się ona do katalogu "do wysłania".
dobrze sie przenosi ;) jak pm zostanie odebrany powinien dopiero z tego katalogu zniknac ;)
No to wszystko jasne. Nazwa katalogu trochę myląca. Mogło by być coś w stylu "wysłano, nie przeczytano"

ODPOWIEDZ