ETC 2014 - doping i relacja

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Re: ETC 2014 - doping i relacja

Post autor: Ziemko »

Info z frontu dawac bo tu wszyscy jak na szpilkach.

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1823
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

-Qc- pisze:Wlosi ze szwedami - jak wbija maxa to wyjdzie na to ze mieli jeden trudny paring na 6 - trzeba miec troche farta do takiego finału :P
Szwedzi to nie są chłopcy do bicia w tym roku. Wygrali z nami i nieznacznie przegrali z Niemcami. Włochom też mogą sporo punktów urwać.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

na streamie chyba po prostu nie jest live. Jestem prawie pewien, że już widziałem te Lizaki i tego gracza, dosyć charakterystyczny, przynajmniej z góry ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

WPIERDOL!
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Ziemko pisze:
Bawi mnie to jestem zlym adminem, cisne po warszawie, ale jak czesto ktorys z Was prowokuje? Barbara po ch... to piszesz? Pasiaka czy mnie chcesz sprowokowac?
A znasz jakis inny rownie slaby klub, a jednoczesnie na tyle znany, by kazdy od razu zrozumial porownanie?
paulinka17 pisze:Ja troche za malo ogarniam, zeby sie wypowiedziec, ale nie wyglada to rewelacyjnie. Gąska, Furion, Rince mają bez rewelacji.
Ano. Zrobienie remisow w tej rundzie nie wystarczy.
Dawaj Furion. 100+
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Dawać, Miśki, dawać!

Macie tu wzorzec na ostatnie potyczki :D

Obrazek
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Wedlug FB nie wyglada to gut

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Oko podaje wyniki na etapie wystawiania czy 1 tury czy co ;p ? rince'a remis to dobry wynik
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Rogal
Mudżahedin
Posty: 307

Post autor: Rogal »

lepsze remisy niz minory w plecy. Ddobrze jest . a Remis Dębka z tymi De to spoko wynik.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Zobaczymy jak reszta. Bedzie trzeba rwac wszystko. Kazdy Punkt

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Jankiel pisze:
Ziemko pisze:
Bawi mnie to jestem zlym adminem, cisne po warszawie, ale jak czesto ktorys z Was prowokuje? Barbara po ch... to piszesz? Pasiaka czy mnie chcesz sprowokowac?
A znasz jakis inny rownie slaby klub, a jednoczesnie na tyle znany, by kazdy od razu zrozumial porownanie?
Skaven Blade... A sorry.. już nie istnieje...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Furion napiera, ale niemcy faktycznie wystawiaja sie jak w battle for the pass
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
ŁukaszŻelazek
Mudżahedin
Posty: 219
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: ŁukaszŻelazek »

^Karpiu^ pisze:Zobaczymy jak reszta. Bedzie trzeba rwac wszystko. Kazdy Punkt
Problem w tym, że Niemcy też wiedzą, że musimy to robić i podobno okupują rogi i liczą, że zmuszą naszą Reprezentację do ryzykownych akcji ofensywnych.

Mistrzowie strategii i z takimi sobie poradzą! :twisted:


[-o< Ziemko, Jankiel i Bigpasiak, jesteśmy w wątku jednoczącym wszystkich Polskich fanów WFB. Nie próbujcie rujnować zabawy i klimatu waszymi fochami. Załóżcie proszę oddzielny temat do dywagacji waszych klubowych ego.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2014, o 15:03 przez ŁukaszŻelazek, łącznie zmieniany 2 razy.
Galeria http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... k#p1256100
Moja strona z większą ilością zdjęć: http://lukaszzelazek.com
Maluję zamówienia.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

ŁukaszŻelazek pisze:
^Karpiu^ pisze:Zobaczymy jak reszta. Bedzie trzeba rwac wszystko. Kazdy Punkt
Problem w tym, że Niemcy też wiedzą, że musimy to robić i podobno okupują rogi i liczą, że zmuszą naszą Reprezentację do ryzykownych akcji ofensywnych.

Mistrzowie strategii i z takimi sobie poradzą! :twisted:
Nie no widzialem te armie poczajone w koncach stolow. Masakra. 3 tury na samo dopelzniecie.

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Hm, ciekawe, że niemcy nie poszli na ostrą wymianę - w końcu w wypadku 80/80 dalej jesteśmy górą. A mogą nas inne stoły wyprzedzić.

Inna sprawa, że z tymi DE remis to spoko wynik. Skavenki też chyba ok.

Awatar użytkownika
Rogal
Mudżahedin
Posty: 307

Post autor: Rogal »

Blitzkriegiem ich !

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

ŁukaszŻelazek pisze:
^Karpiu^ pisze:Zobaczymy jak reszta. Bedzie trzeba rwac wszystko. Kazdy Punkt
Problem w tym, że Niemcy też wiedzą, że musimy to robić i podobno okupują rogi i liczą, że zmuszą naszą Reprezentację do ryzykownych akcji ofensywnych.

Mistrzowie strategii i z takimi sobie poradzą! :twisted:


[-o< Ziemko, Jankiel i Bigpasiak, jesteśmy w wątku jednoczącym wszystkich Polskich fanów WFB. Nie próbujcie rujnować zabawy i klimatu waszymi fochami. Załóżcie proszę oddzielny temat do dywagacji waszych klubowych ego.

Czlowieku wez zobacz kto zaczal z reszta jak zwykle, miej pretensje do barbary, ktoremu temat kibicowania bez flejmu chyba nie odpowiada.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

ŁukaszŻelazek pisze: [-o< Ziemko, Jankiel i Bigpasiak, jesteśmy w wątku jednoczącym wszystkich Polskich fanów WFB. Nie próbujcie rujnować zabawy i klimatu waszymi fochami. Załóżcie proszę oddzielny temat do dywagacji waszych klubowych ego.
Gdzie to zauważyłeś?
Widać nie śledzisz tematu albo śledzisz wybiórczo wymieniając tylko 3 osoby w swoim poście.
Nie próbuj mnie moralizować a jeśli chcesz to załóż osobny temat do dywagacji i poprawienia swojego ego.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

paulinka17
Kretozord
Posty: 1758

Post autor: paulinka17 »

Furion niezle siadl na te gówniaki. Tura prawdy w strzelaniu i potem tura prawdy w kombacie.

Awatar użytkownika
muchozol
Falubaz
Posty: 1237
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: muchozol »

Gąska 10:10

Furek gniecie, Młody chyba też.
podpis był nieregulaminowy

oddajcie podpis łobuzy

ODPOWIEDZ